Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xda da yazılana göre sadece Hindistan için yüklenebilir deniliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P20 pro nun bluetooth versiyonu 4.2 diye biliyorum. Acaba akıllı saat ve bluetooth kulaklık aynı anda telefona bağlanabiliyor mu?

• Asite06 kullanıcısına yanıt
    Xioami mi band 4 ve xioami Sports Bluetooth Kulaklık ikisi de sorunsuz şekilde telefona bağlı ve aktif şekilde kullanabiliyorum.
  • Otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen telefon kendi kendine ekran parlaklığını kısıyor. Neden kaynaklanıyor bu? Var mı başına böyle bir şey gelen ? Garantiye göndermelimiyim telefonu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Xioami mi band 4 ve xioami Sports Bluetooth Kulaklık ikisi de sorunsuz şekilde telefona bağlı ve aktif şekilde kullanabiliyorum.
    Tamam hocam çok teşekkür ederim bilgi için.

• Asite06 kullanıcısına yanıt
    Miband 4le 24 saat bağlı ve Bluetooth kulaklığımla gün içinde sık sık bağlı. Herhangi bir sorun yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

P20 pro nun bluetooth versiyonu 4.2 diye biliyorum. Acaba akıllı saat ve bluetooth kulaklık aynı anda telefona bağlanabiliyor mu?
    Saat olarak samsung galaxy watch bagli surekli kulaklik olarakta sony mdr10rbt kulak ustu kulaklik kullaniyordum simdi freebuds 3 kullaniyorum hic sikinti yasamadim

• P20 pro da, instagram ve play store'u beyaz moda alamıyorum. Menüde ayarı yok mu?

• Bytm kullanıcısına yanıt
    bendede karanlık mod olmuyor instagramda :)
  • tataristan T kullanıcısına yanıt
    Tam ekran olma meselesi megapikselle değil, megapiksellerin yanına parantez içine yazdığınız aspect ratio'lar ile ilgili. Ekran 18:9, fotoğraf 4:3.

Yapacağınız şey fotoğrafı hangi MP ile çekmek istiyorsanız çekip daha sonra telefonun ekranına tam gelecek oranda kırpmak olur. Bunun dışında zaten hem çözünürlüğü koruyup hem de tam ekran yapmanın herhangi bir yolu yok. Teknik olarak mümkün değil.
  • Bytm kullanıcısına yanıt
    Dark Mode uygulamasını yükleyin play store'dan. Açın, dark'ı seçin.. Sonrasında olacak. Olduktan sonra silebilirsiniz.

• Bu saatten sonra p20 pro alınırmı arkadaslar ne dersınız fıkırlerınızı merak edıyorum
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    Güçlü işlemci, iyi kamera, 6 GB RAM, Android 10 alacak. Bundan daha yeni modelle arasında verilecek paraya göre değecek ekstra özellik bana kalırsa yok.

P20 pro veya mate 20 pro şu an optimum telefonlar gibi duruyor bana göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    Fazlası var eksiği yok.Kesinlikle alınır bu telefon, her şeyiyle mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: desi116

Bu saatten sonra p20 pro alınırmı arkadaslar ne dersınız fıkırlerınızı merak edıyorum
    Alınmaz. Tabiki ucuza bulduysan al. Ama stok kalmadığı için sıfırı saçma pahalı o paraya daha iyi telefonlar var.

• Arka planda çalışan uygulamaları kendi kendine kapatıyor bu ara.. Bunu nasıl değiştirebiliriz

• P20 Pro ile P30 arasında kaldım hangisi alınır kullananlar yazarsa çok iyi olur
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    p30 da sadece tof sensörde ois vardı. normal kamerada yoktu onu da dikkate alarak tercih yapmanı öneririm.
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    P20 Pro

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.