Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon yüzde 10 un altındayken şarjı hızlı gidiyor o yüzden Pubg oynarken şarjı azalmaya devam etmiş yüzde 50 seviyelerinde olsaydı azalma olmazdı. 4000 mah batarya 1 saat 40 dakikada falan doluyor ki bence çok iyi. Pubg bir oyunda yaklaşık yüzde 10 şarj gidiyor sonlarına kadar ilerlemeniz durumunda. Ben de epey pubg oynuyorum oyun performansı sizin için çok önemliyse bence başka cihazlara yönelin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun performansı önceliğim değil ama pubg oynarkende fiyatına göre can sıkıcı sorunlar yaşamak istemiyorum. Teşekkürler yanıtınız için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Bende pubg oynuyorum. Oyun performansı olarak hangi durumlar rahatsız etti?
    Ben ne şarjın su gibi erimesiyle alakalı ne de oyun performansıyla alakalı kötü bir durum yaşamadım. P20 pro belki oyun performansı açısından 1 numara olmayabilir ama 1 numaradaki koltuğu başka cihazlarla paylaşıyordur.

• xb455 X kullanıcısına yanıt
    s9+kullanırken gün içinde mutlaka 2. kez şarja takmak durumunda kalıyordum. ortalama 4 saat ekran süresi alırsınız. o ekrana o batarya ve Optimizasyon yeterli değil. hele ekran parlaklığını otomatikte kullanmazsanız yani yüksek Parlaklıkta kullanırsanız durum daha olumsuz oluyor. p20 Pro şarj konusunda çok çok iyi. video kalitesinde s9+ üstün ama foto kalitesinde ve şarj konusunda p20 Pro. ön kamerada ise ilk zamana göre bayağı bir düzelme var p20 Pro da.

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Yok parlaklık otomatikte. Ben hep öyle kullanırım uğraşamam azalt çoğalt manuel ve bulunduğum ortamlarda hep %60-80 arası oluyor. Hatta sen sordun diye şuan kontrol edeyim dedim.
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]
  • Ön kamera güncelleme sonrası düzeldi i diye soranlar el kol sallayarak güncelleme sonrası zor açık ve karışık ışık koşullarından bir selfie özelliklerde karede 2 yüz varki Ai kararsız kalıp saçmalasın diye böyle çektim. Karar sizin Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• turkcell listede yer verdi sonunda😏

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar P20 Pro almayı düşünüyorum yaklaşık 2 senedir Samsung S8 Plus kullanıyorum şarj olayı artık sıkmaya başladı. Siz bu değişikliği önerir misiniz?

Ayrıca Galaxy Gear s3 kullanıyorum P20 Pro ile çalışma durumu nasıl kullanan var mı ikisini birlikte acaba

• perperek kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm bu. 152'den sonra yeni sürüm geldi mi?
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    152, tr ye başka sürüm düşmedi

• Arkadaşlar p20 pro yu denedim teknosa standın da ama ön kamerasını hiç beğenmedim çok yapay yapıyor güzellik modu kapalı oldugu halde şimdi güncellemeyle bu ön kamera sorunu düzeldi mi ? ya da başka kamera uygulaması kullansak normal çeker mi ?
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ön kamera performansı artık gerçekten iyi. Yukarda bir arkadaş örnek fotoğraf atmış inceleyebilirsiniz. Şu an hem ai hemde renk tonlamasi iyi çalışıyor.

• Burny kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum iki cihazı beraber, herhangi bir sorun yok.

• Burny kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi s8 + kullanicisiydim telefonu dusurunce degistirdim. Sarj konusunda cok cok daha iyi p20 pro. Kamera ozellikleri de oldukca guzel guncellemenin hemen sonrasi ben soylenmistim ama ne hikmetse o gunden sonra gun gectikce iyilesti. Ben gear fit ile kullaniyorum samsungtaki open fit uygulamasinin paralisini yuklememi istiyor butun ozelliklerini kullanmak istedigimde.

• Telefonda çoğu uygulamada çeltik olayı senkronize edilmediğinden çeşitli takılmalar yaşanıyor beni en çok rahatsız eden durum bu Android pie sürümü ile değişecek diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. İ phone X de böyle bir sorun yok siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• P20 pro da mx player ile film izlerken bazen filmde donmalar oluyor. Durdurup oynatinca ya da ileri sarınca düzeliyor. Dosyada sıkıntı yok bir kaç dizi filmde de yaptı. Ayni sorunu yaşayan var mi?

• dusttt D kullanıcısına yanıt
    Ben anlamadım ne demek istediğinizi çentik ile performans arasındaki ilişki nedir?

• Farklı codec denediniz mi? (SW, HW, HW+)

• P20 ile p20 pro arasında çok fark yok. Kamerada extra 20 mp ram 6 batarya extra 600 mailiamper.p20 binde bataryası bir günü çok rahat çıkarıyor onun haricinde önemli bütün özellikleri aynı. Bu farklar içinde 1000 lira vermeye değmez kendi fikrimce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemm30 -- 17 Eylül 2018; 21:1:26 >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.