Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefonu da çocuk yüksek bir yerden düşürdü ve ekran çatladı. Dokunmatiği çalışıyor ama ekranı değiştireceğim yinede. Bakalım kaça mal olacak bize....
  • telefonu dün hepsi buradadan aldım. sim kartımı takıp içe aktar dediğimde %100 oluyor ama rehberdekiler yine gözükmüyor. biri beni aradığında yada ben birini numarasını girerek aradığımda isim görünüyor ama rehberde kimse yok. hard reset atsam bu sorun çözülürmü. yardımlarınızı bekliyorum
  • armstrong26 kullanıcısına yanıt
    iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
    sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
    telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
    tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
    sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
    telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
    tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

dediginizi yaptim ancak altta kisi secili gibi birsey yazmasina ragmen yine gozukmuyor.

• armstrong26 kullanıcısına yanıt
    dediğiniz hatayı anlamadım..
    çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

dediğiniz hatayı anlamadım..
    çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.

içe aktara bastım. aktarılıyor dedi %100 oldu o pencere kapandı ama rehberde haala numaralarım gözükmüyor

• cihaz kılıf içinde ve masada geri tuşu çalışmıyor,bunu düzeltebilmem mümkünmü.
  • sim karta telefonları nasıl ekliyoruz acaba ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisanci93

telefonu ses tuşlarıyla açmak için wake all , ekrana basıp kapatmak için screen off and lock uygulaması var onu kurun ardından telefonun altındaki ışıklı kısımdan en sağdaki arama düğmesine uzun basın screen off seçin

bu durumdan itibaren kitlerken 1 saniye arama düğmesine basacaksınız açarken ses açma :)

Çok güzel tavsiyeler çok güzel oldu şimdi telefon teşekkürler ..
  • Ayarlar kısmında -uygulamaları sd karta yükle- diye bir seçenek vardı,bulamadım.Bu ayar nerde bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 13 Kasım 2013; 21:07:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

İsound programını yükleyerek sesi arttırabilirsin. Üst taraflarda ayarlarıyla ilgili bilgi var.

Ben bu şekilde sesi arttırdım.

Yalnız benim sadece zil sesiyle ilgili sorunum vardı. Kulaklıktan gelen ses düşük değildi.
  • Kulaklıktan gelen ses düşük bence.
  • 3d den launcher a geçince duvar kağıdı da değişti. şimdi duvar kağıdını seçince yatay şekilde oluyor. panelleri kaydırdıkça duvar kağıdı da kayıyıyor. sabit dikey duran haline nasıl dönebilirim.

• Hocam ideos x5 kullaniyorum. Bu telefonu satip vision almami tavsiye eder misiniz?

• Maddi durumun sıkıntılıysa al derim ama 600-700 liraya kadar çıkabilirim diyorsan hocam başka telefonlara yönel bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

Arkadaslar acil yardimci olabilcek biri yokmu bu telefonun ahize sesi cok az rootsuz bir sekilde arttirabilcegimiz bir yol varmi.

• İsound programını dene.birkaç sayfa önce verilmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonun sarjı bitti. şimdi açılmıyor sorun nedir acaba?

açılmıyordu açma kapama ve ses yükseltme tuşuna umutsuzca aynı anda basınca açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec44 -- 16 Kasım 2013; 23:07:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sade100

Benim telefonu da çocuk yüksek bir yerden düşürdü ve ekran çatladı. Dokunmatiği çalışıyor ama ekranı değiştireceğim yinede. Bakalım kaça mal olacak bize....

Evet arkadaşlar. Gittigidiyordan 55 tl ye ekranı buldum. Burada bir telefoncu 30 tl ye değiştirecek. kargoyla birlikte 90 tl ye mal olacak.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.