Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon rengi güzel yani prestij golddan çok çok güzel, güle güle kullan. Yalnız ben o kamera yerindeki çıkıntı dan ötürü 64 luk gold u iade ettim 5 gün önce sağolsun mağaza çok düzgünmüş hiç zorluk çıkarmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemen

Telefon rengi güzel yani prestij golddan çok çok güzel, güle güle kullan. Yalnız ben o kamera yerindeki çıkıntı dan ötürü 64 luk gold u iade ettim 5 gün önce sağolsun mağaza çok düzgünmüş hiç zorluk çıkarmadı.

yenisini mi göndercekler?
  • Hayır ben fabrikasyon hatasından dolayı iade istemistim, serviste incelenince olumlu yanıt çıktı ve para iadesi gerçekleşti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kedemen

Hayır ben fabrikasyon hatasından dolayı iade istemistim, serviste incelenince olumlu yanıt çıktı ve para iadesi gerçekleşti.

p8 alıcakmısın peki?
  • Almayabilirim hocam tam karar veremedim daha..
  • Sifir kapali kutu elimde P8 Lite var arkadaslar hattimla aldim kendimde kullaniyorum ayrica. Almak isteyenler son fiyatim 700 TL ye satabilirim. Faturali açılmamış kutusundadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRmaLizma -- 4 Mart 2016; 9:02:52 >
  • Sevgili p8 kullanıcıları arka plandaki açık olan uygulamaları otomatik kapatma telefonda yok sanırım general mobile da bile vardı sallayınca arka plandaki açık olan her şey kapanıyordu..p8 de bunu göremedim.Var mı bilen duyan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alessio35

Sevgili p8 kullanıcıları arka plandaki açık olan uygulamaları otomatik kapatma telefonda yok sanırım general mobile da bile vardı sallayınca arka plandaki açık olan her şey kapanıyordu..p8 de bunu göremedim.Var mı bilen duyan?

Hocam huawei isletim sistemlerinde kare tusuna bastiktan sonra bi kac saniye bekliyorsun ve ekranin altinda bos ram miktari yazan yerden basik kalip yukari dogru surukleme yapiyorsun hepsini kapatiyor.

• Gitti gidiyordan 64GB P8 aldım. Sanıyorum 1 ayı geçti. Bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Pilinden çekiniyordum, gerçekten de fazla dayanmıyor.. Facebook, twitter, fb massenger kurulu arasıra basit oyunlar oynuyorum, bazen navigasyon kullanıyorum, 1 günü çıkarıyor. Ama şöyle de bir durum var, gece şarj edip yattığımda sabaha %80 oluyor. Buna rağmen sorunsuz ve şık bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saturn_ixii

Gitti gidiyordan 64GB P8 aldım. Sanıyorum 1 ayı geçti. Bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Pilinden çekiniyordum, gerçekten de fazla dayanmıyor.. Facebook, twitter, fb massenger kurulu arasıra basit oyunlar oynuyorum, bazen navigasyon kullanıyorum, 1 günü çıkarıyor. Ama şöyle de bir durum var, gece şarj edip yattığımda sabaha %80 oluyor. Buna rağmen sorunsuz ve şık bir telefon.

kaça aldınız ve hangi satıcı?
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biraz daha açıklar mısın? tam anlamadım.huawei işletim sistemi dediğin yer neresi?
  • Karbon siyah 64GB P8 sıfır nerde var arkadaşlar. 1300-1400 civarı alabilir miyim

• memleket44 kullanıcısına yanıt
    Ne renk acaba. Bende 64GB, karbon siyah arıyorum. Satıcıyı tavsiye eder misiniz.

• quote:

Kardeşim biraz daha açıklar mısın? tam anlamadım.huawei işletim sistemi dediğin yer neresi?

Hocam alttaki kare tusuna basiyorsun bi kac saniye gecince acik olan uygulamalarin altinda bos olan ram miktari yazisi geliyor ve oraya basili tutup yukari dogru surukleme yapiyorsun tum acik uygulamalari kapatiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

Ne renk acaba. Bende 64GB, karbon siyah arıyorum. Satıcıyı tavsiye eder misiniz.

Şu an 64 gb en ucuz n11 de 1559 lira ama karbon siyah yok gold rengi var sadece.
  • tmm şimdi anladım çok sağol.
  • quote:

tmm şimdi anladım çok sağol.

Teşekkürler hocam. Ben de 16 lık sipariş verdim. Hem de biraz ekonomik oldu. Inşallah pişman olmam.
    Siparişi iptal ettim. 16lıkta karbon siyah yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci14 -- 8 Mart 2016; 17:32:20 >
  • Merhaba arkadaşlar, yurt dışından ALE-21 geçti imei nasıl atabilirim?
  • tamirci14 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten karbon siyahı hiç beğenmemiştim tam siyah gibi değil arkası hoşuma gitmedi titanyum gri daha şık.
  • Arkadaslar haftasonu p8 lite almistim bugun geldi. 670 tlye maloldu. Sifir 2 yil huawei garantili. Suan cihazi kurcaliyorum, ince dusunulmus cok guzel ozelliklerini gordum. Telefonun gorunumune zaten diyecek hicbisi yok cok zarif. Bakalim ilerleyen zamanlarda ne olacak.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.