Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı kullanıcılara göre sorun yoktur, kimine göre vardır. Bu iş göreceli biraz. Saaten beklentilerinizi belirlemenizi gerekiyor. Sonrasinda beklentilerinizi yazarak soru sorunuz foruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Watch GT2 [ANA KONU] saglik uygulamasındaki daire içine aldigim 2 temayı bulmak şansımız var mı acaba
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    gt 2 pro öneririm. sarji iyi, görüntüsü premium, malzeme kalitesi üst sınıf konuşmaya gerek yok safir titanyum seramik. kablosuz sarj nfc ve en önemlisi uygulama yüklenebiliyor. baska da sözüm yok 😀
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt

hoca orada da baya bir fiyat farkı giriyor araya :D yoksa tabi ki pro modeli daha işlevsel =)

• omerfarukakcay57 O kullanıcısına yanıt

Bende o zaman kesin sorun var 1 saat önce fulledim şarjı şu anda 95 e düştü. Birde hocam bildirim gelince açılıyor sadece ekran yani hep açıkta tutmuyorum ekranı. Senin saat güncelleme no su kaç bende sürüm 1.0.5.30. Bununla bir alakası var mıdır bilmiyorum ama.

ben pro için 1400 e aldığım ciziksiz gt 2 yi 850 tl ye verip sıfır pro aldım. bence şıklık sağlamlık malzeme uygulamalar için bile değer hocam. tabi karar sizin. hangisi olursa olsun hayırlı olsun hocam
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam. bende uygulama yüklenebilmesi önemli. amazfit verge dede sanırım saat kilitini açıp uygulama yükleme işlemleri olabiliyormuş. bilginiz var mı hangi saatlerde uygulama yüklenebiliyor?

samsung oppo ve gt2 pro ya yükleniyor android tarafında. daha vardir elbet bildiklerim bunlar bilindik markalarda
    Uygulama yüklenebiliyor ama uygulamalar 32 mb ram de ne kadar iyi çalışır...şuan ki uygulamalar düzgün çalışıyor videolarda öyle gözüküyor ama apple watch veya oppo watch ta ki kadar işlevsel değil basit uygulamalar çoğu uygulamaları indirmek için telefona da obprogramın aynısını indirip oradan yönetmeniz lazım saatten yapabilecekleriniz çok kısıtlı hesap makinesi falan var o işe yarar belki ben gt 2 sport kullanıyorum gayet yeter ekran falan aynı kalitesi bir tek cam yapısı farklı onun dışında gt 2 serisi premium hissi veriyor.
  • Herkese selamlar sevgiler arkadaşlar
    Huawei watch gt2 pro kullanıyorum. Telefonum iphone , bu saati android bir telefonda kullansam daha fazla özelliklerini kullanabilir miyim yoksa android bir telefonda kullansam hiç hir değişiklik olmayacak mı özellik anlamında ?
    Örneğin müzik atamıyorum ios olduğu için telefonum

• besiktasjk87 kullanıcısına yanıt

Androidde kadran ve müzik atabilirsiniz. Huawei telefonlarda alarm kurduğunuz zaman saatte de çalar. Sağlık uygulaması tam anlamıyla kullanırsınız.

• Arkadaşlar GT 2 ile GT 2 pro işletim sistemi rami dahili hafizasi ayni ama niyr birine hesap makinrsi yukleniyor digerine yuklenmiyor? Acaba bir yol varmidir yuklemenin veya daha sonra cikar mi?

• MasteR kullanıcısına yanıt
    Uygulama yüklenme seçeneği olsa zaten kimse pro yu almaz sadece pro ya koymuşlar ama samsung ta ya da apple watch ta 1. Saatlerinden beri var
  • Daha saati almadim alacam bu gun yarin ama samsung active 2 mi bumu diye karar veremedim.

Active 2 çöp 💩
  • 1000 - 1500 civarlarinda ne onerirsiniz

Dostum, her allahin gunu bikmadan sikilmadan telefonumu, bilgisayarimi, powerbankimi sarja koyuyorum; ne olacak canim saati de sarja koyarim gece uyku takibi falan hak getire diyorsan veya gun icinde sarji bitti mi bitmedi mi stresiyle yasamak tam bana gore zaten heyecansiz bir hayatim vardi guzel olur boyle diyorsan samsung veya apple marka saatlere bakabilrsin.

Ihtiyaclarini iyi belirle.

İhtiyaç meselesi. Ben 7/24 kolumda tutarım geceleri uykumu da takip etsin istiyorsan zaten alternatifi saat değil bileklik. Ama daha akıcı ve gelişmiş arayüz istiyorsan Samsung var. Onda da 1500 bandında kullanılan malzeme alüminyum ben ondan tercih etmedim. GT2 paslanmaz çelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Uygulama yüklenme seçeneği olsa zaten kimse pro yu almaz sadece pro ya koymuşlar ama samsung ta ya da apple watch ta 1. Saatlerinden beri var

Sadece uygulama desteğinden değil üstad. Titanyum gövdeyi, safir camı ve farklı kasa yapısını da yabana atmayın, ha bir de kablosuz şarj ;) Ben proyu uygulama desteğine bakmadan aldım. Daha premium bir duruşu var.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.