Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VIP garanti kapsamda P9 lite 2016 cam kırılmaları 1 ay içinde ücretsiz değiştiriliyor. Sizin aldığınızın üzerinden bayağı bir zaman geçmiş o yüzden bilemiyorum
  • Sizdede donanım yazılımı 5.5 gb mı arkadaşlar? Bunu düşürme şansımız yok mu ? SD karta uygulamada taşınmıyor sanırsam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Sizde de hoparlörden çıkan ses hafif boğuk mu? Bana öyle geldi de, size de sormak istedim. Hoparlöre toz vs kaçtı herhalde

• Alinir ve servisi çok iyi sıkıntı çıkarmaz

• hocam merhaba ben telefonun romunu avrupa sürümüne gecirmek istiyorum nasıl yaparım acaba yardımcı olurmusunuz

teşekkür ederim
  • Konudan anlayan birisi Allah rızası için yardım etsin. Arkadaşlar annemin cihazını dload üzerinden konum gösterek sürümünü 6.0dan 7.0 yaptım fakat bu seferde birçok uygulama eksik cihazda ve güncelleyici uygulaması da gitti. Bir sürü rom indirdim cihaza kendi recoverysinden yüklemek için ancak sürekli update failed diye hata veriyor %5te. Çözümü nedir lütfen bilen birisi yardımcı olsun.

• Arkadaşlar
    P9 lite 2017
    babam için düşünüyorum kendisi daha önce hiçakıllı telefon kullanmadı
    tavsiye eder misiniz ?
    şarjı iyi gitse yeter hiç kullanmayacak zaten whatsup dışında ..
  • Arkadaşlar wp bildirim sorununu virkac ay once çözdüm.yazmak bugune nasip oldu.once wp den bir bildirim gelmesini bekleyin.sonra bildirim i açmadan durum cubugunu assagi indirin ve bildirime basiki tutun.ses ve titresim acik secenegini secin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9888

Arkadaşlar merhaba. Sizde de hoparlörden çıkan ses hafif boğuk mu? Bana öyle geldi de, size de sormak istedim. Hoparlöre toz vs kaçtı herhalde
    güzel değil ses çıkışı benim ilk aldığımın hoparlörü bozuk çıktı götürdüm hemen yenisini verdiler ama yine pek kaliteli sesi yok
  • son güncellemeden sonra gmaile gelen mesajlarım bildirim oluşturmuyor yani mesaj gelip gelmediğini uygulamaya girip bakınca anlayabiliyorum çözümü var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali000

son güncellemeden sonra gmaile gelen mesajlarım bildirim oluşturmuyor yani mesaj gelip gelmediğini uygulamaya girip bakınca anlayabiliyorum çözümü var mı ?
    Ayarlar/Gelişmiş Ayarlar/Pil Yöneticisi/Korunan Uygulamalar dan Gmail'i etkinleştirin.

Ayarlar/Uygulamalar Gmail içerisinde Bildirimler sekmesine gelip bildirimlere izin verili olduğunu kontrol edin.

Hala sorun varsa, Gmail senkronizasyon ayarlarını kontrol edin. Manuel senkronizasyon ayarlanmışsa ondan dolayı mailler yenilenmiyordur ve size bildirim gelmiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben tavsiye ederim. Normal arayüz ile kullanamazsa alternatif basit bir arayüz de sunuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Konudan anlayan birisi Allah rızası için yardım etsin. Arkadaşlar annemin cihazını dload üzerinden konum gösterek sürümünü 6.0dan 7.0 yaptım fakat bu seferde birçok uygulama eksik cihazda ve güncelleyici uygulaması da gitti. Bir sürü rom indirdim cihaza kendi recoverysinden yüklemek için ancak sürekli update failed diye hata veriyor %5te. Çözümü nedir lütfen bilen birisi yardımcı olsun.
    Hocam anlayan birisi yazar diye bekledim fakat yazan olmadı. Sorun hala devam ediyorsa sorunu belirtip servise verin. Eski sürümü atacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafanedim

Ayarlar/Gelişmiş Ayarlar/Pil Yöneticisi/Korunan Uygulamalar dan Gmail'i etkinleştirin.

Ayarlar/Uygulamalar Gmail içerisinde Bildirimler sekmesine gelip bildirimlere izin verili olduğunu kontrol edin.

Hala sorun varsa, Gmail senkronizasyon ayarlarını kontrol edin. Manuel senkronizasyon ayarlanmışsa ondan dolayı mailler yenilenmiyordur ve size bildirim gelmiyordur.

Alıntıları Göster
    bende öyle pil ayarı yok gelişmişte. başka bir yerden buldum gmailin bildirimleri açık görünüyor. ayarlardan verileri temizle dedim bi tekrar açtım gmaili. bakalım belki düzelir

• ali000 A kullanıcısına yanıt
    Sürüm farkındandır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafanedim

Hocam anlayan birisi yazar diye bekledim fakat yazan olmadı. Sorun hala devam ediyorsa sorunu belirtip servise verin. Eski sürümü atacaklardır.

Alıntıları Göster
    Hocam sorun devam ediyor çünkü kendi kendine geçecek birşey değil yedek bir cihaz olmadığı için göndermek istemiyorum garantiye ancak bootloader kilidini açıp düzeltmeyi deneyeceğim yapacak başka seçenek yok garanti dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 13 Nisan 2018; 22:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Hocam sorun devam ediyor çünkü kendi kendine geçecek birşey değil yedek bir cihaz olmadığı için göndermek istemiyorum garantiye ancak bootloader kilidini açıp düzeltmeyi deneyeceğim yapacak başka seçenek yok garanti dışında

Alıntıları Göster
    Hocam İstanbul içerisinde oturuyorsanız, (Gayrettepe'deydi sanırım,) kendiniz sabahtan cihazı götürün servise, gün içinde tekrar alırsınız. Bu konuda Huawei servisi çok hızlı. Nitekim abimin cihazına kasa değişimi yaptılar + yazılımı eskiye döndürdüler 1 gün sürmedi. (Akşam 4-5 gibi verdik ertesi gün aldık) Cihazı garanti dışı bırakacak birşey yapıp mağdur olmayın hocam.

• Merhaba arkadaşlar. Ekranla ilgili bir sorunum var. Ekran arkaplanı beyaz olan yerlerde daha beyaz olan noktalar görüyorum. Noktalar küçük küçük değil bulut gibi ekranın aşağı yukarı ortasında bir yerde ama sayıca fazla.. renkli yerlerde belli olmuyor. Bu konuda ne yapabilirim, servis garanti kapsamında yapar mi, sizde karşılaştınız mi ?

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• yusufpb Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba banada aynı sorun olmuştu servise verdim garanti kapsamında ekran değişti sizde müsait bir zamanda verip halledebilirsiniz

• USB bellek telefona takılmıyor mu ?

P9 lite 2016 model

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.