Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kedemen

Yurtiçi kargo sayesinde p8 i ancak akşam 7 den sonra alabildim telefonu inceliyorum şu an ilk izlenimler, bi kere cok şık premium hissiyatı veriyor kıllandıkça yorum yazacağım hayrına merak edenler faydalansın.

foto paylaşır mısın?dokunmatiği nasıl telin arayüzü falan takılmalar oluyor mu ısınma durumu hakkında bilgi verir misin?bende sanırım titanyum gri modelini alıcam daha çok hoşuma gitmeye başladı zaten 16 gb lıkta 2 renk var 1200e düşmesini bekliyorum :)
  • Lite modelini almayın, aldırmayın
  • N11 sitesinde 18.01.2016 tarihinde aldığım P8 64 gb modeli telefonda ölü piksel oluştu. Telefonu dün elden intellicel servisine bıraktım . 1 ay olmadan telefonda böyle bir sorun oluşması insanın canını sıkıyor. Değişim talep ettim ama servis bakıcakmış vs klasik servis cümleleri. İntellicel servisin de şikayetvarda çok sayıda olumsuz yorumu var. Haber bekliyoruz bakalım şimdilik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alessio35

quote:

Yurtiçi kargo sayesinde p8 i ancak akşam 7 den sonra alabildim telefonu inceliyorum şu an ilk izlenimler, bi kere cok şık premium hissiyatı veriyor kıllandıkça yorum yazacağım hayrına merak edenler faydalansın.

foto paylaşır mısın?dokunmatiği nasıl telin arayüzü falan takılmalar oluyor mu ısınma durumu hakkında bilgi verir misin?bende sanırım titanyum gri modelini alıcam daha çok hoşuma gitmeye başladı zaten 16 gb lıkta 2 renk var 1200e düşmesini bekliyorum :)

Foto paylaşırım tabi zaman buldugumda, arayüz çok akıcı, dokunmatigi de bence iyi, oyun oynamadıĝım için ısındırabileceĝimi sanmıyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavuhomeclub

N11 sitesinde 18.01.2016 tarihinde aldığım P8 64 gb modeli telefonda ölü piksel oluştu. Telefonu dün elden intellicel servisine bıraktım . 1 ay olmadan telefonda böyle bir sorun oluşması insanın canını sıkıyor. Değişim talep ettim ama servis bakıcakmış vs klasik servis cümleleri. İntellicel servisin de şikayetvarda çok sayıda olumsuz yorumu var. Haber bekliyoruz bakalım şimdilik..

Hocam dün ben de o satıcıdan aldım 64lük gold modelini şu an kullanıyorum, zaten tek çekincem paralel ithalat ve intel garantili olmasaydı. Size geçmiş olsun inşallah bende böyle sorun çıkmaz çünkü ist. dışından gönder al derken bi sürü uğraş. Bu arada bu ölü piksel testini nasıl yapıyoruz yani telefon icinde gizli menü vs birşey var mı biliyor musunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dejavuhomeclub

N11 sitesinde 18.01.2016 tarihinde aldığım P8 64 gb modeli telefonda ölü piksel oluştu. Telefonu dün elden intellicel servisine bıraktım . 1 ay olmadan telefonda böyle bir sorun oluşması insanın canını sıkıyor. Değişim talep ettim ama servis bakıcakmış vs klasik servis cümleleri. İntellicel servisin de şikayetvarda çok sayıda olumsuz yorumu var. Haber bekliyoruz bakalım şimdilik..

Hocam dün ben de o satıcıdan aldım 64lük gold modelini şu an kullanıyorum, zaten tek çekincem paralel ithalat ve intel garantili olmasaydı. Size geçmiş olsun inşallah bende böyle sorun çıkmaz çünkü ist. dışından gönder al derken bi sürü uğraş. Bu arada bu ölü piksel testini nasıl yapıyoruz yani telefon icinde gizli menü vs birşey var mı biliyor musunuz?

iyi de paralel ithalat da olsa ürün gerçek değil mi ölü piksel varsa 2000 tl huawei garantili olanlarda da olabilir o zaman.bak kıllandım şimdi bende 1300e 16 gblık paralel ithalattan alıcaktım.olmadı almam kalkıpta bu tele 1800-1900 da verilmez yani

• Ölü piksel oluşabilir bunda sıkıntı yok zaten. Telefondan çok memnundum ama ölü piksel sonucu telefondan açıkçası soğudum. Ekranda gözüm hep o noktaya takıldığı için servise vermek zorunda kaldım. Yoksa kullanımı etkileyecek bir durum yoktu. İnşallah ithalatçı firma servisi de işini yapar. Ben servisten telefon değişimi istedim. Bakalım servis 1 aylık telefonunun değişimini yapacak yoksa ekranın değişimi mi? O telefon açıldıktan sonra sağlam bir şekilde toplanabilecek mi? Çünkü firmanın o modeli satışa çıkardığında ilk alanlardan biriyim. Muhtemelen firmanın servisine giden de ilk P8 telefon oldu. Servis sürecini bekliyorum. İthalatçı olan intellicel firmasının teknik servis hizmeti ile karşılaştığım durumlar hakkında buradan bilgi vereceğim

Google play den ölü piksel uygulaması indir. Uygulama renklerinde beyazlık gibi farklı bir renk görüyorsan ölü piksel vardır. Senin telefonda olsaydı zaten ekran da gözüne takılırdı. Ölü piksel sonradan da oluşabilir ki benim 16. günde oluştu. Daha önce iphone 5 kullanıyordum onda vardır. Ekranın köşesindeydi kullanımı etkilemediği için umursamadım. 9 ay sonra servise verdim telefonun değişimini yapmışlardı. Telefonun ithalatçı garantisi olması nedeniyle hemen servise götürdüm. Kargoda başına bir şey gelmesin diye kendim gidip elden teslim ettim.

• dejavuhomeclub kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkür ederim ayrıca intel garanti servis konusunda ne sonuç çıkacağını çok merak ediyorum, bilgi verirseniz memnun olurum. Diğer p8 kullanıcılarının da başına gelmeme garantisi yok, en azından hazırlıklı oluruz şimdiden...

• Servisin sitesinden sorguluyorum herhangi bilgi yok şimdilik. Servisle ilgili yaşadıklarımı burdan paylaşırım
  • 1300 TL ye P8max alınır mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mynameisresat

1300 TL ye P8max alınır mı arkadaşlar

Fiyat bence gayet iyi, nereden aldınız bu fiyatı

• quote:

neden alınmasın büyük ekran seviyorsan alınır 4 ay imei kayıt süresi var 4 ay sonra imei yazdırırsın allahtan 32 gb modeli çıktı yoksa 64gb modeli 1500tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

quote:

Fiyat bence gayet iyi, nereden aldınız bu fiyatı

almak isterseniz özelden yazın 430 dolar sipariş için yarın son gün
  • P8 1300 den ucuz satan var mı bi yerde sıfır normal p8 max değil
  • p8 kullanan arkadaşlardan örnek resimler bekliyoruz lütfen. Ben ve benim gibi almayı düşünenler için iyi olur. Ayrıca genel olarak performans nasıl, güncellemeler v.s.
  • Huawei P8 Lite kullanan arkadaşlar, cihazdan memnun musunuz. tavsiye eder misiniz?
    eşimde Huawei G7 var. cihazdan memnunuz. bu iki cihaz arasında bir karşılaştırma yaparsak, hangisi daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

Huawei P8 Lite kullanan arkadaşlar, cihazdan memnun musunuz. tavsiye eder misiniz?
    eşimde Huawei G7 var. cihazdan memnunuz. bu iki cihaz arasında bir karşılaştırma yaparsak, hangisi daha iyidir.

ben çok memnunum sıkıntısız cihaz bataryasıda bana 2 gün gidiyor.
  • tomyetgin T kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler. başka bir konuda ekranı çok ince, hemen kırılır diye, bilgi verildi. bana fiyatı uygun geldiği için araştırıyorum.
    her model için forumda olumlu ve olumsuz mesajlar görüyorum, iyice kararsız kalıyorum.
    HTC 820 modeli beğendim, bununda garantisi KVK olduğu için sorunlu diye mesajlar var.
    kararsızlığım iyice arttı. Mart sonu gibi alacağım. biraz daha araştırayım.
    iyi günler.
  • P8 lite ı 2 ay önce vodafone kampanyasından kayınvalideye almıştık ve devamlı çocukların elinde hiç bir sıkıntı yok gayet güzel zarif bir telefon.
    Ben de 5 gün önce P8 paralel 64gb lık modelini aldım, lite a göre tabi ki daha Premium bir cihaz ekstra özellik çok zaten bu fiyata da yansımış durumda. En belirgin özellikler ise daha hızlı işlemci, full hd ekran, metal kasa bir de kamerası biraz daha iyi vs.
    İki telefonun da ara yüzleri beklediğimden daha iyi çıktı gayet stabil, pratik ve kullanışlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedemen -- 16 Şubat 2016; 12:23:18 >
  • kedemen K kullanıcısına yanıt
    dış görünüşü ve özelikleri fiyatına göre iyi görünüyor. bende bu yüzden bu modeli araştırıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.