Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
85
Favori
164.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam uzun süre apple watch kullanmış biri olarak buna vereceğiniz 2300 tl yerine ikinci el Series 4 ya da series 5 bakmalısınız...

• Saati kullanıyorum gayet güzel hoş ama bugün ilk kez şarj ettim orijinal kablo ve güçlü bir şarj cihazı kullanmama rağmen uzun saatler süren bir şarj süreci geçirdi. 5000 ma telefonum bile daha kısa sürede şarj oluyor.

• dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürdü şarj olması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Ne kadar sürdü şarj olması

Tam saat bakmadım ama 39 dan 95 e kadar şarj olması 2 saatten fazla sürdü.

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Hocam watch 6 da alabilirim o sorun değil, saatin kısacık pil süresi canımı sıkıyor. Saati her akşam telefon gibi şarja takmak istemiyorum. 2-3 günlük doğa yürüyüşüne çıksam, bitip kolumda kalacak. Powerbankla uğraş dur.

Sanki apple'in elinde teknoloji yok, yap şöyle şarjı en az 1 hafta giden bir saat o zaman ios kullanıcıları böyle alternatif aramasın. Bu devirde 1-1,5 günlük pil ömrü mü olur , buna kızıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 16 Ekim 2020; 10:54:52 >
  • Samsung Active 2 44mm den geçiyorum bende bakalım nasıl bir fark olacak?Yaklaşık 6 aydır Active 2 kullanıyorum ve bu sürede farkettimki benim için daha önemli olan pil süresi ve şıklık.Active 2 de saat teması değiştirmekten başka birşey yapmadığımı farkettim.Biraz büyük saat sevdiğim içinde açıkçası içime çok sinmemişti.Koskoca ekran varken saatten uygulama kullanmak benim hiç ihtiyaç hissettiğim bir durum değilmiş.Kişiye göre değişebilir tabi durumlar.

Bir kaç kere şehir dışına ya da kamp yapmaya gittiğimde pil süresinin neden önemli olduğunu çok iyi anladım.3cm lik saat için yanımda kocaman powerbank taşımak zorunda kalmak bana göre çok saçma.

Bakalım GT2 pro da nasıl bir deneyim yakalayacağım.Elime geçince saatlerin arasında kullanım farklarını yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 16 Ekim 2020; 13:43:1 >
  • dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Şimdi şarjdan çıkardım.
    5v 2A şarj cihazı ile %8den %100e ulaşması 2 saate yakın sürdü bende.

• yolcum kullanıcısına yanıt

Benim de series 5 i satma sebebim pil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz gibi kısa giden pil olayı bence apple'in en büyük handikapı... 4 bin TL.'ye özellikleri güzel bir saat çıkarıyorsun, 2000 TL.'ye satılan saatteki kullanım süresinin çeyreğini bile sunamıyorsun.

iphone telefon ile GT2 Pro kullanan birinin fikirlerini ve değerlendirmesini bu yüzden görmek istiyorum.

Saatte hangi özellikler tam ve sağlıklı olarak kullanılabiliyor, neler kullanılamıyor, ios engelliyor merak ediyorum.

Bunu detaylı yazan olursa bende ona göre karar vereceğim.

• Arkadaşlar selamlar... Maalesef ürünün koluma büyük gelmesine alışamadığım için ve Garmin saat satın almak için ürünümü satma kararı aldım. Forum'dan satın almak isteyenlere birazcık güzellik yapmayı düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-2-haftalik-huawei-watch-gt-2-pro-871592092/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 16 Ekim 2020; 22:24:50 >
    Sizin adınıza üzüldüm hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun diyelim.
    Yalnız eğer imkan bulursanız diğer saatleri de kolunuza bir deneyin.

• Merhaba.
    Bende aranıza yeni katıldım.
    Gt2 pro kullanıyorum.
    Toplam yakilan kalori miktarı telefonda farklı, saatte farkli değer. Konu hakkında bilgisi olan var mi?
    Ve sadece 6m çikmis olmama rağmen 22m gösteriyor 🙂

• chnshn7 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba güle güle kullanın.
    Yüksekliği kalibre edebiliyorsunuz.
    Saat sürekli kolunuzda, telefon aynı süre zarfında yanınızda olmamıştır diye düşünüyorum.

• Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

İnis çikislarda sorun yok ama güne +16 metre fazla olarak başladı. Çok onemli değil belki yarin duzelir ama merak ettim.
    Birde telefon ayri saat ayri mi sayiyor kaloriyi senkronize calismiyorlar mi? Bu arada telefonum xiaomi 🙂

• Huawei GT2e den gectim ; gercekten premium hissiyati var ama GT2e den telefonla konusma haric extra birseyini gormedim o biraz acikcasi beni memnun etmedi ; keske bir iki ozellik daha ekleyebilselerdi cunku sonucta biri digerinin 3 kati fiyati.

• Arkadaşlar, Telefonun verilerini iptal edip saat verilerini kullanma imkanımız var mi?

• Saat başı bip sesi veya titreşim yok sanırım saatte var mı bilgisi olan

• chnshn7 C kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum açıkçası

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    Ama diger saatlerde safir, titanyum, seramik eklediklerinde onlarinda fiyatlari katlaniyor.
    Benim korkum aslinda 22sinde mate40 tanitirken yeni bir saat tanitmalari 🙂

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.