Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. S9 plus mı almalıyım yoksa p20 pro mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soclose

Bugün geldi HDMI ve USB girişleri var klavye mouse ve HDMI çıkışını test ettim alet süper ihtiyacı olan mutlaka vardır HDMI i bağlayınca ayrı bir işletim sistemi gibi açılıyor masaüstü modunda telefon touchpad gibi kullanabiliyorsunuz
    Nereden aldınız

Android box gibi mi oluyor televizyona bağlayınca?

• maymundlutfu M kullanıcısına yanıt
    S9 plus a sakın bulaşma 3 gün dayanabildim böyle rezalet bir şarz yok p20 pro al bak keyfine şarzlı için yine alınır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soclose

Bugün geldi HDMI ve USB girişleri var klavye mouse ve HDMI çıkışını test ettim alet süper ihtiyacı olan mutlaka vardır HDMI i bağlayınca ayrı bir işletim sistemi gibi açılıyor masaüstü modunda telefon touchpad gibi kullanabiliyorsunuz
    Bu ürün hakkında daha detaylı açıklama yapar ısın?

• 5x zoom
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]
    Gece modu İso 100 (otomatik değil) Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba s9 plus ile p20 pro arasında kaldım da sizce hangisini alsam öneriniz ne olurdu? Benim için telefonun en önemli özelliği kamerası. Çok fotoğraf video felan çekerim bunun yanında bataryasının da iyi olmasını isterim bana 4-5-6 saat ekran süresi çıkartsın yeter çok aşırı kullanan ve oyun oynayan birisi değilim. P20 pro var aklımda ama video çekimi kötü oldugu için beni içine çekmiyor ve ön kamerası güzellik moduyla berbat çekiyor felan diyorlar. Bide bu ois muhabbeti ileri ki zamanlarda düzelebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb455 -- 16 Eylül 2018; 8:44:25 >
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Telefon kötü video çekiyor bu doğru. 4k da 60 fps seçeneği yok 30 fps te ise OIS çalışmıyor. Yani video çekimine önem veren biri olsam hayatta P20 pro almam. Öte taraftan da S9 plus ın bataryası biraz üzebilir.

• Hocam sadece sosyal medya için ve video izlemek için kullanıyorum oyun felan hiç oynamam beni 1 gün çıkartsın yeter sabah çıkartiyim akşam %20 %10 sarjım kalsın o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb455 -- 16 Eylül 2018; 9:20:59 >
    P20 pro ile batarya konusunda çok rahat edersin. Ama S9+ da bu tarz basit işlerde günü çıkarır herhalde diye düşünüyorum. Ama hiç elime alıp kullanmadım S9+ benimkiler sadece varsayım kullananlara sormanız daha iyi olur batarya süresini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox in the Box -- 16 Eylül 2018; 9:16:34 >
  • Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Valla alacakaranlık rengi ve gece modu çekimi beni cezbediyor acaba video çekimini boşver fotograf çekerim yeter diyip acaba p20 pro mu alsam diye düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xb455 -- 16 Eylül 2018; 9:23:17 >
  • Sleeper kullanıcısına yanıt
    AliExpress 24 dolar

• Android box gibi mi?

• fifty_boss kullanıcısına yanıt
    USB bellek mouse ,klavye ve HDMI bağlantısı yapabiliyorsunuz telefona HDMI bağladığını zaman 2 seçenek çıkıyor karşınıza ister telefonun ekranı olduğu gibi yansitiyorsunuz yada masaüstü modunu seçiyorsunuz ,masaüstü modunu seçerseniz choremium gibi bir arayüz geliyor ve gayet hızlı ve bütün programlarinizada ulaşabiliyorsunuz bu modda isterseniz klavye mouse kullanın isterseniz telefon komple ekran da bir çerçeve çıkıyor ve touchpad gibi kullaniyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Android box gibi mi?
    https://youtu.be/aQW8JTAOefs

https://youtu.be/mutmFogU5Fs

Merhaba, valla ben arena of valor oynuyorum. Bu oyunu oynadığım zamanlarda bile hele son 3 gündür 18 - 21 saat arası kullanım alıp 7 saate yakın ekran süresi alıyorum( %10-20 lerde oluyor). Ki oyunu rahat 5 saat oynuyorum. Sadece 1-2 saat oyun oynayıp sosyal medyada takıldım mı 27-30 saat bekleme süresi oluyor 6 - 6.5 saat ekran süresi oluyor. Wifi , 4.5 g hep açık. senkronizasyonlar hep açık. Yani 1 günü çok rahat çıkartıyor.1.5 gün oluyor. Ama 2. gün gecesine biraz zor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

P20 pro ile batarya konusunda çok rahat edersin. Ama S9+ da bu tarz basit işlerde günü çıkarır herhalde diye düşünüyorum. Ama hiç elime alıp kullanmadım S9+ benimkiler sadece varsayım kullananlara sormanız daha iyi olur batarya süresini.
    Eşim kullanıyor S9 Plus 64 GB.

Kullanım tarzınıza bağlı olarak değişir tabi ama eşim bütün bir günü çıkarabiliyor tam dolu batarya ile. Ama gün içerisinde yoğun şekilde oyun,video vs. kullanımı varsa durum aynı olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 16 Eylül 2018; 16:31:8 >
  • cyberwolf81 C kullanıcısına yanıt
    Sanırım parlaklık yarının altında oluyor her zaman yoksa bu ortalamalar mümkün değil

• Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Telefonu alma sürecindeyim, aklıma takılan bir kaç soru var yanıtlarsanız sevinirim.
    Son güncellemelerden sonra ön kameranın kalitesi ne durumda?
    Son sayfalarda pubg oynarken şarj edilmesine rağmen şarjın azaldığından bahdedilmiş bu durum gpu turbo modundan mı kaynaklı yoksa normal modda da super şarj yetersiz mi kalıyor. Yoğun olarak pubg oynayan birisi için oyunda 1-2 saatte ne kadar şarj harcadığından bahsedebilir misiniz.
    Son olarak güneş altında ekranın görünürlüğü ne seviyede özellikle iphone 8 plus kullanmış birisi görüşünü belirtirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yxn8 -- 16 Eylül 2018; 22:05:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.