Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba teşhir ürün olarak 2447tl'ye alınır mı?
  • P10 Plus için andorid 9 güncellemesi alan oldu mu?
  • 2017 senesinin telefonları için bana kalırsa değmez, ama daha farklı fikir sahibi olanlar olabilir onlar da birşeyler söylese iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakenkeizer

Merhaba teşhir ürün olarak 2447tl'ye alınır mı?
    Kesinlikle hayır. O fiyata alınacak çok telefon var. İlla kamera iyi olsun derseniz ona göre de birşeyler var. Lite modeller harici çoğu telefon alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P10lite kullanıyorum. GPS te takılmalar oluyor. Telefon yeni iken bu tip bir sıkıntı yoktu. Yürüyüş yapıyorum stat etrafından değilde içinden kestirmeden yurumusum gibi gösteriyor. Araçta konumda takılmalar oluyor. Wifi sinyali güçlü değil telefonun. Wifi kaynağına yakın olmak durumu hep baki. Çözümü varmıdır? Servise götürsem sağlam bu deyip geri verirler... Samsung mu alsam birdahaki telefonumu bilemedim. Aynı durum LG G2 de de başıma geldi huaweiye geçtim. Şimdiki durum canımı sıktı...Her sene telefonmu değiştir...

• quote:

Orijinalden alıntı: rawkid2

Android 8 için şu var gece modu vs çalışıyordu. Ama Android 9'da çalıştıramadım.

https://www.xda-developers.com/download-google-camera-night-sight-honor-play-huawei-mate-10-mate-10-pro/

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• güncelleme alan varmı beyler
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    386 güncellemesi geldi, güvenlik yaması

• Bugün Emui 9 geldi diyenler var bazı gruplarda. Bana bugün 386 geldi. Pie gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncukafali

386 güncellemesi geldi, güvenlik yaması
    bende halen 377 gün içerisin de gelir galiba
  • Firmware finder uzerinden baktim az once , onay gelmis galiba

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Hocam, kamera arayüzünde portre efektleri varmı. Sahne ışıklandırması vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman43

Hocam, kamera arayüzünde portre efektleri varmı. Sahne ışıklandırması vb.
    Maalesef hocam. Kamera konusunda sadece arayüz değişmiş onun dışında bir yenilik yok. Hatta fotoğraflar sanki daha grenli çıkıyor. Bana öyle geliyordur umarım.

• Şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına Pie ile memnun olmadığım durumları anlatiyim.

Kilit ekranındaki Whatsapp bildirimlerinde sadece 2 mesaj gözüküyor, aşağı çekip 5 mesajı birden göremiyorsun, ayrıca kaç mesaj olduğu da yazmıyor.

Kamerası daha grenli çekiyor. Sebebi ISO değerini gereğinden fazla yükseltiyor. Kendim elimle parlaklığı kısmak zorunda kalıyorum. Ayrıca yeni arayüz çok saçma olmuş. Her şeyi 2-3 hamleyle yapmak zorunda kalıyorsun.

Bildirim çubuğundaki her şey olağanüstü büyük. Fazla büyük çok büyük.

Akla gelebilecek her türlü video içerikte video oynatılmaya başladığı anda ekrana garip bir filtre yapıyor ve siyahlar yeşile dönüyor (tabii ki çok az ama belli oluyor) Bu daha önce videoları tam ekran izleyince oluyordu ve HW katmanlarını devre dışı bırakınca düzeliyordu. Şimdi instagram hikayelerinde bile oluyor ve kapatamıyorum.

Arayüzde anlayamadığım bir ağırlık var. Yavaşta değil ama fps atlaması var. Telefonum mu eskiyor acaba onu da bilmiyorum.

Evet bu kadar.

• arkadaşlar,

firmware finder ile en yüksek versiyona geçebilir miyim IMEI uygun gözükmese bile? daha önce bunu kontrol etmeden yaptım ve düzgün çalışmıştı diye hatırlıyorum. cihaz P10 PLUS C636.
    21 mart tarihinde 173 sürümü gelmiş gözüküyor.
  • Merhaba. Cihazım VTR-L029C185. Firmware Finder üzerinden 9.0.1.159 no'lu güncelleme onaylandı görünüyor ancak dns, in app proxy gibi tüm yöntemleri denememe rağmen telefonumu güncelleyemiyorum. Ayarlardan güncellemeyi arayınca indirmeyi görmüyor. Bu sorunu yaşanan başka kimse var mı yoksa birşeyi yanlış mı yapıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unseeable

Merhaba. Cihazım VTR-L029C185. Firmware Finder üzerinden 9.0.1.159 no'lu güncelleme onaylandı görünüyor ancak dns, in app proxy gibi tüm yöntemleri denememe rağmen telefonumu güncelleyemiyorum. Ayarlardan güncellemeyi arayınca indirmeyi görmüyor. Bu sorunu yaşanan başka kimse var mı yoksa birşeyi yanlış mı yapıyorum?
    firmware ile güncelleme yapılmıyor artık mecbur güncelleme gelmesini bekleyeceksin
  • VTR-L29C185 cihazıma android pie update geldi. Arkadaşlar kontrol edin size de gelmiş olabilir

• Jordan Ibe kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, sistem güncellemeden mi çıkıyor? Ben deniyorum ama bana gelmemis.

• unseeable U kullanıcısına yanıt
    Evet. Şu anda indiriyorum 3.60 gb boyutu var.

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.