Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de bir P20 Pro kullanıcısı olarak aranıza katılmaktayım. Benim sorunum belki konuşulmuştur ama bir türlü doğru cevabı bulamadım aramalarımda.

Telefonda genel olarak bir bildirim sorunu var. Örneğin Garanti Bankası BonusFlaş uygulaması bildirimleri telefona gelmiyor. Şöyle ki : kartlarım ile yapılan alışveriş limiti 1 TL ye ayarlı ve 1 TL üzeri harcamalar telefona bildirim olarak gelmesi gerekiyor. Yaptığım harcamalar bildirim olarak uygulama içinde gözüküyor ama anlık olarak telefona gelmiyor. Böyle bir problem daha önce kullandığım HTC ve Iphone cihazlarımda yoktu. TÜm bildirimler etkin olmasına rağmen böyle bir sorun var.

Ne yaptıysam bir türlü çözemedim. Whatsapp, facebook, twitter gibi uygulamalarda herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Şöyle ki Garanti Bankası hesabıma gelen para olursa bildirim geliyor. (Garanti Cep ve Garanti One uygulamalarına) Problem BonusFlaş uygulamasında.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snn35 -- 19 Eylül 2018; 11:18:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snn35

Merhaba,

Ben de bir P20 Pro kullanıcısı olarak aranıza katılmaktayım. Benim sorunum belki konuşulmuştur ama bir türlü doğru cevabı bulamadım aramalarımda.

Telefonda genel olarak bir bildirim sorunu var. Örneğin Garanti Bankası BonusFlaş uygulaması bildirimleri telefona gelmiyor. Şöyle ki : kartlarım ile yapılan alışveriş limiti 1 TL ye ayarlı ve 1 TL üzeri harcamalar telefona bildirim olarak gelmesi gerekiyor. Yaptığım harcamalar bildirim olarak uygulama içinde gözüküyor ama anlık olarak telefona gelmiyor. Böyle bir problem daha önce kullandığım HTC ve Iphone cihazlarımda yoktu. TÜm bildirimler etkin olmasına rağmen böyle bir sorun var.

Ne yaptıysam bir türlü çözemedim. Whatsapp, facebook, twitter gibi uygulamalarda herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Şöyle ki Garanti Bankası hesabıma gelen para olursa bildirim geliyor. (Garanti Cep ve Garanti One uygulamalarına) Problem BonusFlaş uygulamasında.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bildirim sorunu yaşayanlar klubüne hoşgeldin.
    Emui'nin salak saçma, agresif arka plan uygulamalarını kafasına göre sonlandırıp, iyi pil değerleri elde etme çabasının bir hediyesi.
    Bildirim sorunu yaşadığın uygulama için; pil - başlat adımından otomatik olarak yönetmeyi kapatıp, manuel ayarlarda her üç seçeneği de etkin kullanmayı dene.
    Ayrıca son kullanılan uygulamalar ekranında uygulamayı kilit işaretinden sabitleyerek, arka planda devamlı çalıştır.

• Daha 22 ay garantisi 9 ay da sigortası olan mavi P 20 PRO cihazını satıyorum ilgilenen varsa bana dönebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Çok severek kullandigim bu zamana kadar gerçekten en tatmin edici telefonum olan p20pro 'yu sattım. Bugüne kadar iletişim halinde olduğum, yardimlastigim bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Hepinize hayırlı forumlar. Merak edenlere cihazı 4600tl ye sahibinden üzerinden sattım.

• Ne oluyor ya. Son sayfalar satış formuna çevirmiş burayı.

Sıkıntı mı var p20 pro 'larda?
  • andios kullanıcısına yanıt
    Birkaç Note 9 firarisi var, onun dışında ekonomik sorunlar vs. diye düşünüyorum. Cihaz çok iyi yoksa.

• esertekin180 kullanıcısına yanıt
    Aslında kulaklık performansı genel olarak tam tersi. Yani kablolu kulaklık sesi yeterli değil ancak bluetooth bağımsız olarak çalışıyor ve gayet tatmin edici. Bu konuyu daha önce xda da falan araştırdım. Orada da bu sorun ile ilgili konu açılmış, herkes aynı durumdan şikayetçi. Hatta change.org da imza grubu kurulmuş kablolu kulaklık ses seviyesinin arttırılması için.

Ayrıca rootlu cihazlar için config dosyasında ses seviyesi değiştiriliyor ve sorun çözülüyor.

Huawei bir güncelleme ile ses seviyesini arttırmadığı sürece şu an bizim için tek çözüm bluetooth kulaklık.

Ben Meizu EP52 ile kullanıyorum, ses seviyesi gayet iyi. Bundan önce spigen kullandım, onda da gayet iyiydi. Sizin bluetooth ile verim alamama nedeniniz kulaklık kaynaklı olabilir.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    snn35 S kullanıcısına yanıt
    Bende ilk başlarda yanı sorunu yaşamıştım, telefona neredeyse hiç bildirim gelmiyordu. Arkadaşın bahsettiği otomatik başlatma ayarı ile sorun çözüldü. Uygulamaları arka planda sabitlemeye gerek kalmıyor. O işlem yeterli oluyor.
    Teşekkür ederim. Şimdi yaptım dediğinizi. Bakalım neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferfb

Bende ilk başlarda yanı sorunu yaşamıştım, telefona neredeyse hiç bildirim gelmiyordu. Arkadaşın bahsettiği otomatik başlatma ayarı ile sorun çözüldü. Uygulamaları arka planda sabitlemeye gerek kalmıyor. O işlem yeterli oluyor.
    Bahseden arkadaş benim ancak bildirim sorununun ne zaman baş göstereceği belli olmuyor, düzeliyor sonra yeniden başlıyor vs. hatta bazen o ayar bile yeterli olmuyor.
    Huawei kullanan her kullanıcı, eninde sonunda bir gün bildirim sorununu tadacaktır, kaçış yok :)
    :) hocam ilk aldığımda ne yaptıysam duzeltememistim, sonra burada bir arkadaş 3 maddelik bir paylaşım yaptı ve ondan sonra hiç sorun yaşamadım. şu an çok stabil, İnş devam eder :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnstagram direct bildirim sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim

• merhabalar, konuyu başından sonra takip edip yardımcı olmaya çalışıyorum herkese. bugün de deneyim listesi yayınlıyorum size.

telefondaki en büyük sorun şu an için kulaklık. kutudan çıkan kulaklık hem iyi değil, hem de sizi bluetooth kulaklık almaya itiyor. hangi kulaklık olursa olsun bluetooth değilse çok kısık. bunu acilen düzeltmeleri lazım.

şarj süresinde artış mevcut ancak abartıldığı gibi değil. ilk versiyonda daha uzundu.
  • zaferfb kullanıcısına yanıt
    Şu 3 madde nedir ne yaptıysam çözemedim

• Airpods ile deneyen kullanan oldu mu hiç?
  • 5x zoom galata Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• corp8slave C kullanıcısına yanıt
    Evet ben kullanıyorum. Memnunum ancak kutu şarj rakamlarını Huawei'de göremiyoruz ve Airpods üstündeki parmakla kontrol seçenekleri kullanılmıyor.

• Arkadaşlar, Huawei P20'yi projeksiyon cihazına yansıtabilir miyiz?

İpuçları uygulaması/akıllı yaşam içinde olabildiği belirtilmiş ancak beceremedim.

Sanırım dönüştürücü almam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rnk.taner -- 19 Eylül 2018; 22:26:37 >
  • Ark cihaz yazılımı bozuldu düzelltim şimdi güncelleme gelmişdi bozulmadan önce şimdi o güncellemeyi cihaz görmüyor neden acaba

• esertekin180 kullanıcısına yanıt
    Hocam İ phone X den sonra telefon size nasıl geldi ben de Huawei P 20 aldım ama İ phone X almayı düşünüyorum şimdi.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.