Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir kere huawei p10 da imzalı en son sürüm B185 görünen sürüm B186

B320 Diye haber yaptıı sürüm bir eski telefon p9 veya honor cihazlara ait bir sürüm numarası OLABİLİR.
    resim atmamışlar atsalar bu tür haberlerde, net bir bilgi doğru bir haber verilmiş olur.

Bilgi:b320-b360 sürümleri asia sürümüne sahip p10 cihazlar için oreo güncelleme numarasıdır.bizede verilebilecek olan sürümde bu numaralardan biri olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 14 Şubat 2018; 13:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiVeVaLuE

Telefonda karşına gelen menüyü yes seçeneğiyle tamamla demişim, yes no diye detay vermemişim. Zaten adım adım yapıyor olsa bu olayı görecek. FF ile güncelleme yaparken BL kaldırılıyor diye birşey yok. Android telefona kurulu FF programında BL kodu ile ilgili en ıfak bir detay bulunmuyor. Proxy update nedir mutlaka biliyorsunuzdur. Bu tip yapılan güncellemede bl falan açılmaz, kastettiğim de buydu zaten.

Pekala hocam nasıl diyorsanız. Ben pek bilemedim siz böyle deyince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Aralarında farklar var, kamerada ucurum olucagını sanmıyorum ama lens farkı var bıldıgınız uzere :)

Su sıcramaya karsı dayanıklılık farkı var , kızılotesı baglantı farkı vardı dıye hatırlıyorum, streo hoparlör farkıda olması lazım ama size şunu söyliyim P10 Plus gayet ıdeal boyutlarda tek el ıle kullanılıyor 7 plustan sonra sıze 7/6/6s gıbı gelır cıhaz cok kıbar bence Plus gorun ınceleyın oyle alın batarya farkı ve 2K ekranda cabası ;)

Teşekkürler. Dün akşam gidip p10 plus inceledim ve oda büyük geldi :)

Saydığınız farklara baktığımda sadece benim için az önemi olan suya dayanıklılık. :)

Streo hoparlör, kızılötesi bunlar benim için çokta önemli değil.

Benim için en ideali P10 olacağına karar verdim ve dün akşam siparişini verdim :)

Huawei mate 7 , P7, P9 plus, P9 kullanmış biri olarak, P10 nun beni üzmeyeceğine eminim.

Yardımınızı ve vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Benim ilk huawei telefonum p10 oldu.p10 beni ve görüp bakan arkadaşlarımı oldukça etkiledi.Yalnız dün mate 10 proya dokundum bir tekno markette,tam anlamıyla harika :D
  • ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hayırlı olsun güzel günlerde kullanın ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba. Huawei P10 plus kullanıyorum. B172 sürümüne güncelledim firmware finder uygulaması ile. B165 sürümünde idi daha önceden. B172 sürümüne güncelledikten sonra, pil performansı bir nebze daha iyi oldu. Pil performansı daha iyi dediğiniz denediğiniz bir üst sürüm var mı? Deneyen varsa bilgi verirse sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Hayırlı olsun.Benim ilk huawei telefonum p10 oldu.p10 beni ve görüp bakan arkadaşlarımı oldukça etkiledi.Yalnız dün mate 10 proya dokundum bir tekno markette,tam anlamıyla harika :D

Teşekkür ederim. Telefon az önce elime ulaştı ve boyut olarak oh be dedim :) Aynen mate 10 pro arkadaşımda var. Biraz kurcaladım gerçekten harika cihaz. 5,2 inç olanı filan olsaydı Mate 10 pro nun direk alırdım gerçekten :)
  • arkadaşlar telefonda arayüzü rengini değiştirebiliyor muyuz ? Beyaz renkten sıkıldım..
  • Arkadaşlar merhabalar, iphone 7 kullanıcısıyım. P10 Plus a geçmek istiyorum. Uzun kullanımda cihazınız hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim. Kasma donma vs. Isınma pil problemi. Şebeke problemi dayanıksızlık vs. Soket tuş sorunları. Ekran kasa oranı elde tutuş. Ve daha sayamadıklarım hakkında. Teşekkür ediyorum şimdiden cevaplarınız için.

• Merhabalar 5 yılı aşkındır apple kullanıyorum. P10 plus mavi renkli telefonu beğenmeye başladım. Android hiç kullanmadım. Sürekli güncelleme sürüm isimleri falan yazılıyor ben apple kullanırken istersem hiç güncelleme yapmıyorum. Bu cihazları sürekli güncellemek yazılımlarıyla oynamak mı gerekir?

Bir kısım kullanıcı çok överken bazıları da sorunlardan bahsetmiş. Cihazdan beklentilerim hızlı olması sanırım hızda sorun yok ve uzun süre kullanacağım için dayanıklılığına yazılımsal ömrüne güvenmek istiyorum. Uygulamalar kendiliğinden kapanıyormuş vs. Ben bir iphone u 4-5 sene kullanabiliyorum bu telefondan da beklentim en az 3 sene kullanım.

Birde ithal almayı düşündüm 800 tl fark var neredeyse güvenilir mi? Farklar nelerdir? Hepsiburada ithal 2700 tl falan bu cihazlara pasaport kaydı yaptırmak gerekiyor mu?

Dual sim versiyonlarda yazılım ve donanım olarak farklılıklar var mı?

Cevaplarınızı bekliyorum

• P10 da beyazlar bir bana mi sanki biraz gri geliyor bazi uygulamalarda? Ya da bir ayari mi var?
  • zanaks kullanıcısına yanıt
    merhaba ben de ff den update yapmak istemiyorum fakat uygulamalar pat diye kapanıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. hp10 plus kullanıcısıyım ,c185 ülke kodlu telefonum. rom um b165 teşekkürler.
  • Öncelikle cihaz çok güzel sizi memnun eder bir çok açıdan güncelleme konusuna takılmayın güncellemesinizde olur güncelleme mantığı ios ile aynı günceller memnunda olabilirsiniz yada günceller pişmanda olabilirsiniz öteki taraftan çeşitli yöntemlerle güncelleyen kişiler bu tarz uğraşları seven kişiler yoksa cihaza otımatik güncelleme geliyor cihaz üzerinden güncelleyebilirsiniz dual sim olanın tek farkı ülkemizde resmi olarak satılmaz ve tek artısı çift sim kullanabilirsiniz başka bir fark yok ithalatcı garanti ile huawei garantili cihazlar arasında çok fark var

1.fark ithalatcı garantili cihazlar çok daha ucuzdur kayıt falan yaptırmanıza gerek yoktur nasıl teknoloji marketinden alıp kullanıyorsanız aynı durum geçerli(ithalatcı garantili cihazlarda garantilik işiniz olursa üzülme şansınız yüksek)

2.fark huawei muazzam bir garanti sistemi uyguluyor eğer garantilik bir işiniz olursa çok ama çok memnun kalırsınız bu konuda ülkemizde üstüne servis yok (tabi huawei Türkiye garantili cihazlar için geçerli bu durum)

İthalatcı garanti nedir diye araştırırsanız kafanızda soru işareti kalmaz ve huawei garantisinide araştırmanızı tavsiye ederim diğer durum ise evet cihazda tek tük nadiren sorun yaşayanlar oldu olurda siz ilk cihazdan son cihazına kadar sorunsuz bir marka model gördünüzmü ? Yani apple 6,7,8 konularındada htc konularındada samsung konulalarındada vs. Sorun yaşayan kullanıcı ile karşılaşırsınız önemli olan kronik sorun olmaması oda zaten son yıllardaki huawei cihazlarda özelliklede bu modelde görülen bir sorun değil

• skuralay kullanıcısına yanıt
    FFden 174ü yükleyin bence ben kullanıyorum sorun yok. 165de zaten playstore da sorunlu. İsterseniz sonra yine 165e ffle dönebilirsiniz

• Arkadaşlar cihazı yeni aldım (p10) bokeh efektini nasıl yapıcam fotografı çekerken varmı bu ayar

• malahit M kullanıcısına yanıt
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Resımde işaretli olan portre modu bokeh efektı yapar ama cektıkten sonra derecesını ayarlayamazsın , onun sol tarafındakı yuvarlak olanı ısaretlersen yıne bokeh yapar ama derecesını cektıkten once ve sonra ayarlayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Resımde işaretli olan portre modu bokeh efektı yapar ama cektıkten sonra derecesını ayarlayamazsın , onun sol tarafındakı yuvarlak olanı ısaretlersen yıne bokeh yapar ama derecesını cektıkten once ve sonra ayarlayabilirsin

Kardeşim cok sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Başka şarj aletleri öle süper şarj olmuyor ama yine de hızlı dolduruyor...

aynen hocam bende qc2 destekli powerbank vardı normal 5V lardan hızlı doluyor cihaz gerçekten başarılı
  • Arkadaşlar zil sesi ve resim cihaz çaldıgında çıkmıyor ama rehberde görünüyor acil yardım lütfen

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla 2600 e ithal almak yerine 3400 e huawei garantili al diyosununuz. 400-500 fark da değil çok artıyor bütçemi aşıyor üzüldüm biraz. Ben apple ürünlerimi hep yurtdışından aldım cihazlara güvendiğim için. Sorun çıksa bile garanti kapsamında olabilecek sorunlar çok nadir çıkıyor kafasındaydım hep nitekim öyle de oldu. Kafam karıştı oldukça.

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.