Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Huawei P10 telefonum var. Sorunsuz kullanıyordum ama geçtiğimiz hafta telefonun arka kamerası bulanık göstermeye başladı. Sıfırlama yaptım ancak düzelmedi. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetduyar

Arkadaşlar Huawei P10 telefonum var. Sorunsuz kullanıyordum ama geçtiğimiz hafta telefonun arka kamerası bulanık göstermeye başladı. Sıfırlama yaptım ancak düzelmedi. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
    Telefonu sert bir zemine yani masaya mesela dik şekilde koyup arka tarafına düşecek şekilde iki üç kere bırakın. Geçici bir çözüm ancak işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHurricanee

Arkadaslar tesadufen facebook da huawei ailesi diye gruba denk geldim, orada guncellemin nisan ayinda dagitilmaya baslanacagi yaziyodu, ne kadar dogru bilinmez ama eger oyleyse daha bekleyecez
    ben daha turbo güncellemesi almadım 377 de kaldık
  • ahmetduyar A kullanıcısına yanıt
    garantisi devam ediyorsa garantiye verin bana kalırsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arka kamerada siyah leke sorunu yaşayan oldu mu? telefon delta garantili, kamera sorunu yaşayıp deltaya veren oldu mu ne kadar sürüyor tamiri?

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak, arkadaşımda mi6 var telefonun neredeyse batarya simgesine ve bildirim paneline kadar ozellestirebiliyor temalar aracılığıyla asagida ss'lerini paylaştığım marketten edindiğim 2 tane Huawei tema uygulamasıyla ancak bu kadar değiştirebildim. ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ bildirim panelini falan beyaz yaptım, ancak ss'lerde çizdiğim pil simgesi saat wifi mobil veri gibi simgelere mudehale edemiyorum varsa bunları değiştirebilen nasıl yaptığını anlatabilir mi? Custom rom kurup garanti dışı bırakmak istemiyorum. ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oudernek -- 17 Mart 2019; 4:19:14 >

• Jordan Ibe kullanıcısına yanıt
    Odak problemi yaşadım kutudan çıkan servis numarasını aradım randevu veriyorlar ups kargo görevlisi teslim alıyor belirtilen saatte 5 iş günü içinde tamir olup tekrar kapıma teslim oldu bence garantisi dolmadan bi gönder derim.

• oudernek O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Paralel ithalat delta teknik servis yapıyor değil mi bunu emin olmak için soruyorum?

• oudernek O kullanıcısına yanıt
    daren diye bir tema var ben onu kullanıyorum, hicare vb kuytu köşede kalmış bir uygulama haricinde sorunsuz kullanıyorum ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Arkadaşlar telefonu onerirmisiniz 2.el almayı planlıyorum p10 plus? Oyun oynayan biriyim batarya ve ısınma benim için önemli objectif yorumlarınızı bekliyorum.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Oyun için qualcomm cipsetli cihazlar tercih etmeniz daha sağlıklı olur (en az sd835) çünkü bu cihazdaki işlemci nm si 16 buda ısınmayı artırıyor ayrıca çok optimize değil

Arkadaşın bahsettiği huawei garantisi sanırım deltanın randevu ile çalıştığını zannetmiyorum

donanımhaber erdi özüağ inceleme videosunu izlemeni tavsiye ederim bu konuda baya fikir verecektir

• turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
    Yok dostum benimki resmi garantili deltaya denk gelirsen minimum 2.,5 hafta beklersin gelmesini daha önce z3umu göndermiştim oradan biliyorum

Dostum playdeki telefonu en çok yoran oyunu baz alırsak game suite ile hd ayarlarda pubg kısmen takılmadan oynatıyor son guncellemeden sonra bi tik daha iyi diyebilirim ama bence xiaomi mi6 çok cok iyi her açıdan yağ gibi akıyor

Hocam hattin neydi senin, volte olayini farkettim de benim hat turkcell, operator desteklemiyo malesef

• Herkese merhaba arkadaslar 3 gun once huawei p10 plus vky- L29 modelli 6/128 gb aldim.
    3 telefoncuya götürdüm. 3 u de Imei atilmiyor yazilim desteklemiyor dedi.
    Telefoncular mi yapamiyor yoksa gercekten dd sorun mu var.
    Cok acil yardim bekliyorum.
    Cevap gelirse Bakamayabilirim. O yuzden bilen biri hayrina beni arayip kisaca bilgilendirebilir mi?
    0553 682 8017.
    Simdiden cook Tesekkurler.

• vodafone benim, hangi güncelleme ile geldi hatırlamıyorum ama bayadır var bende

Hocam benim cihazda da var ama turkcelle o kadar ugrasmama ragmen bu cihaz icin volte destegi vermemekte israrci, sirf o yuzden vodafona gecmeyi bile dusunuyorum, tt de destek vermiyo.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.