Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce sipariş geçtim ben de aranıza katılmak üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ve doğru seçim. İyi günlerde kullanın.

• namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Hocam programların arka planda çalışmamasıni nasıl yapıyorsun ben anlayamadım bu telefonda o işi yapmayı.

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Yukarda gönderdiğim ekran fotolarının sonuncusunda mevcut. "Başlat" ayarından yapılıyor.

• arkadaslar selam
    cihazı bugün aldık ancak teshir cihazla karşılastırdıgımda ekranı daha sarımsı acaba g7 ascendlerdeki tianma boe panel olayı bunda da mı var? *#*#2846579#*#* yaptım ancak telefonda genel huaweilerde cıkan apparatus type kısmı çıkmıyor bilen varsa yardımcı olsun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: darks16

arkadaslar selam
    cihazı bugün aldık ancak teshir cihazla karşılastırdıgımda ekranı daha sarımsı acaba g7 ascendlerdeki tianma boe panel olayı bunda da mı var? *#*#2846579#*#* yaptım ancak telefonda genel huaweilerde cıkan apparatus type kısmı çıkmıyor bilen varsa yardımcı olsun lütfen
    "Göz konforu" seçeneği açık olabilir mi?
  • ona bakmıştım hocam sağol, göz konforu değil de renk sıcaklığı soguklugu değişebiliyormus soguk yaptım denk gelirsem bir de böyle karsılastıracagım.
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Bende tanıtımı yapıldığı günden beri bu telefonu takip ediyorum. Daha önce p1 ascend kullanmıştım ve telefonum hala duruyor yedek telefon misali ihtiyacım olduğunda hala çalışıyor :)

Öğrenmek istediğim en önemli soru çekim gücü konusunda. Çalıştığım ofiste kullandığım G3 cihazımda çekim problemi yaşıyorum. Gerçi sadece ofiste değil başka alanlarda da aynı sorunları yaşıyorum. Telefon değiştirme ihtiyacım olmamasına rağmen sırf bu sorun yüzünden telefon arayışına girdim. Daha önce huawei kullandığım ve devamlı huawei marka telefonları takip ettiğim için tekrar aynı marka cihaz almayı düşünüyorum. Fiyatının uygunluğu ve tasarımının güncel olmasından ötürü bu cihazı tercih edicem.

Çekim gücü konusunda yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazefe -- 22 Mayıs 2018; 18:9:30 >
  • iPhone 6s den bu cihaza geçilir mi arkadaşlar cihaza aşık oldum resmen elimdeki cihazda henüz 4 aylık .

• Telefona sahip arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim. Telefonu bugun marmarapark'ta hem Teknosa hem de MediaMarkt'ta deneme firsati buldum. Telefon'u cok sevdim fakat bir sorun carpti gozume. Kamerayi 2-3dk acik tuttugumda telefon hissedilebilir bir derecede isindi. Suan telefonu kullanan kisilerde de telefon böyle mi yoksa teşir ürünü diye (butun gun sarjda) oldugundan bir hasar gormus olabilir mi ?

• Tüm gün telefon elimden düşmez... Mobil ağ üzerinden İnternete çok bağlanırım kişileri beklerken basit te olsa oyun açar öylesine oynarım araç içinde sürekli internet üzerinden radyo dinlerim bluetooth bağlantısı ile aşırı sık olmasada resimde çekip paylaşırım....

Sonuçta telefon atıl kalmaz gün içinde... Isınma sorunu yaşamadım hiç sadece şarj da iken uzun süre ekranı açık bırakırsam çok değil ama azda olsa ısınır..

Kendi adıma cevap verirsem bence ısınma sorunu yok...

Bir de bir arkadaş çekim gücü ile ilgili soru sormuş...

Çekim gücü benim bu telefonda en hoşuma giden şeylerden biri..

• Yasinbvcx kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu çıktığı hafta aldım. Aldım kurdum güncelledim ve formatladim. Belkide bu yüzden hiç ama hiç ısınma olmuyor cihazımda. Ki telefonu öyle hor kullanıyorum ki yani bütün gün navigasyon açık aynı anda Bluetooth ile arabaya bağlı bir yandan arkada müzikler açıkken bir yandan da WhatsApp konuşması yapıyorum. Tabi diğer yandan şarja bağlı oluyor. Buna rağmen ısınması daha önce aynı şekilde kullandığım s7 ile aynı seviyede. O telefon bundan iyiydi tabiki. Ben bu telefonu sırf tasarımı ve kamerası için aldım ve pişman olmadım.

• Pembesini alan varmı arkadaşlar yorumları alalım
  • ben pembe aldim öyle tam pembe deil adi pembe ama 1 hafta kullandık degisime gönderdim hem sarjin dolmasi 2 saati aşıyordu hemde arka kamera caminda baloncuk benzeri bisey vardi mediamarkt rezilligi yüzünden 1 ay olacak hala bekliyorum

Bu sorumu tamamen cahilligime verin merak ettigim birsey var. Telefonu aldiktan sonra guncelleyip neden format attiniz ? Bunun bir yarari oluyor mu ? Farkli forum konularinda da boyle yapılmış nedenini merak ettim

• True_Sun kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle teşir ürünü diye boyle olmus. Ama telefona bayıldım ilk maasimla alacagim kismetse

• 10 15 gundur kullanıyorum iphone dan gectım.asla androıd kullanamam dıyorudm ama baya sevdım bu telefonu.ozellıkle samsunglardakı gibi uygulamalar tusunun olmamasını.iphone gıbı ekran o yuzden hemen alıstım.en cok kamerası ıcın aldım ve cok memnunum.tasarımı bana gore harıka.tek sevmedıgım sey bıldırımler.androıdde bıldırımlere tam yekı saglayamıyoruz sanırım. mesela ekran acıkken whatsapp tan gelen mesajın ıcerıgı gorunsun ıstemıyorum sadece kımden geldıgı gorunsun ıstıyorum ama onu kapatmanın ayarı yokmus malesef.bırde gece fotograf cekımı bıraz dusuk onun dısında cok memnunum. sarjı da ıyı tum gun telefonla ugrasıyorum ona ragmen gunu cıkartıyo.benım gıbı markadan dolayı tereddut eden varsa hıc dusunmeden alsın cok ıyı cıhaz
  • Yasinbvcx kullanıcısına yanıt
    Geçmiş tecrübelerimden öğrendim. Yapılan özellikle büyük güncellemelerden sonra telefonda eski guncellemeden kalan dosyalar ısınmaya, takılmaya ve donmalara sebep oluyor. Ben artık her guncellemeden sonra format atıp tertemiz kuruyorum telefonu hiç sıkıntı da yaşamadım. Sizede tavsiye ederim.

hmm , tesekkur ederim ustad.

Güvenlik guncellemeleri icin gerek yokmus ama buyuk guncelemelerde ise yariyormus dediginiz yontem

• sony xz1 ve nokia 8 arasinda kaldim ama p20lite nin tipi tasarimi cok cezbediyor.

sadce batarya ve kamera islemci den korkum var p20lite de.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.