Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: focusone

Var
    Nasıl yapıyoruz hocam bilgilendirirseniz sevirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTF Viqqy

Nasıl yapıyoruz hocam bilgilendirirseniz sevirim

Alıntıları Göster
    Aceleyle var dedim geçtim vaktim yoktu. Kusura bakmasıın umarım.

Açıkçası yaptım ama nasıl yaptım bende bulamıyorum şimdi. Telefonu türkçe yapınca bazı terimler anlaşılmıyor. Zorluk burdan geliyor...

Ekrana uzun basınca çıkan menuden hatırlıyorum ama bulamadım birturlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 8 Mayıs 2018; 22:31:33 >
  • focusone F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>bildirim ve durum çubuğu >bildirim yöntemi

-numara

-simge

-yok

• HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]

• P9 da böyle. Galiba onda yapmıştım. P20 liteda yok galiba

• Ben sim taktım açılışta hemen çalışmaya başladı...

Ayarlardan bir şey yapmadım ekstra... (hem bildirim çubuğunda hem arama tuşunda)
    (yanlış anlamadıysam konu volte ise)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 8 Mayıs 2018; 22:57:15 >
    HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]

Hocam hepsini denedim fakat olmuyor ya

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    Denediğiniz için teşekkür ederim s6 dan geç doluyormuş s6 yaklaşık sıfırdan yüzde yüze 1 saat 34 dakika sürüyor en son onu gördüm. 2 amper sanırım şarj aleti benimki öyle

Hocam ben almadım şuan daha doğrusu karar veremedim o yüzden araştırma yapıyorum .

Hocam bende sık sık telefon değiştirmem en az 2 3 sene s6 da 2 seneyi geçti gerçi telefonumda sorun falan yok şükür meçbur değilim yani bir kaç arkadaş istedi telefonu bende dedim yeni model alayım fakat fiyatlar çok yüksek vaz geçeceğim sanırım . Birde diyorum tekrar samsung mu alsam s8 s9 falan kararsız kaldım.

Birde s6 dan geçince pişman olur muyum ne dersiniz bu arada fazla resim falan çekmem.

• WTF Viqqy kullanıcısına yanıt
    Evet bulmuşşun ama olmuyorsa sıkıntı var. Servis yada hard reset.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi s8 s9 düşünüyorsan lite seni mutlu etmeyebilir. Fiyat hariç. Belkide çok seversin bilemem ama samsungdan memnunsan hiç maceraya gerek yok derim.

Bu arada aşırı alttan almaya çalışıyorum keza samsung ve iphone acayip derecede nefret ettiğim iki marka ama fanatiklik yada fanboyluk yapmamak için zor tutuyom kendimi.

😀

• True_Sun kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende ne bildirim ekranında ne de arama ekranında volte çıkmıyor. Ayarlarda da bununla ilgili bir şey bulamadım. Hattınız nedir , benim Vodafone. Önceki Huawei telefonumda da aynı hat ile volte kullanıyordum.

• emrhky E kullanıcısına yanıt
    Vodafone hattım...

Bir önceki telefonum sony idi..

Onda da çıkıyordu.

Bu telefona hattı ilk taktığımda açılıp kapandı ve aktif idi .

Acaba sizin hat seçiminde 4.5 g seçili olmaya bilir mi telefonda... 3 g de olmuyor çünkü...

Ayarlardan bir ona bakın isterseniz..

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    Telefona sistem güncellemesi gelmişti onu yaptım, sonra otomatik olarak bağlandı. Dediğiniz menü altında da açma/kapatma seçeneği geldi.

Teşekkürler desteğiniz için.
  • Bugün mate 10 lite alacakken son anda telefoncunun birince kapalı kutu TR garantili p20 lite'ı 1850 TL ye nakit aldım. Adam 2000 dedi abi yapma etme nakit vercem bak yap bi kıyak dedim tamam hadi bu olsun, zorladım ama daha inmedi. Yanında ön ekran koruyucu ve arka silikon kılıf hediye etti bi bardakta çay :)

Telefon genel olarak hoşuma gitti, kurcalamaya başladım. Yalnız şöyle bir uyarı aldım.

Huawei Cloud ; ''Servis bulunduğunuz bölgede şuanda kullanılamıyor. Lütfen bilgi için iletişime geçin'' diye..

Bu problem sizlerde de var mı ? Nasıl aşabiliriz acaba ?

Teşekkürler.
  • oKsEAt kullanıcısına yanıt
    Aynı uyarı bende de var, ayrıca mate10 lite kullanıcılarında da var. Sanırım bu hizmeti huawei, Türkiye için henüz vermiyor. Belki ilerleyen zamanlarda verir.

• mtekman M kullanıcısına yanıt

• Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıla yakın p9 lite kullanan biriyim. Telefondan performans anlamında aşırı memnunum ancak artık hafıza 16 mb olduğundan yetmemeye başladı bana. Bunu annem istiyor ben de yine yoluma Huawei ile devam edeyim diyorum. P20 lite ile Mate 10 lite arasında kaldım. Siz ne tavsiye edersiniz ikisi arasında farklılıklar nedir. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. Ona göre bir karar veircem. Mesela oyun performansı nasıldır. Isınma var mı durduk yere.? Biraz bilgi lütfen

• ComingWind kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de sizin gibi Huawei telefonları inceliyorum. Deneyimle değil ama okuduğum kadarıyla bir şeyler söyleyeyim. Mate 10 lite ve P20 lite telefonların işlemcileri, ram, grafik birimi aynı yani oyun yönünden biri birinin önüne geçmez sanırım. Bu telefonda şimdilik kronik bir problem yok, yazılmadı yani. Mate 10 lite da ekranda sararma sorunu olanlar var ama Huawei servisi memnun edecektir öyle bir durumda. Tabi kullananların yorumları da daha iyi olur. Boyut, tasarım vb düşünerek size uygun seçimi yaparsınız umarım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.