Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim kardeşim en kısa zamanda denicem dediklerini her şey için tekrardan teşekkür ederim saol :)
  • Arkadaşlar benim bir sorum olucaktı sizlere benim telefonun ön kamerası çok kötü gösteriyor net değil nasıl desem berbat ötesi kendini bile zor görüyorsun sizdede öyle mi yoksa ön kamerası böyle herhalde visionların yada bi ayarı yada programı mı var bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum teşekkürler
  • Arkadaşlar bu telefon için olan şarj aletini nereden bulabilirim?
  • Bu telefona ait şarj aletini bulmak zor fakat samsung'un neredeyse tüm modellerinin şarj cihazı Huawei U8850'ye uyuyor. Şahsen ben SamsungC3330 'un şarj cihazını kullanıyorum
  • Bütün micro usb şarj cihazları uyar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassed

Arkadaşlar benim bir sorum olucaktı sizlere benim telefonun ön kamerası çok kötü gösteriyor net değil nasıl desem berbat ötesi kendini bile zor görüyorsun sizdede öyle mi yoksa ön kamerası böyle herhalde visionların yada bi ayarı yada programı mı var bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum teşekkürler

BEYLER CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

• quote:

quote:

Arkadaşlar benim bir sorum olucaktı sizlere benim telefonun ön kamerası çok kötü gösteriyor net değil nasıl desem berbat ötesi kendini bile zor görüyorsun sizdede öyle mi yoksa ön kamerası böyle herhalde visionların yada bi ayarı yada programı mı var bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum teşekkürler

BEYLER CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

BİLGİSİ OLAN YOKMU YA ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ön kamerası çok iyi değil ama abartılacak kadar kötü de değil. Senin kamerada bir sorun olabilir.

Muhtemelen yapmışsındır ama ön kameranın olduğu yeri silebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

quote:

Ön kamerası çok iyi değil ama abartılacak kadar kötü de değil. Senin kamerada bir sorun olabilir.

Muhtemelen yapmışsındır ama ön kameranın olduğu yeri silebilirsin.

Çok puslu kendimi zor görüyorum tango ile görüşme falan yaptığımda karşı taraf beni nerdeyse göremiyor..
    Anladım ki sorunlu benim kamera..

• vassed kullanıcısına yanıt
    bende vision kullanıcılarındanım ve sık sık tango ve line den görüntülü konuşuyorum böyle bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 351.42

bende vision kullanıcılarındanım ve sık sık tango ve line den görüntülü konuşuyorum böyle bir sorun yok

Herhalde benim ön kameram bozuk ... çok karanlık netlik falan bitik acaba ön kameranızla bir fotoğraf çekip atabilir misiniz çevrem vision kullanıcısı olmadığı için bilmiyorum nasıl ön kameraları teşekkürler tekrar. @351.42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vassed -- 26 Ocak 2014; 13:53:27 >
  • Sizdede telefonda zamansızca kapanmalar var mı hangi romu kullanırsanız kullanın bende zamansızca kapanıyor bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18Mart1915

Sizdede telefonda zamansızca kapanmalar var mı hangi romu kullanırsanız kullanın bende zamansızca kapanıyor bazen

Orjinal room kullaniyorum problem yok

• huawei u8850 vision = menü tuşlarının ışıkları yanmıyor yardım ???
  • HUAWEİ VİSİON

Jenerasyon Jenerasyon : 3G
    İncelik İncelik : 9.9 mm
    Ağırlık Ağırlık : 121 g
    Ekran Tipi Ekran Tipi : TFT LCD
    Dokunmatik Ekran Dokunmatik Ekran : Kapasitif
    Ekran Çözünürlüğü Ekran Çözünürlüğü : 480x800
    Ekran Boyutu Ekran Boyutu : 3.7"
    Çoklu Dokunmatik Ekran Çoklu Dokunmatik Ekran : Var
    Kulaklık Girişi Kulaklık Girişi : 3.5mm Jack
    Disk Kapasitesi Disk Kapasitesi : 2 GB
    RAM RAM : 512 MB
    Genişleme Kapasitesi Genişleme Kapasitesi : 32 GB'a kadar
    Veri Transferi Hızı Veri Transferi Hızı : HSDPA (14.4 Mbps)
    Wi-Fi Wi-Fi : Wi-Fi 802.11 b/g/n (150 Mbps)
    Bluetooth Versiyonu Bluetooth Versiyonu : v2.1
    Kamera Kamera : Var
    Fotoğraf Kamerası Piksel Fotoğraf Kamerası Piksel : 5 MP
    Kamera Flaş Kamera Flaş : Var
    Video Kayıt Çözünürlüğü Video Kayıt Çözünürlüğü : 720p 1280x720
    İşletim Sistemi İşletim Sistemi : Google Android 2.3 (Gingerbread)
    Uygulama Sayısı Uygulama Sayısı : Google Play
    İşlemci İşlemci : Qualcomm MSM8255 1000MHz
    Multitask Multitask : Var
    Radyo Radyo : Var
    Assisted GPS Assisted GPS : Assisted GPS
    Flash Desteği Flash Desteği : Adobe Flash
    Paylaş

!!!androidi iş görmez!!!! (ama root atarsanız az da olsa iş görür)

fazla tavsiye etmem

ben 300 tl ye aldım ama heralde 350 olmuş

• alttaki kapasift tuşlar yanmıyor acil yardım ???/
  • Vision AOKP 4.1.2 JellY Bean 2GHZ rom

https://disk.yandex.com.tr/public/?h...s%3D&locale=ru
    bu link.ten indirin...

diger konuda anlattıgım şekilde recovery. yükleyerek kuruluma devam edin...

herhangi bi fix yada kernel kurmanıza gerek yok herşey zip içinde paket haline gömülüdür..

cm10.1 romu cıkana kadar en iyisi bu gibi

yanlıs gps programları çalışmıyor antutu ve quadranttta çalışmıyor

baskada bi sorunu yoktur

huawei u8850 vison root

cidden çok hızlı tavsiye ederim

ben navigasyon olarak sygic i denedim çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfatih42 -- 1 Şubat 2014; 19:58:31 >

• Arkadaşlar benim telefonda wifi da tuhaf bir sorun var. Evdeki ağa bağlanamıyorum. 3 gün öncesine kadar sorunsuz bağlanırken artık evdeki ağı görmüyor. Diğer tüm ağları sorunsüz görüp bağlanıyor ama evdeki ağı görmüyor. 2 bilgisayar bağlı ama telefon görmüyor Telefonu formatladım değişim yok. Sizce sorun ne olabilir?
    NOT: Başka telefonlarda da aynısı oluyor ağı görmüyor bazıları ama bazılarında da sorunsuz bağlanıyor?!
    NOT 2: Cihaz rootsuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renas.kaya

Arkadaşlar benim telefonda wifi da tuhaf bir sorun var. Evdeki ağa bağlanamıyorum. 3 gün öncesine kadar sorunsuz bağlanırken artık evdeki ağı görmüyor. Diğer tüm ağları sorunsüz görüp bağlanıyor ama evdeki ağı görmüyor. 2 bilgisayar bağlı ama telefon görmüyor Telefonu formatladım değişim yok. Sizce sorun ne olabilir?
    NOT: Başka telefonlarda da aynısı oluyor ağı görmüyor bazıları ama bazılarında da sorunsuz bağlanıyor?!
    NOT 2: Cihaz rootsuzdur.

başka telefondada bağlanamıyorsanız evdeki internet ağınızı kontrol edin gerekirse baştan kurun.
  • Arkadas huawei visionda ekran goruntusu nasil alabiliriz arastirdim ama kayda deger bilgi yok

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.