Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simgeler kuculdu mu bari Hem 2.5 GB olan mı ne bir versiyonu da varmış fark var mı biri sistemi yeniden mi yüklüyor

Ha bir de oreo alcak mı bu cihaz 2016 bir büyük güncelleme almıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinir bozucu değil mi ya bir de adın güzelmiş shsjjshw

• Arkadaslar huawei sitesinde imei ile sorgulama yaptigim 1 kerelik ucretsiz ekran degisme hakkim oldugu yaziyor bu ilk ay gecerli diyor herkes ama sitesinde de 1 defalik hakkim oldugu yaziyor garanti suresince. Telefonuda agustos ayinda almistim

• tlhdrtlk T kullanıcısına yanıt
    Ben 2.4 GB olanını indirdim farkı var mı bilmiyorum ama yeterli hafıza yoksa yüklenmiyor uygulama silmek zorunda kalıyorsunuz bilginize

• Bana da gelmedi hala güncelleme beklemedeyiz
  • Telefon geldi ve kurulumu yaptım oldukça şık şahane bir dizaynı var. Güncellemeyi kontrol ettim henüz yok
    1- Android 7.0 EMUI 5.0 sizde de öyle mi?
    2- yalnız telefon bayağı bir dolu geldi. playstore güncellemesini falan yapınca boş alan 4.61GB kaldı. Bu spiderman ve asphalt oyunu silsem ne kadar yer açılır?
    3- Fotoğraf ve videoları direkt SD karta kayıt edebilir miyim? Ona göre hızlı bir kart alacağım
    Az kalsın ekran koruma alacaktım şimdi farkettim ekran koruyucu varmış zaten. Kutudan kılıftan çıktı tebrik ediyorum Huawei'yi.
  • p9 lite 2017 için sim kartı kestirecez mi
  • Micro sd kart taktıktan sonra Ayarlar-Bellek ve Depolama'ya girin en alttan ikinci yazıda varsayılan depolama diyor onu sd kart yaptığınızda uygulamaların kendisi dışındaki herşeyi sd karta kaydediyor bundan sonra, buna uygulamaların içerikleri ve güncellemeleri de dahil.

Benim telefonda ilk aldığımda 7gb boş alan gösteriyordu gerekli bir kaç uygulama ve oyun yükledikten sonra 5gb a falan düştü ancak yüklediğim uygulamaların boyutu bundan daha azdı, ayarlarda tam doğru göstermiyor gibi geldi bna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

p9 lite 2017 için sim kartı kestirecez mi

evet
  • Ben 2.40 olan güncellemeyi yaptım bi fark olmuyo sanırım diğeriyle,genel anlamda hızlanma vs fark edemedim simge boyutu da hala 4×5 yalnız emui 5.0.1 oluyor güncellemeyle birlikte,oreo için de xda dan bir kullanıcı telefon modelini içeren,diğer modellere güncelleme verme planınız var mı gibisinden emui facebook hesabına mesaj atmış admin de henüz tüm modeller için çıkış göstermedi aktif olarak geliştiriyoruz size en iyi performansı vermek için test ediyoruz beklemede kalın gibisinden şeyler demiş o ss i bulursam atarım büyük ihtimalle gelicek yani diğer türlü direk bu model için güncelleme beklenmiyor tarzından olumsuz mesaj atıyorlar

• godmosphere G kullanıcısına yanıt

Tam olarak ne diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godmosphere

Ben 2.40 olan güncellemeyi yaptım bi fark olmuyo sanırım diğeriyle,genel anlamda hızlanma vs fark edemedim simge boyutu da hala 4×5 yalnız emui 5.0.1 oluyor güncellemeyle birlikte,oreo için de xda dan bir kullanıcı telefon modelini içeren,diğer modellere güncelleme verme planınız var mı gibisinden emui facebook hesabına mesaj atmış admin de henüz tüm modeller için çıkış göstermedi aktif olarak geliştiriyoruz size en iyi performansı vermek için test ediyoruz beklemede kalın gibisinden şeyler demiş o ss i bulursam atarım büyük ihtimalle gelicek yani diğer türlü direk bu model için güncelleme beklenmiyor tarzından olumsuz mesaj atıyorlar

uçuyor kaçıyor diyen arkadaş'da neden böyle oldu acaba,yoksa psikolojik'mi dişçiye giderken diş ağrısının kalmaması gibi

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Plasebo etkisi hocam :d

• Kardeşim özetini yazdım zaten ama yinede merak ediyorsan basit bir ingilizce kullanılmış google çeviriyle rahatlıkla anlayabilirsin

Ne dediğini anladım zaten. Yanlış anlamış olabilir miyim diyerekten sordum 👏😒

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bir kerelik değiştirme hakkının altında garanti bitiş süresi yer alıyor. Ve bu satın alınan tarihten 1 ay sonrası. Açıklamada da garanti süresince diye belirtmiş. Kullanmadığınız için 1 yazar hala. Ama kullanamazsınız.

• Telefonun şarjı bekleme durumunda çok iyi iphone lar gibi, gece %2 azalıyor. Az kullandığımda 2 gün gittiği oldu, ancak oyun falan oynayınca 5 buçuk saat civarı ekran süresi aldım o da normal işte.

Telefondan genel olarak beklentimin çok çok üzerinde memnun kaldım hızı falan gayet iyi, tek eksisi radyo olmaması şu an için.
  • Bugun saat 19.00 gibi ekran kırıldı ve ne yazık ki garanti sorguda ilk 1 ayın son günü de bugün. Aradım mesai bitmişti. Acaba yarın gotursem yardımcı olurlar mı merak içindeyim :)

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    olurlar gibi
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.