Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefon cebimde müzik dinliyordum bir yere takılıp düştü ama kulaklığın da kablosundan yakaladım en son kablo telefondan cıkınca düştü. Yani özetle diz hizasından düştü ve alt taraf çatladı. Ekran kesinlikle hassas, İphone olsa katiyen olmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Ekran kesinlikle hassas benim aldığım 2.haftada ekran kırılmıştı. Cep hizasından küçük taşlardan oluşan zemine düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadMaster35

Arkadaşlar kamera ile bir video çekip sonra instagrama attığınızda sizde de ses ve görüntü senkronizasyonu bozuluyor mu. Ses önden gidiyor görüntü geriden geliyor bende yüklediğim videolarda.

Karşılaşan var mı bu sorunla??
    iphone a vercektin 3 bin tl olmasın tabi o kadar, şu cihaza 1200 tl verdiğinizi unutuyorsunuz
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız tabi de mesele o değil hocam. 1 ay öncesine kadar iPhone 5 kullanıyordum defalarca düştü ama bişey olmadı. Apple dedim diye ille en yeni model olması gerekmiyor.

O zaman iPhone 5 kullanin bu konuda insanlarin moralini umidini kirmaktan baska bisey yapmiyorsunuz dusurdum sole kirildi ekran hassasta yok 16 gb hafiza az almayin, yok kamera gece iyi degil kimse zorla aldirmiyor bu cihazin amiral gemisi degil giris seviyesi bi cihaz oldugu gercegini kafaniza sokun. Zaten cogumuz kilif ve kirilmaz ekran koruyucu ile kapliyoz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

O zaman iPhone 5 kullanin bu konuda insanlarin moralini umidini kirmaktan baska bisey yapmiyorsunuz dusurdum sole kirildi ekran hassasta yok 16 gb hafiza az almayin, yok kamera gece iyi degil kimse zorla aldirmiyor bu cihazin amiral gemisi degil giris seviyesi bi cihaz oldugu gercegini kafaniza sokun. Zaten cogumuz kilif ve kirilmaz ekran koruyucu ile kapliyoz.

Civic ile Mercedes i karşılaştırmak gibi olur. Mercedes fiyatına 3 tane Civic eder. Fakat ikiside aynı işi yapar. Seni A noktasından B noktasına götürür. Birisi biraz daha konforlu ve rahat götürür hepsi bu, bilmem anlatabildim mi ama benim civic i Mercedes e değişmem orası ayrı. İPhone da kullandım, iPhone un kamera ve sesi hariç bu telefonun artısı daha fazla. E o fiyat farkına da o kadar özellik fazlası olsun yani

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Bu mesajinda civic fanligi yapmissin hocam baska bi amac sezemedim konuylada asiri alakasiz olmus benzetmen

• quote:

Bu mesajinda civic fanligi yapmissin hocam baska bi amac sezemedim konuylada asiri alakasiz olmus benzetmen

Burada huawei p9 lite 2017 için uzun zamandır yazıyorum bilenler bilir. Lenovo dan geçiş yaptım ondan önce de iPhone 6 vardı. Anlayamazsın
    Hem o mesaj sana değil iPhone u savunan arkadaşaydı. Seni destekleyen bir mesajdı, anlamamışsın yapacak bişey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 18 Aralık 2017; 0:43:26 >
  • Ben telefonu çok düşürdüm, çizilmeler dışında bir şey olmadı. Taşa asfalta düşürürseniz kırılma olasılığı yüksek. Bizim arkadaş iPhone 6 aldığı ilk haftada elinden düşürmüştü, ekran param parça oldu asfalta dik geldi. Ben çok düşürdüm ama fayans oldu en sert zemin. O da cebim hizasından.

• iPhone ile karşılaştırmak çok saçma birisi amiral gemisi birisi ise orta seviye bir telefon. Ayrıca ekran işi tamamen şans bence. En küçük dokunuşta da kırılabilir, 10. kattan aşağı atarsınız kırılmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Asil sen beni anlamamissin telefon icin yazmadim dedigimi civic fanligi yapmissin yazdim iyi oku benide bilen 2010 dan beri burdayim. bos yorumlara katilan biri degilim 1000 tl lik cihazdan 3000 tl performansi bekleyenleri yerden yere vuran biriyimdir ve cihazi eksilerini bildigim ve buna ragmen aldigimi soylemisimdir hep.zaten konunun en begenilen yorumlarina bak beni gorursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 18 Aralık 2017; 8:59:27 >
  • quote:

Asil sen beni anlamamissin telefon icin yazmadim dedigimi civic fanligi yapmissin yazdim iyi oku benide bilen 2010 dan beri burdayim. bos yorumlara katilan biri degilim 1000 tl lik cihazdan 3000 tl performansi bekleyenleri yerden yere vuran biriyimdir ve cihazi eksilerini bildigim ve buna ragmen aldigimi soylemisimdir hep.zaten konunun en begenilen yorumlarina bak beni gorursun

Peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Bkirca52

Hadi artık gelsin şu güncelleme, 8.0 olsa bu kadar beklemezdim merak ettik iyice.

Pek bir fark hissetmedim. SAdece parmak izi kullanılmadan "slide to unlock" hareketi ile kilidin açılması biraz daha iyi olmuş.

Sözün özü, arayüz iyileştirmeleri mevcut güncellemede. Pilde en ufak değişiklik olmadı.

Hafta sonu güncelledim bende. Bir de tam hatırlamamakla birlikte ayarlar-huawei yazan bölüme bastığımda da güncelleme yaptı.
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bak kardeşim ben de telefonun eksilerini bilerek aldım. Ben de ne kadar para verip hangi ürünü aldığımın farkındayım ama ekranın hassas olması farklı bir hadise. Özelliklerinde bu telefonun ekranı hassastır, ilk düşüşte kırılabilir yazan bir yer göster herkes görsün madem. Ben bin tl verdiğim cihazı özellik anlamında iphone ile karşılaştırmıyorum dikkat edersen.

• Ekranınız kırıldı diye neden telefonun ekranı hassas oldu ? Bende en az 10 kere bel hizasından yere düşürdüm. Çerçevedeki çizik ve ufak ezikler dışında ne ekrana bir şey oldu nede arka tarafına. Bir şey olmadı diye telefona sağlam demiyorum, diyemem de. Kaldı ki ekranda gorilla glas vs yok alırken bunu bilerek aldınız. Ekranın kırılması aldığı darbenin şiddetine, darbeyi nereden aldığına göre değişir. Köşeden sert darbe alıpta kırılmayan bir telefon ekranı görmedim henüz.
    yazdığın orda duruyor iphone olsa katiyen böyle olmazdı yazmışsın ben mi yanlış görüyorum , 1 ay önce iphone 5 kullanıyordum defalarca düşürdüm kırılmadı demişsin ben mi yazdım bunları? bu yazdıkların kıyaslama değil mi? hiç bi firma ekran garantisi veremez çünkü bu cam ekran kırılabilir belki 1 düşüşte kırılır belki 10 defa düşürsen kırılmaz tamamen şans işi çok övdüğün iphone nun 6s modelinin ekranı yarım metreden düşüp kırıldı bunları da gördük biz
  • Bilgilendirme için teşekkürler, bana hala güncelleme gelmedi bekliyorum birde o dediğiniz yer huawei kimliği onu güncelledim

• Bende aldım artık Samsung tan sıkılmıştım bir sürü artışının yanında 3g görüntülü gorusme yapılmaması programları sd karta kuramama dışında hiç bir sorun yok ara yüzü ve kullanımı keyifli bir cihaz. Fiyatı da fena değil.

• Arkadaşlar Chrome çok güç tüketiyor.... Chrome u kaldırıp yerine Samsung browser yüklemenizi tavsiye ederim (Firefox arayüzü gerçekten itici) şu edge browser ülkemizde kullanılsa onu kullanicam. Hala da güncelleme yok ve 8.0 gelmesi hakkında resmi bir açıklama da yokmuş..

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.