Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unfortunately

Bugun saat 19.00 gibi ekran kırıldı ve ne yazık ki garanti sorguda ilk 1 ayın son günü de bugün. Aradım mesai bitmişti. Acaba yarın gotursem yardımcı olurlar mı merak içindeyim :)

Hocam bende var ekran özelden yaz istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Hicare uygulamasından sorgula imei numarasını girerek tam olarak hangi gün bittiği yazar ona göre konuşursun

• quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Telefonun şarjı bekleme durumunda çok iyi iphone lar gibi, gece %2 azalıyor. Az kullandığımda 2 gün gittiği oldu, ancak oyun falan oynayınca 5 buçuk saat civarı ekran süresi aldım o da normal işte.

Telefondan genel olarak beklentimin çok çok üzerinde memnun kaldım hızı falan gayet iyi, tek eksisi radyo olmaması şu an için.

Artık bütün radyolar internette var. Radyo uygulaması yükleyebilirsiniz. Kulaklık takmak ve FM çekiyor çekmiyor derdi de yok.
  • quote:

Bugun saat 19.00 gibi ekran kırıldı ve ne yazık ki garanti sorguda ilk 1 ayın son günü de bugün. Aradım mesai bitmişti. Acaba yarın gotursem yardımcı olurlar mı merak içindeyim :)

garanti fatura tarihinden itibaren başlar, onu bir kontrol edin.
  • Kaç gün oldu güncelleme gelmedi. Ayrıca swiftkey baya kasıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güncelleme neye göre dağıtılıyor.Bana da hala gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Kaç gün oldu güncelleme gelmedi. Ayrıca swiftkey baya kasıyor.

Hocam güncelleme sonrası bayağı iyi oluyor hissedeceksin

• Onlar internet harciyor ama

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Sürekli açmazsan harcamaz. İnternet paketini de yükseltmek mümkün benimki 10gb.

• sizdede telefonu gece kapatıp sabah açınca şarjın 3-5 düştüğü oluyormu hızlıca ?
  • Şahsen hiç kapatmıyorum. Gece de öylece yatıyor açık konumda vs. şarjım yüzde 2 falan max gidiyor. Genelde yüzde 1 bazen hiç bile azalmıyor. Kapatınca ve yeniden açınca tahminimce pil optimizasyonu veya kalibresini tekrar yapıyor olabilir.
  • 5 düşmez ama 3 düşebilir. açılırken bayağı bir güç harcıyor. Onun yerine standby da ekran kapalı beklemesi daha iyi.
  • gene aynı beklemedeyken sabaha kadar yine 3-4 yer ama şarj azken daha çok gidiyor bugün 20 den 15 e direk düştü 5 dakikada
  • quote:

Mecidiyeköydeki servise götürdüm. Merkezden onay almamız gerekiyor dediler. Sorun çıkarmadan aynı gün içerisinde ücretsiz değiştirdiler.
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun ve yeni ekranınız hayırlı olsun.Nasıl kırıldı acaba,ekran hassas mı ?
  • Bu son güncelleme kime nasıl veriliyor ? atıyorum hangi ildesiniz ? bunun bir sıralaması vardır yani aynı cihazı kullanıyoruz arkadaşımda da var adama güncelleme 3 gün önce geliyor bize gelmiyor. Pc'den takıp bakıyorum gene güncelleme yok diyor. Seri numarasına yada imei numarasına göre veriliyor ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Python

Bu son güncelleme kime nasıl veriliyor ? atıyorum hangi ildesiniz ? bunun bir sıralaması vardır yani aynı cihazı kullanıyoruz arkadaşımda da var adama güncelleme 3 gün önce geliyor bize gelmiyor. Pc'den takıp bakıyorum gene güncelleme yok diyor. Seri numarasına yada imei numarasına göre veriliyor ozaman.

İmei numarasina gore veriliyor. Mesela yurtdışından telefon aldiniz, aldiginiz ulkede guncelleme verilmisse Türkiye de kimseye gelmese bile size gelir.

• Hadi artık gelsin şu güncelleme, 8.0 olsa bu kadar beklemezdim merak ettik iyice.

• 8.0 için 2018 in 2. çeyreğini beklememiz gerek. İş Huawei'nin Türkiye de verdiği güncellemelere gelince 2018 in 3. çeyreğinde anca alırız. Bu gelen güncellemede çok birşey içermiyor, hatta bana göre hiçbirşey içermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: egowest

8.0 için 2018 in 2. çeyreğini beklememiz gerek. İş Huawei'nin Türkiye de verdiği güncellemelere gelince 2018 in 3. çeyreğinde anca alırız. Bu gelen güncellemede çok birşey içermiyor, hatta bana göre hiçbirşey içermiyor

İnşallah o kadar uzamaz ama galiba haklı çıkacaksınız :(

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.