Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
65
Favori
385.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adela A kullanıcısına yanıt
    Pil yöneticisinde korunan uygulamalar var. Diyelim Word uygulamasını açtınız ve son uygulamalardan temizlemeden ekranı kilitlediniz. Eğer korunan uygulamalarda word yoksa kilidi açtığınızda uygulamayı sıfırdan başlatmışsınız gibi açılacak. Kaldığınız yer vs kayboluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    Enteresan bu yaziyi okuyunca baktım.
    Benimkide ingilizce olmus.

• Beyler telefonun gldi şuan ondan yazıyorum :) içinden bu şarj aleti çıktı 2 amper çıkışı hızlı eden şarj aletini bu Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)
  • Evet google play kısmen ingilizce olmuş yüzde yüz değil. Ayarlar dan googleplay i bulup güncellemeleri kaldırdim fabrika verileri yüklensin mi dedi evet dedim tekrar türkçe oldu fakat daha sonra Wifi ile bağlandgm zaman yine kısmen ingilizce oldu çok büyük bir sorun mu hayır tabiki de illaki düzelir.herkese iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

arkadaşlar bu arada hepsiburada ya garanti belgesi çıkmadı diye çağrı açtım. fatura garanti yerine geçer dediler eyv. dedim ama bu ithalat garantili cihazlar arıza yaparsa yetkili servis hangi firma. hepsiburada dan ithalat garantili alanlar yetkili servisi söylerse sevinirim. inş. ihtiyaç olmaz.

hocam bende daha yeni p9 duo aldım garantisi delta garanti olarak geldi. imza v.s. yok sorun olmaz diye düşünüyorum nasıl olsa faturası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

arkadaşlar bu arada hepsiburada ya garanti belgesi çıkmadı diye çağrı açtım. fatura garanti yerine geçer dediler eyv. dedim ama bu ithalat garantili cihazlar arıza yaparsa yetkili servis hangi firma. hepsiburada dan ithalat garantili alanlar yetkili servisi söylerse sevinirim. inş. ihtiyaç olmaz.

hocam bende daha yeni p9 duo aldım garantisi delta garanti olarak geldi. imza v.s. yok sorun olmaz diye düşünüyorum nasıl olsa faturası var.

faturası varsa sıkıntı yok. ama bende garanti belgesi çıkmadı garantinin neresi olduğunu bilmiyorum. hepsiburada ya da söyledim. üründe sıkıntı olursa bize gönderin dediler. mailime aşağıdaki şekilde donduler.

Burada görüntüleyeceğiniz faturanızın çıktısını alarak kullanabilirsiniz. Faturanız resmi belge niteliği taşımaktadır.

Arızalı ürünlerin bakım/ onarım işlemleri için ilgili ürünü tarafımıza da gönderebilirsiniz. Arızalı ürün işlem süreçleri içinhttp://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail.aspx?id=47 linkini incelemenizi rica ederiz.

• kesin sorulmuştur ya buarada yada farklı huawei konularında ama...
    Çift hatlı p9 kullanımında whatsapp için napılıyor ? nasıl bir çözüm yolu izleniyor ? paylaşabilirmisiniz ?
  • quote:

kesin sorulmuştur ya buarada yada farklı huawei konularında ama...
    Çift hatlı p9 kullanımında whatsapp için napılıyor ? nasıl bir çözüm yolu izleniyor ? paylaşabilirmisiniz ?

2 hat içinde 2 tane farklı hesap oluşturabiliyorsun...
  • Radio apk kurmaya çalışan oldu mu arkadaşlar

• Arkadaşlar kilit ekranı duvar kağıdını değiştirdik. Şimdi sabit bir duvar kağıdı görülüyor. Eskisi gibi her açılışta farklı duvar kağıdı gelmesi için ne gibi bir ayar gerekli?
  • arkadaşlar ben scren of uygulamasını kullanıyordum bu cihazıma reset attım sadece yedekleme işlemi nasıl yüklenir diye denedim parmak izini tanıttığım da ışık hızıyla açıldığını gördüm sonra screen of uygulamasını yükledim tek tıkla ekranı uyutmak için biliyorsunuz zaten tuş kilidini kullanmamak için neyse yükledikten sonra parmak izinin biraz gecikmeli açıldığını fark ettim uygulamayı kaldırdım tekrar denedim çok daha hızlı açıyor ekranı kullananlar deneyip test edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 14 Ekim 2016; 20:40:04 >
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba hayırlı olsun öncelikle. lens hatalı muhtemelen servise gönderin değiştirebilirler

• Şansıma sokayim hocam geçen pazar ark ankaradan aldı salı kargoya verdi bugün elime geçti nalet olsun garanti olsun diye vatan pc den almıştım birde

Gündüz cekimlerinde de var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

kesin sorulmuştur ya buarada yada farklı huawei konularında ama...

2 hat içinde 2 tane farklı hesap oluşturabiliyorsun...

Bende almayı düşünüyorum.
    Sunu merak ettim, cift sim kartli modeli digerine göre neden daha ucuz?
    Hangisini almalıyım?
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, telefonun kulaklık ile müzik performansı nasıl htc 10 kadar olmasını beklemiyorum tabiki ama tatmin eder mi yani samsung kadar hayal kırıklığına uğratmasın yeterli. İkinci telefon olarak almayı planlıyorum.

NOT: htc 10 kullanıcısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sydn1205 S kullanıcısına yanıt
    Hocam karanlıkta çekerken de sıkıntı yok fakat karanlıkta ışık alınca hafif o beyaz noktalar cikiyor

Hocam o ışığın yansıdığı yerler olmasın. Monitörün kenarında aynı noktadan oluştu şimdi çektim. Gözle bakınca da ışık yansıyor oradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kanka sende ki de ne şans aylarca takip ettin begendin sonunda aldın onda da üretim hatası çıktı ama bu kronik bir sorun değil hocam gönder kesinlikle değiştirler

@clb12, ses kalitesi iyi ama yanında gelen kulaklık telefonun gercek performansını yansıtmıyor. başka kaliteli bir kulaklıkla kullanırsan oldukça iyi bir ses deneyimi elde edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 14 Ekim 2016; 23:26:59 >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.