Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drocco

Selamun Aleykum arkadaşlar telefonun hafızası az diye kullanmadığım programları silmek amacıyla root işlemi yaptım clockwork bilmem ne modu falan yaptım internetten takip ederek superuser uygulaması yüklendi sonra çeşitli uygulama kaldırma programlarıyla kullanmadığım uygulamaları kaldırmaya çalıştım bayada kaldırdım facebook twitter falan sonra panzer panic diye bir oyun var onu kaldırmaya çalışırken yanlışlıkla nasıl olduysa Müzik Playerı silmişim sanırım ama nasıl olduğunu inanın bilmiyorum çünkü müzikle alakalı hiç bişey silmedim herneyse Allah rızası için biri bana yardım etsin telefonu ilk aldığım orjinal hale getirmek istiyorum yani müzik playerımı geri istiyorum :( şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Sen de Poweramp yükle o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: coolbaris11

slm ekran kapalıyken güç tuşuna bastığımızda ekran geliyorya bu olay ses açma tuşlarındanda olmazmı .

Marketten Wake all adlı programla bunu yapabilirsiniz bazen program çalışmıyor ama çoğunlukla iş görüyor,başka bir program bilen varsa yazarsa sevinirim ,
  • http://forum.donanimhaber.com/m_80004882/tm.htm bu linkteki 4.1.1 romunda ayarlar-ekranda mevcut
  • Selamun Aleyküm

Beyler forumu canlı tutun be :D Bu arada artık telefonun şarjı hiç dayanmamaya başladı neredeyse gün içerisinde iki kere şarja takıyorum :S
  • Aleyküm selam kardeş kullanmadıgın zaman telefonun işlemciyi düşür şarja etkisini fark edersin
  • Arkadaşlar Huawei Ascend u8850 facebookta vs. kasma yapıyor mu facebook performansı nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anamurluva

Arkadaşlar Huawei Ascend u8850 facebookta vs. kasma yapıyor mu facebook performansı nasıl ?

facebook bişey mi kardeş ben bu telefonda en yüksek boyutlu oyunları oynadım :) örn:fıfa 14 nfs most wanted six guns ama telefonu çok karıştırdım suan garantilik oldu ve tamirde

telefonun bana göre tek eksigi ekran küçük olması 3.7 inç ama sorun degil oda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

quote:

Arkadaşlar Huawei Ascend u8850 facebookta vs. kasma yapıyor mu facebook performansı nasıl ?

facebook bişey mi kardeş ben bu telefonda en yüksek boyutlu oyunları oynadım :) örn:fıfa 14 nfs most wanted six guns ama telefonu çok karıştırdım suan garantilik oldu ve tamirde

Hocam bütçeniz nedir tam olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

quote:

quote:

Yanlış kişiyi alıntıladın galiba kardeş ben telefon almıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

quote:

quote:

Yanlış kişiyi alıntıladın galiba kardeş ben telefon almıyorum

Mesaj gideceği yere yönelmiştir umarım :D Kusura bakma :D

• Yok hocam ben 2.el olarak alacağım da performansı konusunda şüpelerim vardı :) Teşekkürlr
  • Telefonu satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa irtibata geçsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepp telefonunumdan arama yapmak istediğimde hepsinde değil ama bazılarında olmak kaydıyla "android.process.acore işlemi beklenmedik biçimde durdu" şeklinde diye bir yazı çıkıyor. Aksi bu numaralarıda göstermiyor.Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  • ivrindili10 İ kullanıcısına yanıt
    Format at kökten çözüm hocam.
  • Numaraları nasıl alabilirim?
    Hocam rehberinizi gmail hesabına at sonra gmail hesabına bi gir bakalım numaralar taşınmış mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bugün fark ettim kafayı yedirtti bana aynı hata.Telefona format attım sonra uygulamaları tekrar yükledim yine aynı hata.Sonra anladım ki sorun Whatsapp ta.
    Whatsapp ı silin düzelecek ancak ben telefonda Whatsapp ı kullanamayacak mıyım şimdi çözüm için yorum alalım.
  • Beyler telefonda mobil aglari aciyorum nette dolasirken ates oluyor telefon cpu z'den baktim 42 43 derece olmus varmi onerisi olan ?
  • Yokmu cevap beyler ?

• Vision da class 10 sd cardlar calisirmi? Almayi dusunuyorum ama bilgim yok. Birde telefonun hizina ne kadar faydasi olur

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.