Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
543.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanımdan kaynaklı olduğuna eminim hocam. Minimum 6 saat alıyorum ben ekran süresi. Oyun, İnternet dahil %60 4G %40 Wi-Fi oluyor çoğu zaman. Ekran parlaklığı otomatik, performans modu yada güç tasarrufu modu kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercumendbehzad

Bu mesaj silindi.
    O zaman yanlış başlıktasın, burası p20 pro, gm ciler diiğer başlıkta ;)

• Ben yaptırdım, yakında tekrar yaptıracağım (bu sefer hem arka kapak, hem ekran, hem home butonu, kısacası tüm kasa)
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Hocam dışarıda takılan yan sanayi kapağın kameraya etkisi var mı?

• Emui 10 hindistana bu ay içinde avrupaya mart ayı içinde gelecekmiş

• Parmağımızla kaydırarak fotoğrafı küçültme olayı yok mu Huawei'de ? apple ve Samsung telefonlardan gelen alışkanlıktan ötürü fotoğrafı yukardan aşağıya kaydırarak galeriye dönmeye alışmıştım.

• ercumendbehzad kullanıcısına yanıt
    Bende 5-6 saat ekran süresi alıyordum. Operatör değiştirdim. Şimdi 8 saat alıyorum.

• Son sürümde batarya acayip iyileşmiş 4 saat ekran süresi alıyordum şuan 6 saat alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Parmağımızla kaydırarak fotoğrafı küçültme olayı yok mu Huawei'de ? apple ve Samsung telefonlardan gelen alışkanlıktan ötürü fotoğrafı yukardan aşağıya kaydırarak galeriye dönmeye alışmıştım.
    ? Var mı bilgisi olan

• Varsayılan alarm sesini nasıl değiştiriyoruz bir türlü bulamadım her yeni alarmda yeniden ayarlamak zorunda kalıyorum

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla olmuyor hocam

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Sistem > Sistem gezintisi > El hareketleri

Seçeneğini seçerek kullanırsanız galeride fotoğraflarda gezerken en sağ ya da en sol kenardan çekerek bırakırsanız galeriye geri dönüş yapmış olursunuz.
  • merhaba arkadaşlar birşey soracağım.

Hangi güncellemeden sonra oldu bilmiyorum ama benim telefonum portre modunda artık anlık bokeh efekti yapmıyor. bilmediğim bir yere seçenek mi eklediler,ne yaptıysam olmadı,anlık bokeh ile görüp çekemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcz

Telefonda dahili olarak arama kaydetme özelliği yok. Ancak xda da bulduğum bir uygulama var p30 dan port etmişler yükleyip yeniden başlattıktan sonra dahili olarak adama kayıt özelliği geliyor. Harici bir uygulama değil dediğim gibi. Arama ayarlarında arama kaydı özelliği açılıyor. P20 pro var bende 370 sürüm sorunsuz çalışıyor
    https://drive.google.com/file/d/13s3fdOWCw9nufcVZnvepMIxxMmAG9rd1/view?usp=drivesdk

Buyrun link
    mrb dahili kayıt prog kullandığımızda ses kaydı kalitesi daha mı yüksek olur ?

ben cube acr kullanıyorum memnun sayılırım fakat bazen dış ortam sesleri bozuyor kaydı. bazen de net kayıt yapılmadığı oluyor.

dahilide ne fark ettirir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykmayk -- 19 Ocak 2020; 12:27:26 >

• google asistan kullanımı ile alakalı;

orta tuşa basarak etkinleştiriyorum. daha önce konuşuldu, dilden dolayı telefon kapalıyken uyandırılamıyordu.

fakat bazen telefon masanın üzerinde ortamda muhabbet ederken kendi kendine komut algılıyor ve asistan devreye giriyor. başına gelen var mı ?

ya da özelliğe düzeltme mi geldi ?
  • haykmayk kullanıcısına yanıt
    Harici bir uygulama kullanmadım ancak kayıt kalitesi birebir, dosya boyutları ideal ve ekstradan arka planda çalışmayan bir uygulama diye düşünüyorum

• Denemek lazım o halde 🤟

• Android 10 firmware finder da onay almış sanırım yüklenebilir mi
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Yükleyen var mı emui 10?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 21 Ocak 2020; 8:26:49 >
  • Herkese merhaba,

Gecen sene telefonu aldigimda benzer bir soru sormustum, belki zamanla degisiklik olmustur onun icin yeniden sorma ihtiyaci hissettim.

Telefonla fotograf cekerken 40mp (4:3) , 10mp otomatik (4:3) ve 10mp (1:1) fotograf hem cekim esnasinda hem de kayit ettikten sonra ne telefonda, ne pc'de ne de TV'de tam ekran olmuyor. Sadece 7mp (18:9) modunda cekince tam ekran olarak gorebiliyoruz. Yakin zamanda yillik izine cikacagim ve her izinde bine yakin fotograf cekiyorum. 7mp cekmekten baska bir yol yok mu fotograflari tam ekran gorebilmek icin? Belki 3. parti bir yazilim vardi, kaliteyi ve detaylari dusurmeden cekim yapabilecegim bir mode vardir, veya raw kaydedip crop mu yapmak gerekir, bilgilendirirseniz cok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.