Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
3
Favori
31.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamirci14

quote:

Orijinalden alıntı: alessio35

tmm şimdi anladım çok sağol.

Teşekkürler hocam. Ben de 16 lık sipariş verdim. Hem de biraz ekonomik oldu. Inşallah pişman olmam.
    Siparişi iptal ettim. 16lıkta karbon siyah yokmuş.

Bende lg g4 ile p8 arasinda kaldim.hangi fiyat ile nereden aldiginizi ogrenebilirmiyim acaba???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

quote:

quote:

Teşekkürler hocam. Ben de 16 lık sipariş verdim. Hem de biraz ekonomik oldu. Inşallah pişman olmam.

Bende lg g4 ile p8 arasinda kaldim.hangi fiyat ile nereden aldiginizi ogrenebilirmiyim acaba???

En uygun fiyat p8de gittigidiyorda 16 gb olanı 1249 tl kargo ile 1255 lira
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moon74

quote:

quote:

En uygun fiyat p8de gittigidiyorda 16 gb olanı 1249 tl kargo ile 1255 lira

İyi gunlerde kullanin.fotograf kalitesi hakkinda(ozellikle ic mekan çekimi)yorumlarinizi alabilirmiyim

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    foto çekimleri iyi değişik ayarlar var yalnız telefon ısınıyor bu hoşuma gitmedi normalde metal ama eline alınca buz gibi ama oyun açınca ısınıyor radyo var o iyi değişik özellikleri var telefonu beğendim şık ama nette falan gezerken takılıo gibi gelio bana tam performans alamıorm sanki ben 1250 liraya aldm ilk çıktığında 1900 flandı bu tele valla ederi 1000 llira civarı aslında çok mükemmel değil özellikleri 1900lük telefon yapıosasan mükemmele yakın olmalı ama yine de şekli çok güzel ince zaten tasarımdan kazanıo donanım çok iyi değil
  • quote:

foto çekimleri iyi değişik ayarlar var yalnız telefon ısınıyor bu hoşuma gitmedi normalde metal ama eline alınca buz gibi ama oyun açınca ısınıyor radyo var o iyi değişik özellikleri var telefonu beğendim şık ama nette falan gezerken takılıo gibi gelio bana tam performans alamıorm sanki ben 1250 liraya aldm ilk çıktığında 1900 flandı bu tele valla ederi 1000 llira civarı aslında çok mükemmel değil özellikleri 1900lük telefon yapıosasan mükemmele yakın olmalı ama yine de şekli çok güzel ince zaten tasarımdan kazanıo donanım çok iyi değil

Teşekkür ederim.yazılımsal bir problem olabilir belki.bende huawei g7 var ne ısındığını ne kastigini gördüm.p8o donanım ile uçmalı :-)
    İyi gunlerde kullanın

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    sağol hocam artı yönü p8in 424 ppi değeri var p8 lite ve g7 daha düşük donanımlı olduğundan ekranları çok parlak değil bende g7 aldım 1 gün kullanıp iade ettim ekran parlaklığı renkler kötüydü farklı panellerde üretmişler 800 liraya almıştım p8 o yönden iyi telefon çok şık ve ekranı çok güzel ama sanki şarjda hızlı tükeniyo gibi
  • Arkadaslar huawei klavyede ust satirdaki onerilen kelimeleri nasil kapatiyoruz. Ayarlar dil ve giristen klavye ayarlarini kurcaladim ama bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben de aynı fiyata aldım. Kamerayı henüz çok kullanmadim. Hızı gayet iyi.
    Programlar ana ekranda, İPhone daki gibi.
    Çift Sim kullanıyorum. Birinde konuşurken diğeri alt arama alıyor.
    Sim1 ,4G.
    Sim2, 2G. İsterseniz hafıza kartı takabilirsiniz.
    Kilit tuşu çok rahat.
    Yalnız Miracast, ( Screen Mirroring) yok.
    Bende çok kullanırdım. Kötü oldu.
    Şarjı çok deneyemedim.
    36 saattir, ara ara sarja taktim. Ama M4 Aqua değil. Tabi kalite farkı çok. Görüntü farkı var. O rahat günü çıkartıyordu. Şarj azalınca uyarı geliyor. Bazı özellikler istenirse kapatılıp batarya suresi arttiralabiliyor.
    Ekran gayet güzel.

Klavye kendi düzeltiyor. Yanlissa geri tuşu düzeltmesiz eski haline alıyor.
    1 yıldır beklediğim, ama fiyatı nedeniyle şok olup,uzak durduğum bi cihazdı.
    Harika tasarım, ama kesinlikle 6.4 mm incelikte değil.
    M4 Aqua ile aynı boyutta, ama ekran 5.2 inch.

Sonuç, KAÇIRMAYIN.

• quote:

quote:

Ben de aynı fiyata aldım. Kamerayı henüz çok kullanmadim. Hızı gayet iyi.
    Programlar ana ekranda, İPhone daki gibi.
    Çift Sim kullanıyorum. Birinde konuşurken diğeri alt arama alıyor.
    Sim1 ,4G.
    Sim2, 2G. İsterseniz hafıza kartı takabilirsiniz.
    Kilit tuşu çok rahat.
    Yalnız Miracast, ( Screen Mirroring) yok.
    Bende çok kullanırdım. Kötü oldu.
    Şarjı çok deneyemedim.
    36 saattir, ara ara sarja taktim. Ama M4 Aqua değil. Tabi kalite farkı çok. Görüntü farkı var. O rahat günü çıkartıyordu. Şarj azalınca uyarı geliyor. Bazı özellikler istenirse kapatılıp batarya suresi arttiralabiliyor.
    Ekran gayet güzel.

Klavye kendi düzeltiyor. Yanlissa geri tuşu düzeltmesiz eski haline alıyor.
    1 yıldır beklediğim, ama fiyatı nedeniyle şok olup,uzak durduğum bi cihazdı.
    Harika tasarım, ama kesinlikle 6.4 mm incelikte değil.
    M4 Aqua ile aynı boyutta, ama ekran 5.2 inch.

Sonuç, KAÇIRMAYIN.

Şu lg g4 deki kamera bu cihazda olsa 1sn.dusunmemem alirim ama dun bir arkadaş almis inceledik biraz g4 u bende huawei g7 diğer arkadaşda lg g3 var..kameralari karşılaşırdık.g4 ozellikle ic.mekan az ışıklı cekimlerde mükkemel sonuc veriyor....sanırım bende ibre g4 kaymaya basladi emui arayüzünü cok sevmeme rağmen

• tamirci14 kullanıcısına yanıt
    Hocam nette olsun face de olsun aşağı dogru inerken telefon hafif sarsıntı takılmalar oluyo gibi bunu hiç sevmedim sizce neden olabilir? sadece %32 dolu tel aşırı depolama da yok.Telefonun en güzel özelliklerinden biri de okey emy call diyorsunuz aramak istediğiniz kişiyi anında arıyor.akıllı çizimler var çok iyi ekran görüntüsü alma da süper kısacası artıları daha fazla telefonun eksileri de yok değil tabi almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir.
  • Miracast yok demiştim A
    ARkadaşlar. Ama Wifi Direct var cihazda.
    Samsung televizyona tanıttım. Ama bağlanamıyor. Deneyen oldu mu acaba.

• Bununla Huawei G8 arasında kaldım. Açık ara bu üstündü ama malum satıcıyı biraz aratınca şikayet konusunda (servis yönünden) gidip G8 siparişi verdim.
  • Arkadaşlar huawei p8 in mesaj arka planı çok sade değiştiremiyor muyuz acaba? aynı sekilde rehber de çok sade
  • Wi-Fi problemi yaşayan var mı, arkadaşlar. P8

• Telefonunuz ile mükemmel uyumlu Sony akıllı bileklik satışta!http://forum.donanimhaber.com/m_115221467/f_//tm.htm#115229011 inceleyip iletişime geçebilirsiniz.
  • Yalnız Miracast, ( Screen Mirroring) yok.
    VARMIŞ. Yanılmışım.
    ÇOKLU EKRAN diye birşey var. Screen Mirroring le aynı şey.
    Çok mutlu oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci14 -- 19 Mart 2016; 0:00:02 >
  • tamirci14 kullanıcısına yanıt
    Nerden girioruz o menüye ve ne işe yarıyor=?
  • quote:

Nerden girioruz o menüye ve ne işe yarıyor=?

Menü de değil, hemen kısayollarda. Çoklu ekran. Televizyona kablosuz görüntü aktarıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci14 -- 20 Mart 2016; 23:21:24 >
  • internette gezinirken takılmalar yaşıyorum neden kaynaklanıyor olabilir iyice canımı sıktı bu huawei p8 kullananlardan yaşayan var mı birde şarjı çok çabuk azalıyor gibi geldi bana parlaklık az olmasına rağmen.
  • memleket44 kullanıcısına yanıt
    gittigidiyordan 1599TL ye aldım. cepport adlı kullanıcıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saturn_ixii -- 25 Mart 2016; 22:49:41 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.