Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sau054

P10 3bin tl den cikcagini varsayarsak 2bin tl ye p9 mu almak mantikli bekleyip 3bin tl ye p10 mu aradaki bin tl fark a degermi

Bence kesinlikle o fiyat farkını vermeye değmez alt tarafı telefon bu sonuçta bir kaç daha iyi özellik sunması o fiyat farkını vermeyi gerektirmez.
  • arkdaslar bende iki sorun var bir bildirim olayi 3.parti uygulama kurmak istrmiyorim mesela kelimelik oynuyorimm veya letgo bikdirimleri dusmuyor ikinciside instagrmda bazen yazilar buyuk oluyo mesajlasirken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P9 la aranıza katıldım arkadaslar.Hanıma lite olanını almıştım bır kaç ay once memnun kaldım tekrar tercih huawei oldu.Yalnız lite la p9 arasında kasa kalitesi olarak yabana atılmayacak fark var.Telefondan anlamayan hanım bile eline alır almaz seninkı daha sağlam duruyor dedi.Buyuk bi aksilik olmazsa 4-5 yıl benimle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    öncelikle yardımların için teşekkürler rollback dosyasını dload klasörüne attım anlatılanlar gibi yüleme kısmına geliyorum fakat %5 teyken hata veriyor ve telefon baştan açılıypr yükleme olmadan acaba ne yapmam lazım
  • AdKo kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde 5 hatası genelde dosya uyumsuzluğundan olur. Sizin telefonun yazılımı L19C185 mi kesin? Eğer kesin öyle ise *#*#2846579#*#* tuşlayın restore factory deyin hard reset atın ve tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenturdiot -- 24 Mart 2017; 2:9:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenturdiot

Hocam yüzde 5 hatası genelde dosya uyumsuzluğundan olur. Sizin telefonun yazılımı L19C185 mi kesin? Eğer kesin öyle ise *#*#2846579#*#* tuşlayın restore factory deyin hard reset atın ve tekrar deneyin.

Evet modeli L19c185 hard reset atıp yine denedim ancak aynı hatayım aldım bundan önce güncellemeyle B361 e yükseltmiştim acaba ondan mıdır L19 lar 385 olması lazım aklıma o geldi birde dün hard reset atmadan önce yedekleme uygulamasından telefonun rehberini falan yedekledim ancak hard resetten sonra tüm yedekkemem silinmiş :(((( şifre falanda oluşturmuştum neden silinmiştir acaba kendi hafızasına yedeklediğim içşn mi? lg de böyle olmuyordu

Valla ilginç hocam ben az önce nougatın sorunlarından bıkıp dönüş yaptım aynı telefon. Önce yazılım c185b300 oluyo daha sonra c185b180 flashlandı sorunsuz. Tek yaşadığım problem hard reset atamadım neden bilmiyorum.

• Arkadaşlar Parelel İthalatten alınan cihazıma henüz güncelleme gelmedi Firmware Bulucu İle cihaz üzerinden indirme sıkıntı yaratırmı?ve bununla ilgili video veya acıklamalı yazıyı varmı?yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Valla ilginç hocam ben az önce nougatın sorunlarından bıkıp dönüş yaptım aynı telefon. Önce yazılım c185b300 oluyo daha sonra c185b180 flashlandı sorunsuz. Tek yaşadığım problem hard reset atamadım neden bilmiyorum.

Telefon hafızasına yedeklediğin dosya hard resetten silinmemesi gerekiyor bildiğim kadarıyla benim dosyalar neden silinmiştir

• Yedeklemeyi hafıza kartına yapmış olsa idiniz silinmezdi.hard reset de sistem dosyalarının olduğu kısım komple siliniyor.bu neden ile silinmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    Şarj durumunuz yüzde 70 in altında deneme yaptı iseniz.hard reset ekranı gelmiyor. Daha yüksek bir şarj düzeyinde deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar. 3,5 senedir LG G2 kullanıyorum. Yaz aylarında ekranı patladı ve 150 liraya yaptırmıştım ancak geçen zaman içinde tekrar çatladı ve kullanma zorluğu yaşıyorum. Android telefonların belki de en stabil telefonu LG G2 olarak söyleyebiliriz. Akıcılığını,hızını asla kaybetmeyen bir telefon bence. Ancak bana yaşattığı kullanım zorluğu şu günlerde oldukça fazla. Dediğim gibi ekranındaki çatlak sebebiyle ekranda bazen olan duyarsızlık + sarjın günü çıkarmaması + çabuk ısınması + bazen donması ve kapanması + kulaklık girişindeki sorun(kulaklığı taktığım anda düşüyor) + hoparlöründeki kısıklık + birisiyle konusurken karsı tarafın sesini alamamak + kamera kalitesinin düşmesi gibi sıkıntılarım oldukça arttı. Şimdi ben öyle oyun oynayan,sürekli fotoğraf veya video çeken, birçok uygulama kuran birisi değilim. Bataryası günü çıkarsın,sağlam ve stabil olsun,eh biraz da iyi fotoğraf çeksin,hem hoparlör hem de kulaklık deneyimi iyi olsun diye düşünen ortalama bir kullanıcıyım.Sizce P9 bu beklentilerimi karşılar mı yoksa başka bir tarafa mı yöneleyim? Turkcell kullanıyorum ve faturaya ek olarak almayı düşünüyorum. Bu şekilde alan arkadaşlar varsa cevap verirlerse iyi olur.. İyi forumlar..

• quote:

Sonunda flashladım ilk dload klasörünü kendim yapıp dosyayı içine atıyordum hata geriyordu sonra direk dload klasörünü attım oldu hata ondan mıdır bilmiyorum ama telefon numaralarının gitmesi kötü oldu :(

• gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Eski bir g2 kullanıcısı olarak P9 çok stabil yeni güncelleme biraz pili etkiledi ancak düzelteceklerdir foto kalitesi coook iyi stabilite güzel bence düşünüp alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: odeysus

Yedeklemeyi hafıza kartına yapmış olsa idiniz silinmezdi.hard reset de sistem dosyalarının olduğu kısım komple siliniyor.bu neden ile silinmiştir.

Yedeklemenin ne anlamı var o zaman çook sacma lg de o dosyaları koruyordu sonucta adı üstünde yedek neyse bi yolunu bukup halledecez artık numaraları

kulaklık ve hoparlör deneyiminiz nasıl ?
  • gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    tiss sesleri biraz yüksek hoparlör yeterli düzeyde ses veriyor kulaklığı 1kez denedim beni tatmin etti ancak kişiden kişiye değişir tabi telefondan çok müzik dinleyen 1i değilim
    yedeklemenin ne anlamı var olurmu... yedeklemeye girince sd kart seçeneği var yedeklemeleri sd karta atar ben bir çok kez bu işlemi yaptım hiçbir zaman silinmedi .. senden kaynaklanan bir hatadır o..hatta masa üstü düzenine kadar uygulamalarla birlikte bile yedekleme yapıyor.. tekrar uygulama kurmama gerek kalmıyor..
  • Arkadaşlar kaç saat ekran açık kalmış nereden bakıyoruz bir türlü bulamadım.Yardim eder misiniz?

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    Çift hatlı olarak kullandığım için sd kart takılı değildi ve numaraları uygulamaları notlarımı falan yedekledim şifre ıluştur dedi. Onu da yaptım ancak gerisi malum :)))

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.