Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P9 lite 2016 var iki tane bunlara ota emui 5.1 geldi neredeyse 10 gün önce, bendeki 2017 ye gelemedi

eski modelde çoklu kullanıcı geri gelmiş

emui 4 te vardı ancak eksikleri vardı bu yenisini denemedim

telefonla oynamayı seven çocukları olanlar için iyi bir özellik ikinci kullanıcı arayüze yükle oyunları ver oynasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhdrtlk

Arkadaşlar Chrome çok güç tüketiyor.... Chrome u kaldırıp yerine Samsung browser yüklemenizi tavsiye ederim (Firefox arayüzü gerçekten itici) şu edge browser ülkemizde kullanılsa onu kullanicam. Hala da güncelleme yok ve 8.0 gelmesi hakkında resmi bir açıklama da yokmuş..

edge den pek ümitli değilim

oprea mini kullandım iki üç senedir süperdi

hiz ve ram pil tüketimini olarak rakipsizdi

reklamlı oldu vedalaştık

markette bir cok tarayıcıyı denedim samsung pek hoşuma gitmedi via tarayıcı kullanıyorum

hızlı reklam engelleme var gesture var tek sıkıntı uygulamadan atıyor bazen

tavsiyelere açığım al bunu kullan deyecek varsa bi bakalım

• tlhdrtlk T kullanıcısına yanıt
    chrome zaten klasik dediğin program gerçekten az mı güç yiyor ? reklam belalarını engelleyen eklentiler olsun istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 18 Aralık 2017; 19:59:32 >
  • şöyle söyliyim far edilir derecede etkiledi bataryayı , bilemicem başka uygulamalar da deneyebilirim bugün indirdim daha :)
  • ayrıca gizli uygulama penceresini kaldırmak nedir yaa... çook kullanılır bir şeydive acilen 5 ikonu yan yana koyma gelmeli yani ikonlar küçültülmeli. yoksa nova nova novaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhdrtlk

Arkadaşlar Chrome çok güç tüketiyor.... Chrome u kaldırıp yerine Samsung browser yüklemenizi tavsiye ederim (Firefox arayüzü gerçekten itici) şu edge browser ülkemizde kullanılsa onu kullanicam. Hala da güncelleme yok ve 8.0 gelmesi hakkında resmi bir açıklama da yokmuş..

Microsoft Edge için ;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.emmx

Samsung Tarayıcı için ;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.sbrowser

Samsung browser Chromium tabanlı bazı güzel özellikleri mevcut, ben de kullanıyorum. Chrome'a Samsung Tarayıcı eklentisini kurup sekronize ederseniz yerimlerinizi de alabilirsiniz.

Bunların yanısıra Firefox Focus oldukça sade arayüzü ile ilginizi çekebilir.https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.focus

Veya Firefox Quantum, ki ben hem işyerindeki PC'de hem de evde MacBook'ta Quantum'u kullanıyorum ;https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox_beta

• Teşekkür ederim. Yalnız Microsoft edge ülkenizde kullanılamıyor diyor. Firefox da da arama falan yaptığımda harflerin arası çok açık oluyordu. Bunları da denerim artık

• Armorfly Browser & İndirici. Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar p9 lite 2017 cihazim hala B170 guncellemesini almadi , baska turlu yuklemenin yolu var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aziztopcu

Arkadaşlar p9 lite 2017 cihazim hala B170 guncellemesini almadi , baska turlu yuklemenin yolu var mı ?

bu hafta gelir hocam,önemli bir güncelleme değil zaten,psikolojik olarak milletten geri kaldım demeye gerek yok
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Haftaya kalmadan güncelleme geldi 👍

• Bana da geldi sonunda

• Geldi güncelleme , selfie ile ilgili bir değişiklik olduğu yazıyor
  • Yoldaşlar, kurban olayım söyleyin ;

P9 lite 2017 çift hatlı mı tek hatlı mı..?

Türk Telekom bayinin biri çift dedi diğeri tek dedi. Hangisi doğru? Hatta çift hatlı diyen, yuvayı çıkarıp gösterdi. Dedi ki hafıza kartı takmazsan hk yuvasının bir kısmını ikinci hat olarak kullanırsın dedi. Acil cevap bekliyorum arkadaşlar.

• Çift hat varmı bilmiyorum ben tek hat+hafıza kartı kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bkirca52

Çift hat varmı bilmiyorum ben tek hat+hafıza kartı kullanıyorum

Senden bişey rica etsem ;

Birinin sim kartını, o dediğim hafıza kartı yuvasının sağındaki sim yuvasına takıp dener misin kardeşim aktif olacak mı? Eğer lutfedip denersen, alıntı yaparak bana haber verir misin kardeşim?

• Yurtdışında öyle. Yazılımla çift hatta aktif. Türkiyede tek hat kullabilirsiniz. Taksanızda ikinci hat çalışmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egowest

Yurtdışında öyle. Yazılımla çift hatta aktif. Türkiyede tek hat kullabilirsiniz. Taksanızda ikinci hat çalışmayacak.

Peki o yazılımı burada nasıl ederiz? Ya da edebilir miyiz?

• Güncelleme geldi bana da arkadaşlar bu sararma nedeniyle servise gönderen var mı? Ücret talep ediyorlar mı? Ona göre göndermeyi düşünüyorum

• Kullanılıyor olsaydı ayarlarda onla ilgili bir kısım bulunurdu büyük ihtimal kullanılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.