Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
65
Favori
385.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam bildiğin beyaz nokta 5mp lik önceki telefonum yapmıyordu böle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yarın vatan bilgisayara gitsem hallederler değilmi yardımcı olurlar mı ürünü ankaradan aldık ama ben Urfa şubesine gitsem sıkıntı cikarirlarmi

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Hoca yere bi siyah kumaş koy tam lambanın altına fotoğrafını çek onun, eğer orada gözükmüyorsa dediğim gibidir. Bendeki de bildiğin beyaz nokta gibi görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    fatura hepsi yanindaysa birşey olmaz vatan her yerde vatan.

• quote:

Orijinalden alıntı: dicanio

quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

kesin sorulmuştur ya buarada yada farklı huawei konularında ama...
    Çift hatlı p9 kullanımında whatsapp için napılıyor ? nasıl bir çözüm yolu izleniyor ? paylaşabilirmisiniz ?

2 hat içinde 2 tane farklı hesap oluşturabiliyorsun...

Bende almayı düşünüyorum.
    Sunu merak ettim, cift sim kartli modeli digerine göre neden daha ucuz?
    Hangisini almalıyım?
    Teşekkürler

Tek hatlı olanlar Huawei TR garantili ve NFC var
    Çift hatlı olanlar ithalatçı garantili ve NFC yok

Huawei Tr garantili cihazlar diğerlerine göre daha pahalı. Fazladan 300 küsür lira vermek istemiyorsan İthalatçı garantili yani çift hatlı alabilirsin...

• Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ver gitsin kafan rahat olur hocam

Hocam geçmiş olsun diyelim belkide hayırlısı böyleymiş siz huawei destek hattını arayın kapıdan teslim alıyorlar kutusu ve tüm içeriğiyle gönderin fatura fotokopisini de gönderin çektiğiniz resimleride silmeden aynı şekilde bırakın ve bu durumu izah eden bir not yazın sizin cihazınız 1 ayı doldurmadı diye biliyorum bu yüzden değişim talep edin kutunun üstüne yapıştırım bu şekilde servise verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 15 Ekim 2016; 6:23:20 >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Aldığım yere goturup iade etmeye çalışacam hocam yenisini versinler daha 1 hafta olmadı sizce sıkıntı cikarirlarmi

Hocam ben daha önce htc 10 almıştım 10 günde arızalandı servise gönderdim 1 ay içerisinde arıza verirse kutulu değişim yapılır ve kutulu değişim yapıldı aldığınız yer bence birebir değişim onlarda servise verir ama bir arayıp sorun isterseniz belli olmaz ama mağazaya da verseniz kendinizde gönderseniz ısrarla benim cihazım 1 ayını doldurmadığı için kutulu değişim isteyin hatta bugün huawei destek hattını 444 7 988 arayın durumunuzu belirtin bakalım onlar ne diyor

• quote:

quote:

Çift hatlı p9 kullanımında whatsapp için napılıyor ? nasıl bir çözüm yolu izleniyor ? paylaşabilirmisiniz ?

whatsapp buna izin vermediğini söylüyor . ama siz bir tarif eder misiniz ben ona göre yapayım. bir kere iki uygulama kurulmuyor. Farklı hesap nasıl oluşturuluyor ?
  • quote:

quote:

quote:

whatsapp buna izin vermediğini söylüyor . ama siz bir tarif eder misiniz ben ona göre yapayım. bir kere iki uygulama kurulmuyor. Farklı hesap nasıl oluşturuluyor ?

https://www.youtube.com/watch?v=wl4BqqgAMnk

http://www.teknoscrool.com/bilim-ve-teknoloji/cift-hatli-telefonlarda-ayni-anda-2-tane-whatsapp-nasil-kullanilir-1170/

Sohbet Odaları Chat Sohbet Siteleri
    Sayfa bulunamadı | SohbetOdam.ORG
    http://sohbetodam.org/teknoloji/bir-telefonda-iki-whatsapp-hesabi-kullanmak.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memleket44 -- 15 Ekim 2016; 11:17:52 >

• dostlar telefon %3 e düşünce 30sn içinde kendini kapatıyor bu bi sorunmu yoksa ayarı filan mı var
  • Hiç çift hatlı telefon kullanmadım.

Telefon geldiğinde hangi hatta geldiğini nasıl anlıyorsunuz ? hangi hattan arama yapacağınızı nasıl seçiyorsunuz ? Telefon rehberiniz ortak mı oluyor, her hattın farklı mı oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnexpectedJihad

dostlar telefon %3 e düşünce 30sn içinde kendini kapatıyor bu bi sorunmu yoksa ayarı filan mı var

Normal bi durum. Hepimizde var.
  • Telefonu alalı 3 gün oldu. Kendine hayran bıraktırıyor.

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• white_power kullanıcısına yanıt
    resimler mükemmel

• Arkadaşlar, ekran koruyucu tavsiyeniz var mı? Hiçbirşey olmuyor kavisli ekrana
  • eaduvan E kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyem kullanmamak düzgün bir silikon kılıf takın ve sadece cepte talırken bozuk para ve anahtarla beraber taşımayın yeter

• eaduvan E kullanıcısına yanıt
    hocam piyasadaki ekran koruyucular hep aynı maalesef kenarlardan boşluk kalıyor. eğer telefonu düşüren sakar biri değilseniz, anahtar bozuk para gibi metallerle aynı cebinizde taşımıyorsanız ekran koruyucuya gerek yok bunlarda gorilla glass 4 var kolay kolay çizilmez. ben koruyucu kullanmıyorum telefonu da dikkatli kullandığımdan hiçbir çizik yok. şık sade bir kılıf takın kasa için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 15 Ekim 2016; 20:05:30 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.