Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DireksiyonlaMaçYapanAdam

3d den launcher a geçince duvar kağıdı da değişti. şimdi duvar kağıdını seçince yatay şekilde oluyor. panelleri kaydırdıkça duvar kağıdı da kayıyıyor. sabit dikey duran haline nasıl dönebilirim.

Hala çözüm bulamadım. Var mı bilen ?
  • arkadaşlar bu telefonu 2l alacagım 2aylık garantili bir cıhaz buldum vision buldum birde galaxy s var samsung galaxy s imei atılmış cıhaz galaxy slerde imei atılmış cıhaz günecelmem yapılmıyor du imei ucuyor biliyorum o yüzden canım skıldı bu vision satabil bir cıhazmı tercihe edebilrmiyim arkadaşlar güncel rom ckıyormu bu cıhaz skıntı oluyormu rom güncellemesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiriusBlack

Rus kvk romunu yükledim ama foursquare yükleyemiyorum cihazla uyumlu değil diyor nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

Aynı problem bende de var. Karşılaşıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfenxx

quote:

Orijinalden alıntı: SiriusBlack

Rus kvk romunu yükledim ama foursquare yükleyemiyorum cihazla uyumlu değil diyor nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

Aynı problem bende de var. Karşılaşıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Başka orjinal rom yükledim onu çözemedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece foursquare kullanmak için rom değiştirmek istemedim.
    Basit bir yolu olmalı gibi.
  • arkadaşlar bugün almam lazım ama bu telefonda görüntülü konuşma var.

http://www.hizlial.com/huawei-ascend-g301-4-gb/02.044.5311.0015
    ascend modelinde yok başka farkı varmıdır? bana görüntülü konuşma lazım çünkü.
  • Yardım edin arkadaşlar lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha007 -- 29 Kasım 2013; 19:57:52 >
  • Arkadaşlar rom atıyordum telefon kapandı ve download mode yazıyor Polling . . . . . . . . . . . . . .. . . ..
    diyor öylede kalıyor yardım edin lütfen tuğla gibioldu lütfen yardım edin
  • Alpha007 A kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatabiliyor musun ?
    Kapatamıyorsan Ses açma+Power tuşuna 1 dakika kadar basılı tut telefonun kapanmasını sağla. Kapandığından emin olduktan sonra Ses kısma+power tuşuna HUAWEİ yazısı çıkana kadar bas. Telefon RCW mod'a geçecek. Burada önemli olan hafıza kartında Zip biçimli bir rom olması. Yoksa başka bir telefondan hafıza katına telefonun için uygun olan romlardan birini at.
    Ardından rcw mod'da gerekli işlemleri yap ve yükle.
    Eğer anlamadıysan veya bu işlemler sonucunda da telefonun olmuyorsa başka bir yöntem daha var onu da anlatırım. İlk başta bunu dene

Dipnot : Wipe data / wipe cache / Wipe Dalvik işlemlerini uyguladıktan sonra Rom yükleme işlemine başlamalısın
  • S.a Arkadaşlar istediğimiz mesajları seçerek yani çoklu mesaj silemiyormuyuz ? Ya hepsinizi isiliyor yada teker teker silebiliyorum ben.
  • Arkadaşlar telefonla candy crash gibi facebook oyunlarını oynayamıyorum. Baglan dediğimde hata veriyor. Çözümünü bilen var mı ?

Facebook güncellemesiyle sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 5 Aralık 2013; 17:52:26 >
  • Arkadaşlar herhangi bir yerden telefonla internete bağlanınca önceden facebookta başkalarıyla konuşmalarım sırasında onların bana attığı mesajlar internet bağlantısı geldiğinde tekrar geliyor telefona sanki yeni gelmiş gibi oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  • slm ekran kapalıyken güç tuşuna bastığımızda ekran geliyorya bu olay ses açma tuşlarındanda olmazmı .
  • telefonun gps ini internet bağlantısı olmadan çalıştırabilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canonphotographer

telefonun gps ini internet bağlantısı olmadan çalıştırabilen varmı

Evet çalışıyor.

Ben İgo Primo ve Tom Tom yükledim. İkisiyle de çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainzodiac

S.a Arkadaşlar istediğimiz mesajları seçerek yani çoklu mesaj silemiyormuyuz ? Ya hepsinizi isiliyor yada teker teker silebiliyorum ben.

Kendime cvp vereyim bari.. Şöyleki sorunu go pro sms uygulamasını yükleyerek çözdüm. İstediğim mesajları silebiliyorum.Türkçesi var uygulamanın. Ve mesaj geldiğinde ekranın yanıp uyarı verdirmesi gibi faydalı özellikleri de var tavsiye ederim. Hoşçakalın selamatle.
  • Merhaba millet iyi forumlar;

Şu aralar almayı düşündüğüm 3 telefon arasında Huawei Vision da var ancak aklımı çelen diğer telefonlardaki özelliklerin de varlığı

Listemde şunlar mevcut

ZTE Grand X

Huawei Ascend G301

ve Huawei Vision

sizce vision u tercih etmeli miyim ?

not; telefonu sadece konuşmak, mesajlaşmak birde internette takılmak için kullanıyorum onun dışında oyun vs oynamam.
  • S.a arkadaşlar benim telefonda mıuı v5 rom vardı ben stock roma gerı donmek ıcın stul3 programını çalıştırdım once hersey yolunda gıdıyordu fakat sonra romu yuklerken program bırden bıre hata verdı ve bende fınısh dedım program kapandı telı yenıden baslattım fakat huawei yazısında donup kaldı recovery ekranınada gırmıyor tel ne yapabılırım arkadaslar bı yardımcı olurmusunuz acaba ?
  • arkadaşlar merhaba. kardeşime bundan aldık bir tane. 3 d ekranını başlangıçta geçtik. kullanma kılavuzunda ayarlar/ uygulama yöneticinden seçin ve bulun diye yazıyor. şuan kurcalıyoruz ama maalesef bulamadık.
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar :)
  • atilay28 A kullanıcısına yanıt
    Aslında bir dosya var ama recovery modda başlatmak için adını hatırlamıyorum linkini de kaydetmedim.
    Şarjın bitmesini bekle. Telefonun kapandığından emin olduktan sonra şarja tak AMA SAKIN TELEFONU AÇMA. TELEFON KAPALI VAZİYETTE YAKLAŞIK BİR SAAT ŞARJDA DURSUN.
    SONRA TELEFONU ŞARJDAN ÇIKAR ve telefonu recovery moda alarak aç ( Nasıl yapıldıgını bildigini umuyorum ) ve hafıza kartındaki romu yükle ( yükleme işlemlerini de bildiğini umuyorum)

Yok olmaz diyorsan telefonu kablo ile Pc ye bağla internetten Huawei U8850 driverlarını bul ve yükle pc'ye. Sonra SUTL3 ü çalıştır ve tekrar yükle. Olması lazım.

Teşekkürü çok görmeyelim o kadar yazdık senin için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 14 Ocak 2014; 23:53:04 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.