Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı saçmalıkları yok değil mesala bende bugüne kadar instagram ve facebook'da ram kullanım miktarı 300 mb bulup kapanıyordu. Bugün kurcalarken instagram düzeldi. Ama facebook da hala bir albüm'de ki fotoğrafları incelerken 35-40 dan sonra facebook çöküyor
  • ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle söyleyim mobil veri 1 saat falan açıktı dün genelde wifi ağırlıklıydı bugün de dışarda olduğum için mobil veri hep açıktı 3g den bağlandım. vodafone mobil verisi çok şarj yiyor sanırım 3 buçuk saat falan gördü bugün ekran süresi. bizi idare edecek gibi ama bakacaz devamında nasıl olacak. daha yeni belki biraz daha sistem oturunca daha iyi olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Hacilar su arama esnasinda karsi taraf telefonu acinca titreme olayi nail kapaniyo

Ben o özellik olmayan telefon kullanmam büyük ihtimalle. Babamda var bu telefon bana sordu nasıl kapanır diye arama ayarlarından kapanıyor ama karşıdaki cevap verene kadar telefonu kulağında tutmak zorunda kalmıyorsun bence açık olması daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 6.0 EMUI 4,0 da Font değiştirmek için
    EMUI 4.0 Font Değiştirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-match -- 5 Temmuz 2016; 0:07:57 >
  • İki aydır kullanıyorum ve bugüne kadar hiç durduk yerde uygulama kapanması sorunu yaşamadım arkadaşlar, bilginize. Toplam olarak anlık 800 mb civarı ram kullanmışlığım da oldu.

Ayrıca Instagram sorunu için market uygulamasını kaldırıphttp://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/ burdan en güncel olan apk'yı indirerek çözebilirsiniz. İkon temadan kaynaklı olarak güncel değil evet ama uygulama güncel.
  • telefona kendi orjinal marshmallow romunu yükledik whatsapp facebook gibi bazı uygulamalardan bildirim gelmiyor ekranı uygulamayı açmadan. bunun nedeni nedir? wifi uykusu yok. uygulamalar arkaplanda çalışıyor ama yine devam ediyor sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

İki aydır kullanıyorum ve bugüne kadar hiç durduk yerde uygulama kapanması sorunu yaşamadım arkadaşlar, bilginize. Toplam olarak anlık 800 mb civarı ram kullanmışlığım da oldu.

Ayrıca Instagram sorunu için market uygulamasını kaldırıphttp://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/ burdan en güncel olan apk'yı indirerek çözebilirsiniz. İkon temadan kaynaklı olarak güncel değil evet ama uygulama güncel.

playstore dışındaki apk lara pek güvenmiyorum. Bilgi için teşekkürler ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

telefona kendi orjinal marshmallow romunu yükledik whatsapp facebook gibi bazı uygulamalardan bildirim gelmiyor ekranı uygulamayı açmadan. bunun nedeni nedir? wifi uykusu yok. uygulamalar arkaplanda çalışıyor ama yine devam ediyor sorun.

Ayarlardan uygulama ayarlarına girip bildirim gelmeyen programı bulun, içinde bildirimleri seçip izin ver'i seçmen lazım.

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    izin ver seçili hocam. mesaj bazen geliyor bazen gelmiyor kafasına göre.

• Sizde B180 yada B330 vardı değil mi ondan kaynaklı bir fark olabilir mi. Yoksa genel performansından bende çok memnunum.

@earth. Eğer ekran kapalı iken uygulamalardan bildirim gelmesini istiyorsan Ayarlardan > Korunan Uygulamalar bölümünden ekran kapanınca çalışmaya devam etmesini istediğin uygulamaları seçmen gerekiyor. Eğer uygulama seçili olmazsa ekran kapandığında otomatik olarak durduruluyor ve herhangi bir bildirim vs gelmiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • - apkmirror'a guvenebilirsiniz. Uygulamalar markete düşmeden önce hep oraya duser ama yine de tercih meselesi tabii.

- Marshmallow push notifications açısından sorunlu. Henüz düzeltilmiş değil, b370'de de bu sorunu yaşayanlar olmuş.

- b180 kullanıyorum hocam, belki dediğiniz gibi ondan olabilir.

• Beyler telefonu senkronize etmeme rağmen rehbere girdiğimde kimse yok nede acaba

• İyi Bayramlar Arkadaşlar.
    Nice mutlu bayramlar görmeniz dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Herkese hayırlı bayramlar lenovo p70'ten sonra bu cihazı tavsiye eder misiniz arkadaslar.özellikle batarya performansı nasıl bu telefonun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croweN -- 5 Temmuz 2016; 16:18:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese s.a haftaya telefonu alcam ancak hepsiburada.com dan alcam . Bu siteden alanlara soruyorum bu düz huawei honor 7 mi yoksa tt honor 7 mi . Cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asphalt 8 vb. yarış oyunu oynayamıyorum.
    siyah ekran veriyor hiç açılmıyor oyunlar, iyice sıkıldım sosyal medyadan, vakit geçmek bilmiyor.
  • Herkesin ramazan bayramı kutlu olsun.

• Amin cümlemizin

• quote:

Orijinalden alıntı: mbehis

Arkadaşlar veri döngü ayarlarını bulamıyorum

veri limiti ve döngü ayarlarnı nasıl yapacağız ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

• Telefonu aldım, 10 gün oldu b330 b180 kurmadım, bişey kaybettim mi?

Not: Android ile hep "dandroyit" olarak dalga geçerdim, gün geldi bir "dandroyit" sahibi oldum. Telefondan gayet memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.