Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.506
Cevap
274
Favori
580.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 887
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 195
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 121
  • Favoriye Eklediklerim 273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • semihsahin45 (255 mesaj) Baldbny (253 mesaj) keremalp (245 mesaj) MuKeVa (195 mesaj) ibrahimyz (170 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3297 mesaj) Mobil (2388 mesaj) Mini (88 mesaj) Uygulama (1732 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
Giriş
    4521 Mesaj

stress takibi yapan arkadaşlar, 8 10 soruluk stress sorularını size en yakın halde çözmeniz gerekiyor. yanlış hatırlamıyorsam sağlık uygulamasında stress bölümünden bakılıyordu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyz

Merhaba linki buradan paylaşabilir misiniz?Bende satın almayı planlıyorum

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bende 1 hafta önce GT2E modelini aldım yalnız şöyle bir problem var saatin şarjı bırakın 2 haftayı 4 günde bitiyor. Bugün 4 saat önce şarj ettim. aldığımdan beri 2. Şarjı yaptım. 100 den 5 saat içinde 91 e düştü. En son güncelleme olan 1.0.5.30 ilk aldığım zaman yaptım. Sizde böyle sıkıntı olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj

Merhaba bende bu ara yüzü sizden rica etsem.Birde bunu saate nasıl yüklüyoruzTeşekkürler

|
    |
    musti35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8203 Mesaj
    Saati iade ettim iyi ki amazondan almisim. Gercek bir akilli saat almam lazim, kullanan arkadaslara sabir ve kolayliklar diliyorum

• Teğmen
    156 Mesaj

En iyisini yapmışınız. Saat ama akıl yok 

|
    |
    Jül Sezar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

Tamam sinirli,stresli bir insanım ama yanlış mı ölçüyor acaba? ( Honor MW2 )

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4f/2e/2e/4f2e2e4a3b9420ca6963e2a9b2a73b32.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

neden iade ettiniz hocam ?

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

saati kullanan arkadaşlar, 300 sayfa yorum oldugu için sormak istiyorum. saati tavsiye eder misiniz? kronik sıkıntıları var mıdır ?

• Binbaşı
    1109 Mesaj

Allah’ın ilk emri. Oku.
    |
    |
    PowerNowa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Arkadaşlar saati yeni aldım modelim GT2E 100 %100 şarjdan bir gün sonra 60 lara düşüyor ki herşeyi denedim. Truesleep kapalı, gereksiz ayarlar kapalı artı saati fabrika sürümüyle resetledim.... Ne yapsam çözemedim. Pil sorununu bırakın 14 günü 2 gün gitmiyor. Telefonun samsung s10 plus. Bağlantılarla ilgili hiç problem yok en son güncel sürümleride yaptım.herşey normal çalışıyor gözükmekte sadece pil sıkıntı. Servise yollamak işi zor geliyor içimde sanki çözülebilecek başka problem vardır diye ümit ediyorum. Aramızda böyle problem yaşayan arkadaşlar varmı acaba?

• Binbaşı
    1514 Mesaj

Baska bir telefonla dene olmadı servise gönder
    |
    |
    klarnetk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3225 Mesaj
    Telefonda ayarlanan alarm uyarılarını saate gelme olayini deneyen oldu mu arkadaşlar?
    Bende sorun hala devam ediyor. Telefondaki kurulu alarm çalınca, saate hiç bir uyarı gelmiyor. (telefon samsung s6)
    Huawei destek hattı ile 2 defa telefonla görüştüm ve mail attım. Sorunu çözemediler henüz.

|
    |
  • Yarbay
    3225 Mesaj

Merak ettigim için soruyorum. Daha önce farklı bir akilli saat kullandınız mi? Beklentiniz ne yönde.

|
    |
  • Yarbay
    8203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Merak ettigim için soruyorum. Daha önce farklı bir akilli saat kullandınız mi? Beklentiniz ne yönde.

Galaxy Watch kullandim

|
    |
  • Yarbay
    2343 Mesaj

Buyrun.

https://www.dosyaupload.com/kqi1

Yükleme yöntemi aşağıdaki telegram hesabında sabit mesajda anlatılıyor.

@huaweiGT2Turkey

Çoklu kadran yükleme için modlanmış sağlık uygulaması grupta paylaşılıyor.

Bir uygulama ile hallediyorsunuz.

Buradan da değişik temalar indirebilrisiniz

http://watchfacestr.com/

|
    |
    erkanuzum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    51 Mesaj

Emrettiği yerleri okumaya çalışıyoruz hocam. 300 sayfayı okumakta zaman israfı biraz. belki hayrına kullanan biri yardımcı olur diye kullananlara sorayım dedim.

|
    |
    burActive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: klarnetk

Arkadaşlar saati yeni aldım modelim GT2E 100 %100 şarjdan bir gün sonra 60 lara düşüyor ki herşeyi denedim. Truesleep kapalı, gereksiz ayarlar kapalı artı saati fabrika sürümüyle resetledim.... Ne yapsam çözemedim. Pil sorununu bırakın 14 günü 2 gün gitmiyor. Telefonun samsung s10 plus. Bağlantılarla ilgili hiç problem yok en son güncel sürümleride yaptım.herşey normal çalışıyor gözükmekte sadece pil sıkıntı. Servise yollamak işi zor geliyor içimde sanki çözülebilecek başka problem vardır diye ümit ediyorum. Aramızda böyle problem yaşayan arkadaşlar varmı acaba?

Gt2e kullanıyorum en son 4 ocakta sarj ettim şuan şarj %47 sürekli nabız açık, uyku açık ekran döndürmekle açılıyor.Bu aralar hep evde olduğum için saati telefona çok az bağlıyorum.Benim merak ettiğim de sende bildirim gelince saatin ekranı kendiliğinden mi açılıyor yoksa saate baktığın zaman mı açılıyor.

• Binbaşı
    1514 Mesaj

Ben tavsiye ederim özellikle şarj konusunda rahat edersiniz fiyatıda uygun diğer saatlere göre malzeme kaliteside bence başarılı tabi uzun pil ömrünün götürüsüde uygulama yükleyememek oluyor ama ben razıyım her gün şarj etmektense uygulama yükşenmesin 2 haftada bir şarj edeyim
    |
    |
    PowerNowa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Ko Cuce
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.