Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    p9 hafıza kartı desteği olduğu için pek sorun teşkil etmez sanırım.
    Akşam canlı olarak inceleyeyim birde bakalım.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Normal yollardan hafıza kartına uygulama yukleyemiyorsunuz. Hafiza karti sadece kişisel verileriniz için.Bende sizin gibi düşünüp almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HARBINGER kullanıcısına yanıt
    Evet, okuduğum kadarı ile hafıza sorunu yaşayan varmış :)
    Annem kullanacağı için yükleyeceği uygulamalar 2GB'ı geçmez. Oyun vb. olmayacak çünkü. Kişisel dosyaları (resim, video vb.) SD karta kopyaladık mı sorun kalmaz.
    Sistem tarafından bize bırakılan alan kaç gb.

LG Q6'da hoş duruyor, ekranı büyük.
    Fakat özellikle P9 Lite'da bulunan slow motion video kaydı aklımı çeliyor.

Kararsız kaldım açıkçası.
    Kameradan çok beklentiniz olmasın derim. Hafıza dert değilse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Oreo güncellemesi de alacak cihazlardan birisi. Akıcılığı ve kalitesi LGden bir gömlek üstündür.

Slow motion video kaydı beklediğinizi veremiyebilir, çözünürlük vga'ya düşüyor ve daha karanlık çekim yapıyor.
    uygulama güncellemeleri dahil 3-4 gb alan kalır
  • huseyinkarabal kullanıcısına yanıt
    HARBINGER kullanıcısına yanıt
    3-4GB epey azmış.
    Slow motion kamera da eğer iyi değilse dediğiniz gibi, LG Q6 daha iyi bir alternatif olacak sanırım.
    Sonuç itibari ile annem kullanacak ve yılda 1 telefon değiştirmiyor kendisi. Lg Q6'da kronik sorun yoksa minimum 2 sene kullanabilir sanırım.
    Ve arka kapak plastik olduğu için olası düşürmelerde daha sağlam olur diye düşünüyorum.
    Akşam canlı olarak bir inceleme yapayım, LG Q6 daha yakın gibi sizin verdiğiniz bilgilerden sonra.
  • Cihazda ses,görüntü,video hiç bişey yok. Ek olarak 4-5 uygulama anca yüklüdür. 2.64 gb boş alan var.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Niye o kadar az? Bende 40 uygulama fotoğraflar ve Spotify dan indirdiğim müzikler var, 4 gb boş yer duruyor

• illaki bir eksiği oluyor bu cihazların işte. kamera en önemli şey artık akıllı telefonlarda. Bunda kamera iyi değil diyorsunuz. S3 var bende çoğu yeni telefonun kamera kalitesi ile karşılaştırıyorum ama sonuç hüsran. s3 daha kaliteli çekim yapıyor.

kamerası daha iyi olan bir model huaweide var mıdır ? yada başka bir telefon öneriniz 1500 e kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Niye o kadar az? Bende 40 uygulama fotoğraflar ve Spotify dan indirdiğim müzikler var, 4 gb boş yer duruyor

Sd kart kullanıyor musunuz hocam? Sd kart yok bende henüz
  • Arkadaşlar whatsapp ile ilgili sorun yaşıyorum telefonu yeni aldım daha bur hafta olmadı whatsappi açmadığım sürece ne mesaj geliyor ne de bildirim ne yapmam lazım

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorum, hiç oyun oynamadigim için yetiyor. 3 GB altına düştüğünü görmedim. Sizde çöp birikmiş sanırım, çok fazla bişey olmamasına rağmen azalmış, telefon yöneticisini bir çalıştırın derim

• Arkadaşlar size bir sorum olacak. Sistem güncellemesi menüde nerede?

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

• 1 haftadır falan P9 Lite 2017'yi kullanıyoruz. Cihaz fiyatına göre çok başarılı. Tasarımını, donanım hızını, ekran kalitesini, ses kalitesini, pil performansını ve emui arayüzünü çok başarılı buldum. Ancak 2 tane büyük sorunu var cihazın.

1-) Kamera düşük ışıkta çok çok kötü. Kullanılan lensin diyafram aralığı 2.2 olduğu için, lens yeteri kadar ışık alamıyor. Yarı karanlık bir ortamda fotoğrafa 3200 iso bastı, şok oldum. Üstelik 3200 isoya rağmen fotoğraf karanlık ve grenler aşırıydı. Kamera benim için önemli diyen P9 Lite 2016 alsın derim. Onda 2.0 diyaframlı Sony kamera vardı yanlış hatırlamıyorsam.

2-) Dahili hafıza 16 gb ama cihaz kutunun içerisinden 4 gb boş alanla çıktı. Sistem aşırı depolama kullanıyor.

Bir de 3000 mah pili olan bir cihaza 5V 1A şarj aleti koymaları çok kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 14 Kasım 2017; 0:28:11 >
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

1 haftadır falan P9 Lite 2017'yi kullanıyoruz. Cihaz fiyatına göre çok başarılı. Tasarımını, donanım hızını, ekran kalitesini, ses kalitesini, pil performansını ve emui arayüzünü çok başarılı buldum. Ancak 2 tane büyük sorunu var cihazın.

1-) Kamera düşük ışıkta çok çok kötü. Kullanılan lensin diyafram aralığı 2.2 olduğu için, lens yeteri kadar ışık alamıyor. Yarı karanlık bir ortamda fotoğrafa 3200 iso bastı, şok oldum. Üstelik 3200 isoya rağmen fotoğraf karanlık ve grenler aşırıydı. Kamera benim için önemli diyen P9 Lite 2016 alsın derim. Onda 2.0 diyaframlı Sony kamera vardı yanlış hatırlamıyorsam.

2-) Dahili hafıza 16 gb ama cihaz kutunun içerisinden 4 gb boş alanla çıktı. Sistem aşırı depolama kullanıyor.

Bir de 3000 mah pili olan bir cihaza 5V 1A şarj aleti koymaları çok kötü olmuş.

p9 Lite 2016 bu linkteki telefon mu ?

• birdehttp://www.hepsiburada.com/huawei-gr5-2017-huawei-turkiye-garantili-p-HBV0000049F5D

bu telefonla p9 lite 2017 arasında ne fark var ? gr5 daha iyi midir yoksa çok fark yok mu?
  • Arkadaslar telefona bugün itibari ile kullanıyorum .önceden klasik samsung kullanıyordum .

Telefonun güzel olan özelikleri nelerdir yani genel.kesimin bilmediği yada farketmez bildiği

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.