Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
3
Favori
31.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kedemen

P8 lite ı 2 ay önce vodafone kampanyasından kayınvalideye almıştık ve devamlı çocukların elinde hiç bir sıkıntı yok gayet güzel zarif bir telefon.
    Ben de 5 gün önce P8 paralel 64gb lık modelini aldım, lite a göre tabi ki daha Premium bir cihaz ekstra özellik çok zaten bu fiyata da yansımış durumda. En belirgin özellikler ise daha hızlı işlemci, full hd ekran, metal kasa bir de kamerası biraz daha iyi vs.
    İki telefonun da ara yüzleri beklediğimden daha iyi çıktı gayet stabil, pratik ve kullanışlı.

Telefonun fotoğraf çekimi nasıl. Örnekler paylaşabilirseniz sevinirim. Onun dışında bir sıkıntı yok gibi telefonda incelemelerde de güzel bir telefon olduğu belirtiliyor.
  • telefon su an 16gb en ucuz 1300 tl acaba daha düşer mi bende beğendim almak istiorum ama sanki 1100lere kadar düşecek gibi
  • shaqzilla kullanıcısına yanıt
    Kameradan çok bişey beklemeyin bence öyle ahım şahım değil, kötü de değil ama bi lg g4 kadar iyi olmadığını tahmin ediyorum. Örnek fotolar koyacağım inşallah...
  • quote:

Kameradan çok bişey beklemeyin bence öyle ahım şahım değil, kötü de değil ama bi lg g4 kadar iyi olmadığını tahmin ediyorum. Örnek fotolar koyacağım inşallah...

Eee kamera da çok iyi değilse 1300 bile fazla bu tele sadece şekil için o kadar para verilmez ben biraz daha düşmesini bekleyeceğim fiyatın.
  • Sonuçta bir z5,s6 kamera performansı beklenmez tabi ancak çekilen resimlerde netlik, yazıların okunması gibi belli şeyler vardır. Bunlara kıyasla orta seviye üstü diye tabir edebileceğimiz(şahsi görüşüm) p8'in kamera çekimleri de bu ölçüde olmalı diye düşünüyorum.
  • Bir kaç foto ekliyorum aynı yerlerden bir gece bir de gündüz aldım, çekerken kamerada ek bir ayar yapmadım. Artık ben yorumlarınızı bekliyorum :)

Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASEDHuawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASEDHuawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASED

• Elimde Z2 var aslında P8 ile değişmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir kaç foto ekliyorum aynı yerlerden bir gece bir de gündüz aldım, çekerken kamerada ek bir ayar yapmadım. Artık ben yorumlarınızı bekliyorum :)

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASEDHuawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASEDHuawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASED

hocam fena değil fotolar yalnız ben hala p8'in fiyatını pahalı buluyorum.lg g4 1300e düşmüş çok daha iyi özellikleri p8'E göre bu p8'in ederi 1100 lg den sadece tip olarak iyi başka bir artısı yok.Lgnin tipini sevsem lg alırdım telefon uçuyor snapdragon 800 var telde.

• alessio35 A kullanıcısına yanıt
    Lg g4 neden o fiyata düştü çünkü yakında g5 çıkacak bu telefonda ancak p9 çıkınca düşer ancak o tarihte pek yakın durmuyor. Casper 32 gb lık m1 modeli 1000 tl ise bu telefona yani benim aldığım paralel ithalat 64 lük p8 e 1350 tl(indirim kupan vs den oldu) verilir diye düşünüyorum. Evet kamerası müthiş değil yani g4 note lar gibi değildir asla ama kasa kalitesi(özel su tutmaz kaplama) gibi özel detaylarda bu telefon öne çıkar. Açıkçası ben g4 ü sırf kamerası için alacaktım ama kasa şekli yüzünden(masaya koyunca düz durmuyormuş mesala) ve daha küçük bir ekran
    olmasını istediğim için(elime büyük geleceğini düşündüm) ve bu nedenlerden vazgeçtim p8 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 18 Şubat 2016; 16:33:14 >
  • quote:

Lg g4 neden o fiyata düştü çünkü yakında g5 çıkacak bu telefonda ancak p9 çıkınca düşer ancak o tarihte pek yakın durmuyor. Casper 32 gb lık m1 modeli 1000 tl ise bu telefona yani benim aldığım paralel ithalat 64 lük p8 e 1350 tl(indirim kupan vs den oldu) verilir diye düşünüyorum. Evet kamerası müthiş değil yani g4 note lar gibi değildir asla ama kasa kalitesi(özel su tutmaz kaplama) gibi özel detaylarda bu telefon öne çıkar. Açıkçası ben g4 ü sırf kamerası için alacaktım ama kasa şekli yüzünden(masaya koyunca düz durmuyormuş mesala) ve daha küçük bir ekran
    olmasını istediğim için(elime büyük geleceğini düşündüm) ve bu nedenlerden vazgeçtim p8 aldım.

Telefonları çok kaliteli olmasına karşın bende tipini sevmiyorum maalesef lglerin bakalım 1100-1200 arasına düşerse p8 alicam daha yeni çıkan fiyat ithalat garantili 1300 daha düşer gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada huawei garantili p8 lerde varmıydı bilmiyorum ama benim aldığım ithalatçı garantilide fm radyo var denedim çalışıyor

• Resimler için sağolun. Lg g4 1500 lira civarı doğru ancak forumdaki konuyu okursanız çok şikayet alındığını görürsünüz. Daha önce de lg g4 kullanan bir arkadaşım bana "sakın alma adamlar sana ferrari veriyor ama binme diyorlar" :) demişti. Sonuç olarak telefon güzel duruyor tasarımı, özellikleri v.s. bir aksilik olmazsa inşallah bende 16gb versiyonunu alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

Resimler için sağolun. Lg g4 1500 lira civarı doğru ancak forumdaki konuyu okursanız çok şikayet alındığını görürsünüz. Daha önce de lg g4 kullanan bir arkadaşım bana "sakın alma adamlar sana ferrari veriyor ama binme diyorlar" :) demişti. Sonuç olarak telefon güzel duruyor tasarımı, özellikleri v.s. bir aksilik olmazsa inşallah bende 16gb versiyonunu alacağım.

kampanya bitmişti tekrar aynı fiyattan 1299 dan açmışlar gittigidiyorda. değişmemiş fiyat.
  • Yurt dışı telefonların garanti süreci nedir ? huawei için ?
  • Mynameisresat kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı derken, paralel ithalatçı sirketlerin getirdiği mi yoksa kişilerin kendi getirdiği telefonlardan mı bahsediyorsun?

• Birkaç arkadaş telefona ait fotolar da istemişti, n11 den paralel ithalatçı intell garantili 64 gb p8 telefonun görsellerini yüklüyorum.

• Arkadaşlar bu arada size bir şey danışmam gerek, telefonu alalı 9 gün oldu şu ana kadar için çok memnunum ancak aldıktan 2 gün sonra fark ettim arka kısımda kameranın olduğu siyah parlak yüzeyin bir tarafı(kamera bölümü) kasadan 1 mm. kadar çıkık duruyor diğer taraf ise normal yani olması gerektiği gibi. Zaten foto yükledim. Aldığım yere bunu ilettim ve değişim istedim, onlar da telefonu bize yollayın teknik servise verelim baksınlar dediler ama ben değişim yerine telefonu kurcalayacaklarından korkuyorum. Ne yapmalıyım, sizce telefonu böyle mi kullanmalıyım yoksa yollamalı mıyım?

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASEDHuawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 20 Şubat 2016; 15:04:25 >

• quote:

Yurt dışı derken, paralel ithalatçı sirketlerin getirdiği mi yoksa kişilerin kendi getirdiği telefonlardan mı bahsediyorsun?

Ben getirsem garanti süreci nasıl oluyor acaba
  • quote:

Birkaç arkadaş telefona ait fotolar da istemişti, n11 den paralel ithalatçı intell garantili 64 gb p8 telefonun görsellerini yüklüyorum.

telefon şık gerçekten.hocam çok rahatsız etmiyorsa bence hiç bulaşma servise.

• quote:

Birkaç arkadaş telefona ait fotolar da istemişti, n11 den paralel ithalatçı intell garantili 64 gb p8 telefonun görsellerini yüklüyorum.

İyi gunlerde kullanin.bende g7 var onu esime verip lg g4 ile p8 arasinda kaldim.siz nekadara aldiniz paralel garantili cihazi acaba???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.