Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

Teşekkür ederim. P20 için gittik 6 GB Ram olanı ama sorun çıkınca bunu aldım. P20 ye 2200 verecektim buna 2500 verdim. Garantisi de devam ediyor 8.aya kadar.

Ekran garantisi olayını çözemedim sanırım kasko yaptırdı galiba

Alıntıları Göster
    Öncelikle cihazınızı güle güle kullanın.
    Ekran garantisi diye gördüğünüz kısım;

Telefon ilk çıktığı zaman promosyon olarak 3 aylık ekran garantisi kampanyası vardı, kullanıcı hatası olsa bile ekran garantiden değiştiriliyordu.
    Telefonu alan kişi 2018 in 8. ayında almış, 2018 in 11. ayında da o kampanyadan yaralanma süresi bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcz

Valla hocam bende ihtimal vermiyorum ama bir arkadaş değiştirdiklerini söyledi. Ancak şöyle bir durum var arızadan emin olup (sizden kaynaklı değilse) sesinizi çıkartıp baskın geldiğinizde seve seve yapıyorlar.. Samsungda bu durumu yaşadım ben. Şansınızı deneyin bi en azından arızayı tespit etmiş olurlar...
    Şansımı deneyeyim o zaman.Bana en yakın şişli şubesi onlar hakkında da baya kötü yorumlar var.
  • emrcz kullanıcısına yanıt
    Adaptör, cihazı alırken (2.el) yanında verilendi yani orijinal olanı efendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun orta tuşu ile problem yaşayan var mı arkadaşlar temizleyeyim derken fark ettim de altındaki yapıştırıcı madde ya da her ne ise deforme olmuş zorlasam çıkacak gibi duruyor. Servis bu duruma ne der acana fikri olan ya da bunu daha önce yaşayan birileri var mıdır?
  • Arkadaşlar iyi günler. P20 proyla Samsung dex station ya da benzeri bir cihaz kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. Benim adaptör kayıplarda da şuanda samsungun 15w adaptörünü kullanıyorum. Kablom ise Baseusun 5A destekli kablosu. Dışarıdan aldıysanız diye sormuştum.. Güven olmuyor internetten alırken adaptörlere.
  • rider650 R kullanıcısına yanıt
    Selam. Ben şahsen kullanmıyorum fakat Type C girişi HDMI ve USB portlarına ayıran hub'lar var. Ve bunlar kullanıldığında telefona gelen bildirimden EMUI Desktop'u seçerseniz telefonunuzu masaüstü bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Ben kablosuz olarak kullanıyorum genelde bu özelliği ve gayet kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

• Bole bi yazilim guncelleme msji takildi kaldi gitmiyor neye yormaliyim acaba

• Mehmetcan1985 kullanıcısına yanıt
    Telefon reboot atmış olabilir mi? Yani kendi kendine kapanıp açıldı mı birden yada bir hata verdi mi
    Edit:
    Bana da geldi aynı güncelleme 200 küsür KB boyutunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcz -- 6 Haziran 2020; 16:31:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcz

Telefon reboot atmış olabilir mi? Yani kendi kendine kapanıp açıldı mı birden yada bir hata verdi mi
    Edit:
    Bana da geldi aynı güncelleme 200 küsür KB boyutunda.
    Aynen yazilim yuklendi kapandi acildi falan sora bu iketi takilip kaldi. Neyse bugun Hatirlamiyorum neden yapmistim ama uygulamalar da sistem guncellemenin verilerini silmistim baska bi sorun icin işe yaramisti yine veri sil dedim duzeldi :) tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetcan1985

Bole bi yazilim guncelleme msji takildi kaldi gitmiyor neye yormaliyim acaba
    Bana da güncelleme geldi diur bildirim geldi daha sonra dedim şimdi bakıyorum. Güncelleme yok diyor belçikadan alınma cihaz

• Mehmetcan1985 kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiye ürünü mü cihaz yani gelen güncelleme android 10 mu? Bende şuam gözükmüyorda

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan00133

Hocam türkiye ürünü mü cihaz yani gelen güncelleme android 10 mu? Bende şuam gözükmüyorda
    Banada geldi şimdi. Android 10 değilmiş hocam 😁

• Hakan00133 kullanıcısına yanıt
    Nerde o günler...

• Selamın aleyküm hocam ben eski bir p20 pro kullanıcısıydım ilk çıktığı zamanlarda alıp 8-9 ay kadar kullandım ve fotoğraf performansından çok da memnun kaldım, daha sonra cihaz değişikliğine gittim bir kaç cihaz denedikten sonra p30 pro ya geçtim. O dönem maddi sıkıntıdan dolayı p30 proyu satıp f/p cihazı bir modele yöneldim. Şimdi ise uygun fiyatlı bir p20 pro denk geldi ve kullanmaya tekrar başladım ve şimdilik gayet memnun kaldım öyle eksik bulduğum çok nokta olmadı. Lakin ufak bir sorum olacak uzun süredir bu cihazı kullanan arkadaşlara, güncellemelerden sonra bu cihazın kamerasını sanki biraz bozmuşlar gibi geliyor sizcede öyle mi??? Eskiden akşam üzeri gece modunda çektiğim fotoğrafları gayet güzel aydınlatırken şimdi ise akşam çektiğim fotolarda gece modu ve normal modda çok fazla fark göremedim, acaba arada p30 proyu denediğim için mi eksik geliyor yoksa gerçekten güncelleme ile kameraları biraz bozmuşlar mı??? Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize iyi forumlar

• Az once gelen guncelleme ile 10.0.0.161 surumunu yukledim. Henuz cok inceleme firsatim olmadi ama menude ve kamera ara yuzlerinde degisiklikler var. cihaz yurtdisi CLT-L29
    Katılıyorum

• ByArgun B kullanıcısına yanıt
    Fikrimce P30 Prodan sonra P20 Pro bir tık eksik geliyordur..

Evet hocam o da olabilir p30 pro da gece modunda çekmeye ihtiyaç kalmıyor normal çekimi de gece modu gibi aydınlatıyor. Ama sanki eskiden bu şekilde çekiyordu p20 pro sanki gece modu biraz geriye gitmiş

• Merhaba, son 1 aydır telefon görüşmelerinde ilk açıldığında karşı taraf sesimi 2 3 saniye duyamıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.