Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat geldi. Öğlenden beri kolumda. İlk olarak saati açınca Türkçe dili seçip açtım. Huawei health i kurmuştum saat gelmeden. Hemen eşleşti. Eşleştikten sonra güncelleme aldı onu da yükledim. Bir sıkıntı olmadı. Telefonum Poco F1. Eşleştikten sonra hiç bir ayar yapmadım. Kurcaladım biraz. Konuşma gayet başarılı. Ses gitmesi sesi duyma yeterli. Sonuçta saatten bahsediyoruz :) Müzik çaları da gece yatarken kendi kendine mırıldanabilir. Yada kulaklığa bağlanıp da dinlenilebilir ama o kadar gerek yok bence. Stres, kalp atışı, adım sayar başarılı. Konum servisi de iyi. Hava durumu stabil. Bildirimleri bütün uygulamalar için açabiliyorsunuz ama ben genelde sosyal medya wp ve mesajlar için aktif ettim. Hepsine de gerek yok. Mesajları komple okuyabiliyor. Ama wp de gelen mesajların hepsini göstermiyor. Titreşimi başarılı hissettiriyor. Sese gerek duymadığım için sesi kısık şekilde.

Saati gören akıllı saat kullanıcısı bir kaç arkadaşım saatle konuştuğumdan beri kendilerinin akıllı saat kullanıp kullanmadıklarını sorgulamaları hoşuma gitti   Biraz kıskandılar gibi :)

Hem şık. Hem klasik. Ben beğendim. Almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir.

Tek korkum, tozlu ortamda kullanıyorum. Hoparlör ve mikrofon yerinin tozdan dolayı bozulma yapmaması en büyük temennim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 7 Ocak 2021; 8:12:44 >

• Merhaba, bu ürünü dün itibariyle sipariş verdim, hep hayalimdeydi, ancak kahverengi içinde siyah yedek kayış çıkıyor biliyordum, sadece honorlarda çıkıyormuş, orijinal siyah kayışını nereden bulabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sessizharflik kullanıcısına yanıt

huaweinin kendi sitesinde mevcut hocam. https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2-kayis/

• Stokta mevcut değil yazıyordu hocam, ben de iptal edip honor olanı aldım, zaten aynı ürün hem 50 lira daha ucuz hem siyah kayış hediye yanında  

• 1090 liraya alınabiliyor honor. ama ilerde güncellemelerde üzer mi honor soru işareti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 7 Ocak 2021; 9:7:30 >
  • 1150 ye maloldu bana da ,güncelleme konusu benim de kafama takılmadı değil ama birebir aynı cihaz sorun olmaz umarım  

• Saatin sensoru hassaslasti mi yoksa bana mi oyle geliyor. Onceden kolumu yuzume cevirince ekran aciliyordu simdi en ufak harekette ekran isigi yaniyor.
  • Daci kullanıcısına yanıt
    Şunu farkettim kadrandan kadrana değişiyor bir kadranda hızlı açılıyor bir kadranda yavaş ya da üst tuşa bastığımda bazı kardanlarda yavaş bazıları da hemen uygulamalar açılıyor
  • Telefonuma kurulan hiç bir alarm uygulamasından saatte bildirim alamıyorum, Sizde nasıl arkadaşlar? Test edebilir misiniz lütfen.

Samsung S6 kullanıyorum, samsung kendi alarm uygulamasına gelen alarmların bildirimleri saate gelmiyor.

Test amaçlı Google alarm (saat isimli) uygulamayı kurdum, ondan da gelmedi bildirim. Telefon ekranında alarm çalıyor, ancak kolumdaki saate hiç bir şey gelmiyor.

Bana çok gerekli bir fonskiyon bu. Gear S2 kullandım 4 yıl, telefonda alarm çalınca, saate de geliyordu.

GT2 ; Bu cihazın daha gelişmesi gerek, samsung kullanılabilirliği ve bazı mantık özellikleri çok daha iyi Huawei'ye göre. Kısıtlı kadran seçeneklerini hiç konuşmaya gerek yok.

Az da olsa bu saati aldığıma pişman oldum. Samsung'un mantıklı fonksiyon ve menü yaklaşım ve seçenekleri bunda yok malesef.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Telefon alarminin saatte de çalması için telefonun Huawei olması gerekli.
  • recepix kullanıcısına yanıt

Gerçekten mi ya...? :( Kesin bir bilgi mi?

Bugün huawei destek hattını aradım, böyle bir bilgi vermediler. Olması gerekiyor v.s. dediler.

• Bu arada Huawei kadran için uygulama yapmış diyorlar ama, henüz elime geçmedi siparişim o yüzden kontrol etmedim aslı astarı var mı

• sessizharflik kullanıcısına yanıt

Bir yıl önce böyle başlıklı bir haber yayımlanmış.

"Huawei resmii saat arayüz tasarım aracı gelmiştir."

Ancak devam gelmemiş sanırım.

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Breaking-News!-HUAWEI-Official-WatchFace-Designer-Tool-Has-Come!/topicId_51004//

• Çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım.. telefonum samsung A80 freebuds pro kulaklığımda var, saat bağlı olduğu zaman kulalık kulağımdayken birini aradığım zaman karşı taraf telefonu açtığında kulaklık bağlanıyor. Saati kapattığım zaman ise böyle bir sorun yok ama saat bağlı olduğu zaman karşı taraf açınca kulaklık bağlanıyor. Bir diğer problem ise kulaklık kulağımdayken bir arama gelirse saatten açtığım direk sesi saate veriyor, kulaklıktan dokunarak açarsan kulaklıktan veriyor gerçi bu bi sorun mu bilmiyorum.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Bu bir sorun değil.

Mantiklisi ve olmasi gereken budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Bu bir sorun değil.

Mantiklisi ve olmasi gereken budur.

Son yazdığımı bende normal olduğunu anladım ama benim anlamadığım, saat bağlıyken kulalık kulağımda birini ararken karşı taraf telefonu açtığında kulaklık devreye giriyor. Saat bağlı değilken böyle olmuyor

• KULAKLIK ve ARAÇ MULTİMEDİALARI ıile bluetooth problemi yaşayan arkadaşlar.

1) huawei Türkiye yi arayıp problemi bildirin. Ben aradım uzun uzun derdimi anlattım. Kayıt altına aldılar ama benln bu konuda tek olduğumu söylediler. Ne kadar çok bildirim yapılırsa problem o kadar farkedilir.

2) problemle ilgili şöyle bir çevre yol buldum.
    Önce herhangi bir arama yapın ben bu tür denemeler için 532 yi arıyorum.
    Arama sırasında bluetooth ayarlarına girin ve saatle ilgili yerdeki ayar düğmesine basın. Arama ayarını kapalı yapın ve çıkın. Görüşmeyi kapatın.

Artık arama yapınca kendini kulaklığa bağlı sandığı için yakınlık sensörü çalışmama durumu ortadan kalktı.

Arama nın kulaklık üzerinden olmaması durumu da ortadan kalktı.

Yalnız şu andan itibaren saat üzerinden kimseyi arayamıyorsunuz ve gelen aramalarda cevaplama yapamıyorsununuz. Sadece reddetme mümkün.

Bu problem huawei tarafından giderilene kadar başvuruya devam edelim.

İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos1977 -- 8 Ocak 2021; 1:32:23 >

• Yazım ciddi ve hassas;

Arkadaşlar merhaba,

Stres ölçümü nasıl yapılıyor? Bu veriler referans alınabilir mi? Etkili ve kesin sonuçlar mı? 1 ay önce sağlam şiddetli ağrılar yaşadım. Sonuc çıkmadı ve stres kaynaklı dediler. 2 hafta ilac kullandım geçti derken 2 haftadır kullanmıyorum ve günlük en az 6 7 stres seviyem 60 lira çıkıyor.

Bugün 81 gördüm. Doktora gidip saatim böyle ölçüyor desem hadi len diyip gönderir mi? Çünkü fiziksel olarak bir şey de hissetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

KULAKLIK ve ARAÇ MULTİMEDİALARI ıile bluetooth problemi yaşayan arkadaşlar.

1) huawei Türkiye yi arayıp problemi bildirin. Ben aradım uzun uzun derdimi anlattım. Kayıt altına aldılar ama benln bu konuda tek olduğumu söylediler. Ne kadar çok bildirim yapılırsa problem o kadar farkedilir.

2) problemle ilgili şöyle bir çevre yol buldum.
    Önce herhangi bir arama yapın ben bu tür denemeler için 532 yi arıyorum.
    Arama sırasında bluetooth ayarlarına girin ve saatle ilgili yerdeki ayar düğmesine basın. Arama ayarını kapalı yapın ve çıkın. Görüşmeyi kapatın.

Artık arama yapınca kendini kulaklığa bağlı sandığı için yakınlık sensörü çalışmama durumu ortadan kalktı.

Arama nın kulaklık üzerinden olmaması durumu da ortadan kalktı.

Yalnız şu andan itibaren saat üzerinden kimseyi arayamıyorsunuz ve gelen aramalarda cevaplama yapamıyorsununuz. Sadece reddetme mümkün.

Bu problem huawei tarafından giderilene kadar başvuruya devam edelim.

İyi geceler.

Dediğini yaptım şimdilik bununla idare edecez, benim işime yaradı. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.