Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler telefon beklediğinize değecek ben kullanıyorum süper bir telefon ama bn bu telefonun outletini aldım 249 tl ye beklediğinize değecek :D 1GB 512 mb ram 2 GB Rom süper

• mukoca1 kullanıcısına yanıt
    Class 10 sd card çalışıyor. Ben kullanıyorum. Telefon hızına bir katkısı yok ancak sadece bilgisayardan telefona dosya kopyalarken daha hızlı kopyalanıyor.
  • stock romu rootgenius ile rootlayabildim. hemen titanium backup ile saçma salak bütün programları dondurdum
  • arkadaşlar benim telefonum wi fi ye bağlanmıyor hiç bir ağ bulmuyor..bunun bir ayarı varmı taranıyor diyor sonra hemen kayboluyor bişey bulduğu yok...kablosuz ağ ekle diyorum ordada ssid adı fln istiyor o nedir bilmiyorum...yardımmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocco1903

arkadaşlar benim telefonum wi fi ye bağlanmıyor hiç bir ağ bulmuyor..bunun bir ayarı varmı taranıyor diyor sonra hemen kayboluyor bişey bulduğu yok...kablosuz ağ ekle diyorum ordada ssid adı fln istiyor o nedir bilmiyorum...yardımmm

telefona rom yükledinmi bide bu appı denehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.roamingsoft.manager&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

quote:

arkadaşlar benim telefonum wi fi ye bağlanmıyor hiç bir ağ bulmuyor..bunun bir ayarı varmı taranıyor diyor sonra hemen kayboluyor bişey bulduğu yok...kablosuz ağ ekle diyorum ordada ssid adı fln istiyor o nedir bilmiyorum...yardımmm

telefona rom yükledinmi bide bu appı denehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.roamingsoft.manager&hl=tr

kamerası çalışmıyordu kvk ya verdm onlar kamerayı yapıp yazılımı güncellemişler önceden kablosuz ağ otomatik buluyordu modemleri şimdi bulmuyor...garip..tkrar vericem kvk ya.

• quote:

quote:

quote:

kamerası çalışmıyordu kvk ya verdm onlar kamerayı yapıp yazılımı güncellemişler önceden kablosuz ağ otomatik buluyordu modemleri şimdi bulmuyor...garip..tkrar vericem kvk ya.

ben kvk ya verdigimde para iadesi aldım berki sende alabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben kvk ya verdigimde para iadesi aldım berki sende alabilirsin

hadi yaa iyiymiş..naapmam gerekiyor onun için para iadesi talep mi etmeliyim ? senn telefonda düzeltilemiyecek bi hatamı vardı?

• rocco1903 R kullanıcısına yanıt
    benim telefon hiç açılmıyodu gönderdim 20 gün sonra paramı aldım :) 2 3 tane daha arkadaş aldı böyle parasını
  • quote:

benim telefon hiç açılmıyodu gönderdim 20 gün sonra paramı aldım :) 2 3 tane daha arkadaş aldı böyle parasını

ozamn bi şansımızı deniyelm bizde..:D
  • quote:

quote:

ozamn bi şansımızı deniyelm bizde..:D

alırsın inşallah tavsiyem istanbul / kartal a yolla
  • bu telefona bildirim sesi ekliyemiyok mu yav ? bu konuda bilgisi olan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

stock romu rootgenius ile rootlayabildim. hemen titanium backup ile saçma salak bütün programları dondurdum

Kardeş stok rom'u nasıl root'ladığını daha detaylı olarak anlatabilir misin? Bende bu kvk'nın aptal uygulamalarını falan kaldırmak istiyorum. Telefonu gereksiz yere kasıyor.
  • İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    http://www.shuame.com/en/root/
    buradan yazılımı yükle bilgisayarına
    telefonu usb debugging olarak bilgisayara bağla
    yazılımı çalıştır
    telefonda izin isterse verirsin

çok çabuk şekilde rootluyor. kinguser uygulamasını kuruyor telefona.
  • quote:

http://www.shuame.com/en/root/
    buradan yazılımı yükle bilgisayarına
    telefonu usb debugging olarak bilgisayara bağla
    yazılımı çalıştır
    telefonda izin isterse verirsin

çok çabuk şekilde rootluyor. kinguser uygulamasını kuruyor telefona.

Cevap için teşekkür ederim. Şimdi dediğiniz gibi programı kurdum yönergeleri takip ederek root'ladım. Üstüne de clean master programını kurduktan sonra root yetkisi vererek bütün gereksiz uygulamaları sildim. (Dondurmaktan daha etkili)

• İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    olurda servise yolum düşerse yeniden rom kurmakla uğraşmayayım istedim, yoksa temizlik candır
  • quote:

olurda servise yolum düşerse yeniden rom kurmakla uğraşmayayım istedim, yoksa temizlik candır
    Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 27 Temmuz 2014; 22:58:13 >
  • Herkese hayırlı günler, 8850 visionla ilgili problemim var ve tamirci bulamıyorum, sizlere danışayım istedim.
    Telefon açık iken aniden ekranın ışığı gidiyor, lcd ekran üzerinde görüntü var ama ışık yok, ışıkta ara ara gidip gelmeler oluyor, ışık şiddetinde artıp azalmalar gerçekleşiyor. Bu sorundan dolayı telefonu garanti nedeniyle KVKya gönderdim, köşede ufacık bir deformasyondan dolayı "telefon darbeli" deyip garanti dışı ilan ettiler. 180 lirada maliyet çıkardılar, zaten kaça aldık deyip yaptırmadım. Ancak bu cihazında dışarıda tamircisini bulamadım, herkes yedek parça yok diyor.
    Acaba sayın kullanıcılardan, böyle bir sorunla karşılaşan oldumu yada Huawei cihaz tamiratı yapan bir yer tavsiyesi verebilecek kimse var mı?
  • godoro G kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim iç ve dış ekran patladı bende bu siteden parçaları sipariş verdim ve dün elime ulaştı kendim taktım şuanda sorun yok ve iç dış 88tl+kargo 93tl ye geldi şuanda sorun yok

Link=http://www.akilliphone.com/ara.aspx?i=Ara&etiket=huawei+vision

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 7 Ağustos 2014; 18:27:51 >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler desteğiniz için, birde tamir etmeye cesaret edecek usta bulursam hemen sipariş edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.