Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim arkadaşım aldı pro yu yanyana koyduk saatleri kesinlikle çok fark var görsel olarak ikisi aradında benim gt2 çocuk saati gibi küçük ve kötü gözüktü gözüme kesinlikle gt2 Pro alıcam bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 12 Ocak 2021; 9:58:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Benim sürümler de aynı hocam güncelleme gelmedi. Bildirim gelince direk gösteriyor ekran kapalı da olsa.
  • klarnetk K kullanıcısına yanıt
    Benimki 10-12 gün civarı gidiyor. Tüm özellikler açık sadece hava durumuna sürekli konum istediği için günde 1 kez devreye alıp kapatıyorum. Egsersiz programlarını ben kullanmıyorum kullanıyorsanız gps açık olduğu için biraz daha fazla şarj yiyecektir muhtemelen. Sürüm aynı 1.0.5.30

Edit: Kolumu hareket ettirince ekran açılacak şekilde kullanıyorum, sürekli açık olursa onun da farkı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 12 Ocak 2021; 10:32:5 >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Normal değil mi arada fark olması, 2 kat fiyatı var olsun bi zahmet o kadar.
  • 2200tlye hiç mi alternatifi yok bu saatin? Şahsen ben Samsung düşünürdüm. Ama 1100tlye GT2 gayet yeterli.

• Arkadaşlar merhaba bugün nihayet kavuştum cihaza, ayar için özellikle bişey var mı ? Mesela konuma herzaman mı izin veriyoruz, sadece kullanım esnasında seçeneğini mi işaretliyoz

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    Konum olayına sadece kullanım esnasında derseniz her uygulamaya girdiğinizde saatteki hava durumu yenilenir o yüzden sürekli seçin hep hava durumu gözüksün cihazda
  • Teşekkür ederim

• Hocam bir sorum daha var ,favorilere isim ekleyip arama yapmaya çalıştım, rehberimde bir kişiyi arayabiliyorum ama nedense diğerlerini tıklayınca aramaya geçmiyor

Bu problemi bir kere yaşadım yeniden başlatınca düzeldi saati
  • saat telefona bağlıyken aramayı telden cevaplıyorum. ses karşı tarafa gitmiyor, telin kafası karışıyor sesi hoparlöre verince sonra ahizeye verince düzeliyor. telefonun mi 5s. telefon gelince saatten cevaplayinca sıkıntı yok saatten konuşabiliyorum. başına gelen var mı. bu sorunu nasıl düzeltebilirim. telefon uyumsuz mu. format atsam düzelir mi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 12 Ocak 2021; 19:59:21 >
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt

Aslında ben de denedim ama düzelmedi, ancak az önce güncelleme yaptım ondan olabilir mi acaba fabrika ayarlarına mı sıforlasam

sizdede mi aynı sıkıntı var. tam olarak sizdeki sıkıntı nasıl. tel. modeli nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 12 Ocak 2021; 20:8:3 >
  • Samsung galaxy note 10 lite

• Çözdüm sorunu numaralar ayrık kaydedilmişse aramıyor ama +905321111111 gibi kaydolmuşsa arıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyz

sizdede mi aynı sıkıntı var. tam olarak sizdeki sıkıntı nasıl. tel. modeli nedir

Hocam boşuna cihazı falan sıfırlamayın. Hepsini denedim olmuyor. Sağlık uygulamasına gelen bir güncellemeden sonra bu hale geldi. :(

• Huawei p20 ile gt2 kullanıyorum. Telefon ile saat arasında hep 40 50 adım farklı gösteriyor..

Asus telefon ile honor band 5 kullanan arkadaşım var, onun sağlık uygulaması eşit gösteriyor.

Biliyorum ortalamayı gösteriyor ama bunu nasıl eşit göstereceğiz? Bir ayarında yanlışlık mi yaptık acaba?

• Merhabalar. Elimde Huawei Watch gt2 için kordon var. Sıfırdır. Ben Huawei Watch gt2e kullanıcısıyım bana, uymadı. Tam istrdiğüm gibi olmadı. Kasa biraz farklı bizim. Huawei Watch gt2 ye çok güzel olur. İsteyen olursa mesaj, atabilir.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyz

saat telefona bağlıyken aramayı telden cevaplıyorum. ses karşı tarafa gitmiyor, telin kafası karışıyor sesi hoparlöre verince sonra ahizeye verince düzeliyor. telefonun mi 5s. telefon gelince saatten cevaplayinca sıkıntı yok saatten konuşabiliyorum. başına gelen var mı. bu sorunu nasıl düzeltebilirim. telefon uyumsuz mu. format atsam düzelir mi acaba.

Aynı sorun bende de vardı, telefonum samsung a80 freebuds pro var. Kulaklık kulağımda takılı olduğu zaman birini aradığım ancak karşı taraf telefonu açtığı zaman kulaklık bağlanıyordu, dün tanıdığım telefoncuda oppo watch ile denedim ve böyle bişey yoktu sıkıntısızdı bende takasa verdim gt 2 yi oppo ya döndüm iyi ki almışım dedim. Sadece şarj konusunda gt 2 yi arayacam o kadar, ama oppo da 30 dk içinde full şarj oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 14 Ocak 2021; 12:28:31 >
  • Arkadaşlar merhaba. Saat ile ilgili yaşanan sorun ve tespit ettiğim bazı eksikleri Huawei destek hattına yazılı (e posta ile) iletmiş bulunmaktayım.

Eğer aynı sorunları yaşıyorsanız ve eksikler size göre de mantıklıysa, etkili olması açısından aynı metni gönderebilirisiniz.

Destek hattı;

mobile.tr@huawei.com

Maddeler;

1. Telefondaki alarmlar saate hiç bir şekilde yansımıyor. 4-5 değişik saat alarm uygulaması ve hatırlatma programı test edilmiştir. 3 değişik marka Android telefonda denenmiştir. (bu sorun daha önce huawei destek hattına iletilmiştir, çözümü yok olarak tarafıma bilgi geldi. 10.01.2020)

2. Telefonda konum hizmeti açılmayınca hava durumu gelmiyor. Hava durumu alnması için sabit konum hizmeti olması çok daha doğru olacaktır. Sabit Yer/Konum bilgisi girme imkanı olmalıdır.

3. Kullanici, telefonu kullanım esnasında telefona her hangi mesaj veya bildiri gelmesi ve bu mesaj telefondan görülmesi durumunda, aynı mesajlar saate de gelmektedir. Mesajların telefondan görülmesi halinde, aynı içerik mesajlar saate hiç gelmemelidir veya gelmiş olsa dahi saaten okunmuş olarak işaretlenmelidir.

4. Saatteki bildiri-mesaj ekranında, "Tümünü temizle" butonu daima kolay erişilebilir olması (örn : ekranin sağda veya solda) daha pratik olacaktır. Gelen mesajları silmek istendiğinde en aşağı kaydırmak zorunda kalınıyor, hiç pratik değil.

5. Favori isimli ekranlara daha fazla seçenek eklenmesi daha kullanışlı olacaktır. Şu anda sadece MÜZİK, STRES, KALP RİTMİ, AKTİVİTE, UYKU , HAVA DURUMU mevcuttur.

6. GT2 saatimiz telefona bağlıyken, telefona gelen çağrıların zil sesi tonunda kesiklik yaşanmaktadır (ilk 2-3 saniye de). Saat ile telefon arasındaki bluetooth bağlantısı kapatılması durumunda, telefon zil sesi tonu normal çalmaktadır. (2 değişik Samsung model telefon ile test edilmiştir, hata sabittir )

7. Eski arama kayıtlari çok az sayıda. En son 15-25 arama olması güzel olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.