Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar süper şarj destekli kablo almam lazım. Daha önce kullanan memnun kalan ve süper şarj özelliği bulunan kablo tavsiyelerinizi alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikopatpilot -- 28 Mayıs 2020; 15:15:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psikopatpilot kullanıcısına yanıt
    Selam hocam huawei ve fixsmart sitelerine bakarsan huawei orjinal ürünlerini bulabilirsiniz.
    https://shop.huawei.com/tr/
    https://www.fixsmart.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comeback58 -- 28 Mayıs 2020; 16:16:0 >
  • CLT-L29 için destek uygulamasından bakınca güncelleme geldi gözüktü indiriyorum şu an 10.0.0.161. Kontrol edin
  • comeback58 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bakıyorum

• Cetany C kullanıcısına yanıt
    Türkiye modeli bu muydu? Hatırlamıyorum. Eve gidince kontrol edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Türkiye modeli değil hocam. TR modeli CLT-L09
  • Cetany C kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmiş, bakalım Android 10 nasıl bir şey

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Evet biraz uzak kaldım

• anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Clt l29?

• Vedo17 V kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Yurt dışı cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonymousilver -- 28 Mayıs 2020; 22:14:1 >
  • Emui 10 yükleyen varsa pm atabilir mi bikaç şey soracağım

• Yükleyen varsa bi bahsederse burda aslında çok iyi olur

• Firmware finder a da düşmüş android 10.. yükleyebilen var mı bi şekilde tr cihaza?

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    Daha önce de vardı hocam ama ben CLT09 ve bize tam uyumlusunu görememiştim bir daha bakayım tam uyumlu varsa yüklerim

• Yurt dışı cihazıma geldi ve ben kurdum, 2 gündür Android 10 da telefonum.

Kozmetik olarak değişmiş telefon (bunu önemseyenler için), kamera tarafında ara yüz biraz değişmiş ama çekim olarak pek bir fark göremedim.
    Şarjı merak edecekler olacaktır, telefonu %100'e kadar şarj etme fırsatım olmadı henüz ama durduğu yerde boşalma gibi bir sorun yaşamadım. Gözlemi 9'dan farklı değil, normalde 5 saat civarı ekran süresi alıyordum bunda da o şekilde alırım herhalde.

• Bize uyumlu olan 161 versiyon düşmüş avrupa tellere uyumluymuş. Nasıl kuracaksınız acaba bizle de paylaşır mısın?

• Pek sorun yok sanırım yeni sürümde alacağımız son büyük güncelleme gibi duruyor. 10.1 bize gelebilirmiş canlı destek öyle söylüyor

• Arkadaşlar merhaba. 2018 eylülden beri sorunsuz kullandığım cihazımda bir sorun çıktı. Parmak izi özelliği çalışmıyor. Başkası home tuşuna birkaç kez basınca cihaz açılıyor. Ayarlarda özellik açık gözüküyor. Aynı zamanda home tuşu bazen çalışmıyor mesela bir uygulamaya girdim çıkmak için home tuşuna basıyorum basıyorum çıkmıyor. Şikayetvar da aynı şikayetler gördüm ama çözüm bulamadım.

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    Hocam araştırdığım kadarıyla firmware finderdan erecovery ile indirip telefondan e recovery moduyla yükleniyormuş. Firmware finder dns ve proxy değiştiriyor sanırım ve kendisine yönlendiriyor. Normalde girersek e recovery moduna bizim seri numaramıza tanımlı en son resmi sürümü indiriyor wifi üzerinden ve temiz bir şekilde yüklüyor. İşlem için gerekli olan şey dolu şarj ve kablosuz modem. Fakat verilerimizi yedeklememizi söylüyorlar üstüne basa basa.. Verilerimi yedeklemem gerekiyor ki yükleyebileyim. Verilerimi yedekledikten sonra yüklerken adım adım gösteririm. Telefonu aldığımdan beri hiç yedeklemedim hafıza tam dolu neredeyse... Fakat şunu sormak isterim 161 versiyonun uyumluluğu konusunda doğrulamayı nereden yaptınız?
  • Yurt dışı cihaz olarak 161 numaralı sürümü ben kullanıyorum. Sizin telefonlar için çok büyük ihtimalle doğru sürüm olmayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.