Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.497
Cevap
37
Favori
209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sonu pv ile biten b370 nolu guncellemeyi send firmware to updater yaprim,sonra guncellendi ve yeniden basladi.Guncelleme dosyasi yaklasik olarak 1.8 1.9 gb idi

B371 yani sonu 1 ile biten surum single sim ,yani tek simli model ondan b370i yukledim.Sonu 1 ile biten yazilimlar single sim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Ben sonu pv ile biten b370 nolu guncellemeyi send firmware to updater yaprim,sonra guncellendi ve yeniden basladi.Guncelleme dosyasi yaklasik olarak 1.8 1.9 gb idi

B371 yani sonu 1 ile biten surum single sim ,yani tek simli model ondan b370i yukledim.Sonu 1 ile biten yazilimlar single sim

ota olarak görünen güncellemeyi mi yüklediniz yoksa update dosyası olarak mı indirip kurdunuz hocam, benim işler orda karıştı 1,26 gb gösterdi güncellemeyi
  • zaten huawei firmware finder ın amacı ota olarak güncelleme henüz almamış cihazlara ota gibi güncelleme imkanı tanımak
    ben ota olarak güncellemiştim,yanılmıyorsam 2017.03.21 tarihli VNS-L31C432B370 fullota-mf-pv yazılımdı

http://hwmt.ru/hwmtsite/firmware-database/?firmware_model=VNS-L31C432&firmware_page=0
  • Arkadaşlar bu cihaza android 8.0 güncellemesi gelecek mi acaba?

• Çok düşük bir ihtimal hocam. P8 lite, Nougat güncellemesi alırsa, bizim üründe ilerde Android 8 güncellemesini alabilir.

• arkadaşlar hepinize iyi akşamlar iyi forumlar.elinde sağlam system.img boot.img ve recovery.img dosyası olan varmı?.kendim çıkartmaya çalıştığımda şu şekilde cıkıyor.bunu birkaç farklı dosyada denedim.sonuç aynı bu yüzden sizden rica ediyorum bu dosyaları.şimdiden teşekürlerHuawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)
  • Snnrvp S kullanıcısına yanıt
    Kirin 650 ve üzeri tüm cihazlar Android Oreo alabilir

Ama P8 Lite Kırın 620 Opengl 3.1 desteği olmadığı için Android Nougat alamaz

• baydemotr B kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm ise Frimware Finder ile Full-ota sürümü indirin frimware finder ile açın

Bende maalesef yok

http://www.droidviews.com/one-toolkit-huawei-p9-lite/
    bu programla bu dosyaları ayıklayabiliyorlardı diye biliyorum,ama tam emin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 8 Eylül 2017; 23:49:5 >
  • Bu ayrıntıyı bilmiyordum hocam, bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim. Umarım Oreo güncellemesini alırız, Mate 10 ile birlikte sanal tuşları gizleme seçeneği tekrar gelebilir gibi görünüyor. Bende gizli ama root yardımıyla yaptım tabi..

Hangi seri hocam, C464 ise ben yedeklemistim sanırım?

hocam cihaz şuan çalışmıyor.siz söylediğim dosyaları çıkarıp paylaşabilirseniz çok memnun olurum.yoksa sanırım herhangi bir telefoncuda iyi kötü bir yazılım attırmayı düşünüyorum.
    Tamamdır hocam, yedekledigim dosyalar pcde şu an gece hangilerinin bulunduğuna bakarım. Duruma göre gerekli dosyalar varsa yine paylaşırım inşaAllah..

• arkadaşlar pc ye huawei toolkit yükledim.fakat cihazı görmüyor.konsolda fastboot devices yazdığımda ise cihazım gözüküyor.ne yaptıysam uygulamaya cihazı gösteremedim.adb ve fastboot pc de yüklü.ne yapabilirim.ve konsoldan oeminfi ve custom.bin dosyalarını yükleyebilirmiyim? şimdiden teşekkürler
    Galiba onun için cihazda root yetkisi usb hata ayıklama açık ve cihaz açık bir şekilde bağlı olması lazımdı

http://s6.dosya.tc/server11/9hqajk/464.rar.html

Hocam burda Custom.bin - Oeminfo.img ve Recover.img dosyaları var. Başka hangi dosyalar lazım ve nerden çıkarıp alabilrim ?
    hocam sağolun deneyp bilgilendireceğim sizi teşekkürler
  • hmm anladım hocam sağolun
  • hocam dosyaları paylaştığınız için teşekkürler.fakat verdiğiniz oeminfo dosyasını flashlayamadım.command not allowed hatası alıyorum.recovery dosyası stock değilmiş.revolution recovery çıktı.ne yapabilirim ben şuan.cihaz açılmıyor.stock recovery şu an cihazda yok.önceden flashlamıştım.fakat yinede ulaşamamıştım stovk recovery'e.twrpye ulaşabiliyorum.fakat 5-6 adet hata alıyorum.elimde bir yedek var klasör şekilde bu işlemlere başlamadan önce.fakat restore kısmı benim yedeğimi görmüyor ne yapabilirm?
    Hocam sizin ürün resmi garantili mi?

Aslında nasıl yapılacağını tam bilmiyorum ama yinede Romu yeniden atmanin bir yolu olmalı.. Orjinal Recoveryi atayım sorun değil. Pcde 2 adet Recovery vardi hangisinin orjinal olduğunu çözemedim, yanlış olanı atmışım kusura bakmayın. Sanırım @Asaf04 kardeşimiz yardımcı olabilir. Pcden Adb ile deneyin, cihazı görüyorsa Romu bi şekilde atarız..

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.