Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
974
Cevap
3
Favori
31.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
    b378 sadece google güncellemesi nisan 2018 olan daha güncel bir sürüm hocam başka bir farklılık yok.

lite kılıflar olmaz kesinlikle.Kamera bölümü ve genel hatları ile hiç benzer değiller
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    sağol cvp için
  • GÜNCEL
    Ağustos 2016 dan beri p8 ile devam,sorusu olanlar alıntılama ya da pm ile bana ulaşabilir
  • Bende devam biraz yavaşladı gerçi :)) tamda telefonlara zam sokuşturdular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geberit kullanıcısına yanıt
    yavaşlama bende de var,pilini de değiştirdim lakin eski pil performansı yok.Baya sağlam zam geldi sanırım bir süre daha devam :)))
  • Pil değiştirmedim ama pil sağlam gibi geliyor bana face app da yok zaten o fazla sömürüyor bataryayı o artık malum.

Telefonu 2 kez sıfırladım fakat hızlanma olmuyor gplayden mi yoksa mmc bellek defragmantasyonundan mı anlayamadım malum samsung bellek var içinde samsubg kendi telefonlarını bile bu yolla öldürüyor diyorlar ,misal yanan mmc ler gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 1 Mayıs 2019; 18:57:0 >
    sıfırlamak işe yaramıyor hocam,bu yavaşlığın yazılımdan oldugundan eminim,bir arkadaşım vardı p8 kullanan yazılımdan felan da anlıyordu kendisi mevcut emui yi modifiye ederek hızlandırmıştı ben de onun yaptıgı değişikliklerle kullanmıştım lakin pil aşırı fazla gidiyordu geri döndüm.Yazılım bu telefonu çok yavaşlatıyor kesinlikle bakıyorum güncel telefonlarla yarışabilecek seviyede ama yazılımdan dolayı kısıtlanıyor performansı.
    Kendim akıllı moda dayanamıyorum performans modunda kullandıgım için pil hızlı bitiyor gibi geliyor bana
    bendeki ram elpica ram yönetimi yazılımdan dolayı kötü
  • Herşey değişiyor appler güncel sonuçta değişmeyen donanım optimizasyon da yok zaten uzunca süredir eh normal bence ,iphoneda bu olmuyor işte genede iyi amiral gemisi olduğundan yavaşlama minimumda.

aynen hocam,telefon ne kadar yavasladi desem de gayet kullanilabilir durumda herhango bir sıkıntısı yok.Emin ol iphone larda da oluyor bu eskitme mevzusu

• orjinal arka kapak bulabilen var mi?

• Huawei P8 cihazımda meydana gelen emmc kart arızası nedeni ile kullanılmaz hale gelmiştir.
    Ne yazıkki P8 maceram burada bitmiş oluyor.
    Elimde 3 tane kılıf bulunmakta talip çıkarsa sadece kargo parası ödenmesi şartı ile yolayacağım.
    Elindeki p8 in ekranı çatlamış,kırılmış olanlar için kendi ekranımı uygun fiyata satabilirim
  • Halihazırda kullanan 3-5 kişi ancak kaldı galiba. Ben de n11'in 11.11 kampanyasında yeni telefon alıp değiştirmeyi düşünüyorum.
    Elimdekini oyun oynasın diye yeğene göndereceğim.

Kılıflar nasıl acaba fotoğrafını atabilir misin?

• Huawei p8 max güncellemesi var mı varsa nasıl güncellemek gerekir bilgi verir misiniz?

benim telefon android sürümü 5.1.1 emuı 3.1 daha önce hiç güncellenmedi yurtdışı çıkışlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvahhidim -- 12 Ocak 2022; 23:5:34 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.