Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gr5 de kronik şebeke sorunu var diye duydum
  • Kılıflar bugün elime ulaştı. Malzemesi yumuşakla sert arası,silikona göre bir miktar sert. Sağlamlık hissi oldukça iyi, renkleri hakkında fikir sahibi olmanız için özellikle flaşlı çekim yaptım.

Bu arada resimler p9 lite 2017 ile çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarabal -- 14 Kasım 2017; 20:55:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar da benim kılıflarım:

• Uygulamalara parmak izi kilidi koyabilirsiniz. Mesela bankacılık uygulamasına. Ya da Gmail uygulamasına. Telefon yöneticisinden uygulama kilidine gireceksiniz, ayarlamak için.

• telefonunuzun boşta ram kullanımı ne kadar ? bende 1.80 lere düşmeye başladı ama genekde 2 gb oluyor boş ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 15 Kasım 2017; 13:45:7 >
  • Boşta 2,38 gb ram var gözüküyor

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Günlük kullanımda hangisini tercih ediyorsunuz?
  • Boşta 2,14 gb görünüyor
  • İphone se 32 gb mı yoksa p9 lite mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

Günlük kullanımda hangisini tercih ediyorsunuz?

Sert arka kapak sipariş verdim. Onu kullanacağım, eğer bir aksilik olmazsa. Ben biraz takıntılıyım. Her kullandığım telefona birden fazla kılıf alırım.
  • fotoğraf çekim kalitesini arttıran bir uygulama var mı bildiğiniz?
  • Camera MX diye bir uygulama buldum ama çekim kalitesini arttırır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı çekiç

Bunlar da benim kılıflarım:

spigen olanı ne kadara aldınız hocam? biraz pahalı da sanırım, parasına değer bir ürün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı çekiç

Bunlar da benim kılıflarım:

spigen olanı ne kadara aldınız hocam? biraz pahalı da sanırım, parasına değer bir ürün mü?

Evet, iyi koruyor. Hepsiburada.com'da indirime girmişti. 48 liraya aldım. Aynı fiyata satayım

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Hocam sd kartta ext2 fat32 ve swap bölümlerini oluşturdum. Ancak yine de uygulama sorun verdi, düzgün çalışmadı. Eski haline döndürdüm telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HARBINGER

Hayır.

Hocam TWRP ile stock rom yüklenemeyeceğini söylediniz ama burada anlatılıyor :)

http://www.stechguide.com/huawei-p8-lite-2017-b161-nougat-update/

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Uygulama tanıtım videosunu izlediniz mi? SuperSU'da bir ayar değiştirilmiş. Onu yapmadıysanız, ayarı değiştirip bir deneyin.

Eğer ayarlar videodaki gibiyse geliştiricinin e-posta adresine bir yazın isterseniz. Telefon ile uygulama arasında bir uyumsuzluk olabilir. Link2SD'nin Nougat desteği olmaması kötü olmuş. Geliştiricisi destek vermeyi bıraktı herhalde.

Şuradan sizdeki telefonun marka modelini yazıp bir hata ekranı vs. varsa onunla birlikte gönderin bakalım cevap verecek mi?

vb.kgec@gmail.com

Not: Bu arada uygulama bölümleri kendi oluşturuyor, önemli veri varsa yedeklemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 16 Kasım 2017; 0:32:47 >

• Arkadaşlar merhaba bu cihazı kullanmaya başladım cihaz şuan için sorunsuz,şöyle bir sıkıntı var Facebook ve WhatsApp Messenger bunlara bildirim gelmiyor,bu bildirimleri anca uygulamaya girdiğimde görüyorum bu durum sizde de aynı mı

• ceydonmez C kullanıcısına yanıt
    Eski mesajlarda cevapları var,

• Konunun tamamına göz gezdirdim ama göremedim, yöntemlerini biliyorsan söyler misin arkadaşım.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.