Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skandalek

Arkadaşlar yeni sürüme erkenden geçebilmemi şu uygulama sağlamış olabilir. Firmware Finder For Huawei.

Çünkü bu uygulamayı indirdim ve baktığımda yeni güncelleme olduğunu gördüm daha sonra sildim uygulamayı ne olur ne olamaz şimdi buradan yüklersem sıkıntı yaşarım diye. Ama diğer gün baktığımda telefon ayarlar menüsünde güncelleme olduğunu gördüm.

Telefon bariz bir şekilde hızlandı. Özellikle klavye ve kamera çok belirgin bir şekilde iyileşti.

Sağlamış olamaz çünkü EMUI 5.0 ve üzerine desteklemedikleri "Yetkilendirme hatası" alacağımızı uygulamanın info kısmında yazıyor. Ben okumadan öbce iki kez tam sürüm güncellemeyi indirdim ama doğrulama kısmında aynen dedikleri gibi yetkilendirme hatası verdi. Size muhtemelen normal yolla güncelleme gelmiş, üstüne tesadüf olmuş :) hayırlı olsun. Bana henüz gelmedi. Oreo güncellemesi dışındakiler güvenlik ve performans içeriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Evet 16GB olduğunu bilerek aldım. Benim HTC one m8s de 16GB ama bu nedenden dolayı bir sıkıntı olmadı. Gereksiz uygulama yüklemiyorum zaten. Ekranı da 5.2" den büyük istemedim bu nedenle tercihim huawei oldu, gittigidiyor kampanyasından 100TL da puan kazanacağım Ocak ayında.
  • Merhaba

Xiaomi MI A1 ile P9 Lite 2017 arasında öneriniz nedir.
    Özellikleri hemen hemen aynı,
    MI A1'in hızlı şarj özelliği olması ve artı seçenek ama NFC yok.

Öneriniz nedir.
  • arkadaşlar telefonu şimdi aldım p9 lite 2017 sıfır olarak ,şimdi dikkat etmem gereken ya da kontrol amaçlı nelere bakmam lazım .ikinci olarak ilk şarjı nasıl yapmalıyım .

teşekkürler
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    İlk olarak hayırlı olsun güncellemesini yap gerekli gördüğün uygulamaları yükle iyi bir kılıf al şarjı dert etme iyi bir sd kart şart uh serisi sonra sorunsuz devam

• rusberk R kullanıcısına yanıt
    şarj konusu hani ilk sefer de şu kadar saat şarj edin olayı yok yani o yüzden sordum bide kılıf ve sd kart ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 13 Aralık 2017; 16:33:37 >
  • Arkadaşlar bende telefonu aldım .sd kartima koydum fotoğrafları ve telefona taktım ondan sonra telefona uygulama yukleyemez oldum hafıza dolu diyor .oysa ben SD kart a atmıştım her şeyi .

Telefondan da çok anlamıyorum sebebi ni bilen var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: kendinibilen

Merhaba

Xiaomi MI A1 ile P9 Lite 2017 arasında öneriniz nedir.
    Özellikleri hemen hemen aynı,
    MI A1'in hızlı şarj özelliği olması ve artı seçenek ama NFC yok.

Öneriniz nedir.

Xiaomi alın derim. Android One projesinin bir telefonu, güncellemeleri alacak, üstelik çift kameralı, özellikleri bu telefondan daha iyi

• kendinibilen kullanıcısına yanıt
    Ben olsam xiaomi almam neden mi, çünkü Türkiye distribütörü yok, garantisi ithalatçı firma garantili. Oysa Huawei Türkiye garantili ve servisini teleservice veriyor. xiaomide garanti kapsamında bir arıza olsa uğraşırsınız. P9 lite 2017 ilk 1 ay düşmeye kırılmaya karşı da garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 13 Aralık 2017; 17:14:29 >
    çalıştırmadan önce şu kadar şarj et olayı çok eski telefonlarda kaldı artık yok, kutusundan çıktığında gelen şarjıyla kullanın, %10 civarına geldiği zaman takarsınız prize. ben öyle yapmıştım yaklaşık 8 aydır kullanıyorum telefonu

sd kart olarak uhs destekli bir ürün alın. samsung evo plus serisi var tavsiye ederim
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Geçen hafta teknosadan 40 liraya aldığım sd karti biraz önce a101de gördüm 28 liraya satılıyordu😐

SanDisk in class10 uhs1 16gb olan

Ben güncellemeyi yapamadım daha WiFi kullanma imkanım yok şuan. Acaba net paketinden mi güncellesem diyorum😃

Değer mi sizce yapayım mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Geçen hafta teknosadan 40 liraya aldığım sd karti biraz önce a101de gördüm 28 liraya satılıyordu😐

SanDisk in class10 uhs1 16gb olan

Ben güncellemeyi yapamadım daha WiFi kullanma imkanım yok şuan. Acaba net paketinden mi güncellesem diyorum😃

Değer mi sizce yapayım mı

Net paketinizi yemeyin boşuna, acele edilecek bir güncelleme değil :)

• p9 lite 2017 icin kilif onerisi alabilirmiyim?

Piyasada bulabildiğim kılıfı aldım ben yumuşak kılıf extradan bir arayışa girmedim düştüğü zaman koruyacağını düşünmüyorum sadece telefon elimden kayıp düşmesin diye kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

p9 lite 2017 icin kilif onerisi alabilirmiyim?

Kesinlikle öneririm, hem şık hem çok iyi koruyor. Geçen gün ceketimi giyerken cebinden sert şekilde zemine düşürdüm. Tam arka tarafı denk geldi baya sert kapaklandi yere. Hiç birşey olmadı. Çizik, nokta hiç bişey yok. Telefonun kendiyle gelen kılıf olsaydı büyük ihtimalle kırılırdi. Kılıf olmasa zaten %1000 telefon meftaydi.

https://m.n11.com/huawei-p9-p10-lite-plus-mini-2017-kilif-yarim-karbon-silikon-P175086035

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: samil422

p9 lite 2017 icin kilif onerisi alabilirmiyim?

Kesinlikle öneririm, hem şık hem çok iyi koruyor. Geçen gün ceketimi giyerken cebinden sert şekilde zemine düşürdüm. Tam arka tarafı denk geldi baya sert kapaklandi yere. Hiç birşey olmadı. Çizik, nokta hiç bişey yok. Telefonun kendiyle gelen kılıf olsaydı büyük ihtimalle kırılırdi. Kılıf olmasa zaten %1000 telefon meftaydi.

https://m.n11.com/huawei-p9-p10-lite-plus-mini-2017-kilif-yarim-karbon-silikon-P175086035

Bu kılıfı AliExpress de 10 liraya aldım ve çok memnunum 3 ay oldu

• Hâlâ güncelleme gelmiyor deliricem artık

• tlhdrtlk T kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi😤

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhdrtlk

Hâlâ güncelleme gelmiyor deliricem artık

Valla hocam ergenlik yapacam ama güncelleme sonrası telefon uçuşa geçti

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.