Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İlk şarjını yapıyorum şu an. Fakat hızlı şarjı nasıl kapatacağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazı yazarken titreşimi kapatma. https://support.swiftkey.com/hc/tr/articles/201457332-Android-için-SwiftKey-Klavyesinde-klavyemin-seslerini-ya-da-titreşimlerini-nasıl-değiştirebilirim-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namre3kutuk -- 13 Mayıs 2018; 21:55:17 >
  • umut_1981 kullanıcısına yanıt
    Onu bende kapatmak istiyorum ama bulamadım. Sanırım öyle bir ayar yok.

• Şarj süresine tam bakmadım ama %35'ten %100 olması 1 saat falan sürdü.
  • Arkadaşlar merhaba, eşime telefon almak istiyorum huawei p20 lite İphone 6s ve samsung a8 almayı düşünüyorum bu 3 cihaz arasında nasıl farklar var hiç uğraşma git iphone al diyorum ama sizden yorum almak istiyorum
  • İstanbul Avrupa yakası çoğu Turkcell'de stok yok 3 gündür.

Bu telefon ne zaman çıktı piyasaya? Dağıtım mı yapılmadı mı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryshal

İstanbul Avrupa yakası çoğu Turkcell'de stok yok 3 gündür.

Bu telefon ne zaman çıktı piyasaya? Dağıtım mı yapılmadı mı anlamadım.
    bende arıyorum ama bulamadık daha
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Cihazı uyandır olarak işaretlerseniz güç tuşuna basmanıza gerek kalmaz

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]

• İphone 6s ile arasındaki farklar neler tercih edecek olsanız ne alırdınız
  • Telefonu alalı 10 gün oldu pil konusunda ben sorun yasamiyorum hızlı doluyor 1-1.5 saatte ortalama doluyor. Oyun oynamıyorum sürekli sosyal medya da video falan izliyorum bir günden fazla gidiyor. Ekran parlaklığı otomatikte kullanıyorum.

• Spotify kullananlar ekolayzer ayarını nerden yapıyor acaba? İlk defa spotify menüde ayar bölümü çıkmadı.

• Arkadaşlar tefonun pubg performansi nasil oynayan varmi? Kasma, takilma, oyundan atma vs. Zira benim için onemli. Bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barber34

Cihazı uyandır olarak işaretlerseniz güç tuşuna basmanıza gerek kalmaz

Eyvallah, güzel oldu bu bilgi. Bir de LG G3'teki gibi çift tıklama ile ekran kapatabilsek süper olacak.
  • İzmirden arkadaşıma kapalı kutu (sıfır Türkiye garantili) ) nakit 1.750 TL 'ye aldık.
    İyice araştırmadan, pazarlık etmeden almayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Arkadaşlar tefonun pubg performansi nasil oynayan varmi? Kasma, takilma, oyundan atma vs. Zira benim için onemli. Bilgi verebilirseniz cok sevinirim.
    Sorumu bir daha sorayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Spotify kullananlar ekolayzer ayarını nerden yapıyor acaba? İlk defa spotify menüde ayar bölümü çıkmadı.
    Arkadaşlar bu soruma ek bir aorum daha var. Hafıza kartı taktım cihaza. Oyunları ve uygulamaları SD karta taşıma yolunu bulamadım. Zaman ayırıp cevap veren olursa müteşekkir kalırım. İyi forumlar dilerim.

• Telefona kulaklık takınca Ayarlar/Ses/Huawei Histen Ses Efektleri/Ekolayzır kısmından ayar yapabilirsiniz.

JBL C100SI kulaklık ile ekolayzır kapalı 3D ses aktif çok temiz ve bass kıvamlı ses aldım, hoşuma gitti.

Daha fazla ayar ile kulak zevkinize uygun bir tarz yaratabilirsiniz.
  • oKsEAt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. Yanlız bu söylediğiniz ayar kulaklık takılı iken değil Bluetooth bir hoparlöre bağladığım zaman çıkmıyor. 3. Parti bir uygulama yüklemeden çözülmeyecek heralde.

• mate 10 lite ile bunun arasında kaldım mavi rengine kanıp bunu aldım umarım hata yapmamışımdır.
  • Merhaba abim için almayı düşünüyoruz oyun oynamaz sosyal medya ve internet için kullanıcak foto çekmeyi de seviyo .Biraz uzun ömürlü olması gerekiyo sürekli telefon değiştiren birisi değil
    p smart ve p20 lite arasında kaldım. Ram,ekran kartı ve dahili hafıza farkı var cpu ve gpu iki modelde aynı.
    P20 lite'ın hızlı şarj olması sizce avantaj mı dezavantaj mı? kimisi çabuk bitiyor demiş ondan soruyorum.Sizce hangisi daha az sorun yaratır uzun vadeli kullanımda?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.