Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mevcut sürüm C185B220 Eva L19 modeli. ithalat garantili cihazlar android 7 ye yükseltmeyi sorunsuz kurulum anlatabilecek var mıdır?
  • Sayin sayfa yoneticisi ilk sayfa rom root atma wipe cache vs. Gibi ise yarar konularida eklesek daha iyi olmazmi benim gibi tereddut yasayan kararsiz olan arkadaslar icin en azindan sorup durmayiz ikidebir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de telefonun çift hatlı ithalat garantili.en son sürüm b220 idi.sonra huawei updater programı ile b320 kodlu android 7 beta sürümüne güncelledim.yine aynı yöntemle b361 full son sürüme güncellemek istedim ama bir türlü başarılı olamadım.xda daki tüm yöntemleri denedim ama yüklerken hem sorun oluşup yükleyemedi.benim durumumda birçok kişi var xda sitesinde.resmi güncellemeyi beklemekten başka çare yok ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

Sayin sayfa yoneticisi ilk sayfa rom root atma wipe cache vs. Gibi ise yarar konularida eklesek daha iyi olmazmi benim gibi tereddut yasayan kararsiz olan arkadaslar icin en azindan sorup durmayiz ikidebir.

Tabiki olabilir lakin bu konuda bilgim yok bilen bir arkadaş akıcı bir şekilde herkesin anlayacağı dilde özel mesaj atarsa eklerim ilk mesaja seve seve, Daha öncede yazmıştım ilk sayfaya eklenmesini istediğiniz bir şey var ise pm yoluyla yazabilirsiniz veya konuya yazın ben görürüm zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

benim de telefonun çift hatlı ithalat garantili.en son sürüm b220 idi.sonra huawei updater programı ile b320 kodlu android 7 beta sürümüne güncelledim.yine aynı yöntemle b361 full son sürüme güncellemek istedim ama bir türlü başarılı olamadım.xda daki tüm yöntemleri denedim ama yüklerken hem sorun oluşup yükleyemedi.benim durumumda birçok kişi var xda sitesinde.resmi güncellemeyi beklemekten başka çare yok ne yazık ki

bu mesajı yazdıktan 10 dakika sonra resmi güncelleme(b361) geldi telefonuma
    telefonum çift hatlı paralel ithalat EVA-L19C185 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 28 Şubat 2017; 0:7:46 >
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    OTAyı denedinmi?

• Resmi güncelleme geldi zaten, yukarıdaki mesajda bahsetmiştim

Siz telefonu b320 ye mı almıştınız yoksa b220 demi duruyordu

• zfr-oz kullanıcısına yanıt
    Hocam formatı nasıl attınız?

Hocam bu linkten mi yaptınız betaya geçişi? Evet ise proxy olayını anlamadım. O adımda ne yapmamız gerekiyor?

https://forum.xda-developers.com/p9/development/huawei-p9-p9-plus-firmware-updater-t3435873

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi per se -- 28 Şubat 2017; 10:16:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

ben b320 ye almıştım.bu arada size gelmedi mi güncelleme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

Hocam bu linkten mi yaptınız betaya geçişi? Evet ise proxy olayını anlamadım. O adımda ne yapmamız gerekiyor?

https://forum.xda-developers.com/p9/development/huawei-p9-p9-plus-firmware-updater-t3435873

evet huawei updater yöntemi ile yaptım.huawei updater programındaki işlemleri yaptıktan sonra hisuite programını açıyorsunuz.sağ üstte ayarlar sekmesi var.ayarlara girdiğinizde proxy ayarları kısmını göreceksiniz.özel proxy i seçtiğinizde açılan alandan adres kısmına 127.0.0.1 bağlantı noktası kısmına da 41279 yazıyorsunuz.tamam diyip ayarlardan çıkıyorsunuz.hisuite arayüzünde sistem güncellemeyi çalıştırdığınızda güncelleme yüklenmeye başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

Sayin sayfa yoneticisi ilk sayfa rom root atma wipe cache vs. Gibi ise yarar konularida eklesek daha iyi olmazmi benim gibi tereddut yasayan kararsiz olan arkadaslar icin en azindan sorup durmayiz ikidebir.

Tabiki olabilir lakin bu konuda bilgim yok bilen bir arkadaş akıcı bir şekilde herkesin anlayacağı dilde özel mesaj atarsa eklerim ilk mesaja seve seve, Daha öncede yazmıştım ilk sayfaya eklenmesini istediğiniz bir şey var ise pm yoluyla yazabilirsiniz veya konuya yazın ben görürüm zaten.

Eyvallah hocam o zmn insallah biri yardimci olur ayrica bende arastirma yapicam.

• xdada da takılan arkadaşlar yakın zamanda bir iyileştirme güncellemesi gelecek mi? Bu tarz söylentiler var mı? Zira pil performansından memnun olmayan bir ben değilimdir herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

ben b320 ye almıştım.bu arada size gelmedi mi güncelleme?

daha güncelleme falan yok.
  • _mehmetaslan _ kullanıcısına yanıt
    ayarlarda yedekle sıfırla diye bir bçlüm var oradan
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    Aynen birde ilk android telefonum bu yabancısı sayılırım sistemin
  • Format atmak isteyenlere tavsiyem harf reset atmaları. Bende ayarlardan Fabrika ayarlarına sıfırlama ile yaptım pilden yana memnun kalmadım. Tavsiye üzerine hard reset attım şimdi pil daha iyi.

Nasıl atılıyor diye soranlara

Cihazı kapatın ses açma ve power tuşuna cihaz açılana kadar basılı tutun alttaki 2 seçeneği de 2 şer defa yapın. Sonra temiz kurulum yapın

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja ekledim bunu
  • Merhabalar, güncelleme geldikten 2 hafta sonra telefona an itibari ile hard reset attım bariz hız artışı olduğunu hissediyorum sormam gereken birşey olacak klavye'de titresimi nasıl kapatıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mypearl06 -- 28 Şubat 2017; 13:56:20 >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.