Şimdi Ara

HUAWEI P60 PRO hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
8
Favori
12.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

makro çekim

• Revoir kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, daha yeni yurt dışı P60 aldım. acaba bunun imei atma konusu hakkında bir çözüm buldunuz mu ?

• Galayev kullanıcısına yanıt

Kayıt çıkmadı hocam bu cihaz için ne zaman çıkacağı da belli değil bu sebep ile yurt içi almıştım bende.

• Revoir kullanıcısına yanıt

ANladım hocam, iki arkadaş kaldık öyle :) umarım kısa sürede gelir bunada

• Biraz gökyüzü katalım.

HUAWEI P60 PRO hk.

HUAWEI P60 PRO hk.

HUAWEI P60 PRO hk.

HUAWEI P60 PRO hk.

• Ben kamerayı koruyan şeffah kılıf aldım,ekran korumasıda almalımıyım yoksa üzerindeki yeterlimi?

• Bende telefonu yeni aldim ekran koruyucu ve kılıfı onerileriniz var mi
  • Arkadaşlar araçta android auto çalışıyor mu bu telefon ile?
  • Arkadaşlar bildirimler demode duruyor android bildirimi sanırım teması.Emui ın kendi teması yok mu acaba?Xiaomide miui teması yapmıştım bildirimler (instagram,whatsapp vs)renkli geliyordu.Şuan siyah beyaz geliyor.

• Huawei yeni telefonlarda çağrı kaydedici var mıdır acaba bilen var mı
  • P40 pro da yI tanıma çok iyiydi aynı iPhone gibi karanlık falan demeden her şekilde tanıyordu. Bunda da öylemi hala daha, kullanan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi.
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt

Aynı değil maalesef, P40 Pro'da donanım olarak ek bir sistem daha vardı kameranın yanında, P60 Pro'da ise sadece kamera var, Performans olarak tatmin edici olsada P40 Pro'daki gibi bir performans beklemeyin, Zifiri karanlıkta bile açıyorduHUAWEI P60 PRO hk. 

• Bu cihaza harmony os yükleyebilen var mı, yada yükleniyor mu bilgisi olan var mı.
  • Sizce P60 pro mu yoksa S23 ultra mı almalıyım? İki telefon arasında kararsız kaldım. Forumda P60 pro ile ilgili pek bir yazı bulunmuyor ne yazık ki

• fiyat ve kamera farkını göz önünde buludurursak p60 pro

amazonda 35 bin şuan

• erimgorguluu E kullanıcısına yanıt

Bu soruya direkt olarak cevap verilemez hocam bence, Her ne kadar kullananların çoğu memnun olsada aynı şey herkes için geçerli değil.

Öncelikle fiyatlar baz alındığında iki cihazın arasında ortalama olarak 14-15K fiyat farkı var ve bu fark az değil.

P60 Pro kamera anlamında daha iyi hatta F/P açısından bakıldığı zaman ise tamamen rakipsiz bir model bu şartlarda, Arayüz iyi batarya memnun eder vs.vs.

S23U ise sorunsuz android deneyimi sunacak ve en üst seviyede bir cihaz, Ekranı harika, Kameralar çok iyi, Batarya olarakda çoğu kişi memnun.

Kısaca özetlemek gerekirse kendine sorman gereken iki soru var, İlk olarak google servislerini kullanan uygulamalar var ise sıkıntı yaşadığında canın sıkılabilir, İkincisi ise aradaki fiyat farkı.

Kullanım alışkanlıklarını yazarsan daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu soruya direkt olarak cevap verilemez hocam bence, Her ne kadar kullananların çoğu memnun olsada aynı şey herkes için geçerli değil.

Öncelikle fiyatlar baz alındığında iki cihazın arasında ortalama olarak 14-15K fiyat farkı var ve bu fark az değil.

P60 Pro kamera anlamında daha iyi hatta F/P açısından bakıldığı zaman ise tamamen rakipsiz bir model bu şartlarda, Arayüz iyi batarya memnun eder vs.vs.

S23U ise sorunsuz android deneyimi sunacak ve en üst seviyede bir cihaz, Ekranı harika, Kameralar çok iyi, Batarya olarakda çoğu kişi memnun.

Kısaca özetlemek gerekirse kendine sorman gereken iki soru var, İlk olarak google servislerini kullanan uygulamalar var ise sıkıntı yaşadığında canın sıkılabilir, İkincisi ise aradaki fiyat farkı.

Kullanım alışkanlıklarını yazarsan daha iyi olur.

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim, karar almamda çok yardımcı oldu doğrusu.

Batarya, Kamera performansı ,android auto ve sosyal medya odaklı kullanacağım bir telefon arıyordum.

Huawei P30 kullanmış ve aşırı memnun kalmıştım o yüzden tekrar gözümü Huawei'ye çevirmiştim ancak 35K para vereceğim cihaz konumu doğru göndermez , güncellemelerde vs sıkıntılar yaşarsam beni soğutabilir sizin de dediğiniz gibi

Dolayısıyla sanırım sorun yaşama ihtimalimin daha düşük olduğu s23 ultradan yana kullanacağım tercihimi.

• pazartesi günü amazondan 35 küsüre aldığım cihazı bu sabah iade işlemini başlattım.
    kamera konusunda tartışmasız bir cihaz fakat gerçekten Google desteğinin olmamasını her uygulamada hissediyorsunuz. gbox falan çok işe yarar durumda değil çünkü sadece gbox ile istediğiniz uygulamayı yükleyebilirsiniz ama o uygulamanın uyumlu ve sorunsuz çalışmasını sağlayamıyorsunuz. huawei storedaki uygulamalar da ayrıca çok verimli çalışmıyor. en basit örneği WhatsApp doğru konum atmıyor. ve bu tip sorunların ne zaman giderileceği muamma. şimdiden böyle ise yarın öbür gün ne olur bilemiyorum. bunları göz önünde bulundurarak satın almanızı öneririm.
  • inferior İ kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?si=3_FVsF_rQ8rYMf84&v=GX0rD73K1dE&feature=youtu.be

Bu yöntemle sıfır sıkıntı ile kullanmaktayım Google uygulamalarını. Gbox a falan gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.