Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bıraz daha açıklayıcı anlatabılırmısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Bıraz daha açıklayıcı anlatabılırmısınız?

Kardeşim huawei hesaba numaraları aktardım google hesabı acık rehberde tek isim görünüyor Resim ve zil sesi sesi atadım ama arama geldiğinde resimde zilde çıkmıyor

• Garanti konusunda arkanıza yaslanmak istiyorsanız tabiri caizse huawei garantili tavsiye ederim ama bütçe sıkıntım var diyorsanız yapabilecek birşey yok ya ithalatcı garantili alacaksınız yada benim gibi 2. El alacaksınız ben ithalatcı garantiye sıcak bakmadığım için 12 günlük huawei garantili cihazı 1.5 ay önce 2600 tl ye aldım zaten sıfırdan farkı yoktu sizede tavsiye ederim eğer sıfır cihaz konusunda takıntınız yoksa eğer

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Hmm ben her telefonda rehbere el ıle dırek kayıt ederım o yüzden bu sorunun neden olacağı hakkında aklıma gelen bir şey yok dıger arkadaslardan yardım ısteyelım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Hmm ben her telefonda rehbere el ıle dırek kayıt ederım o yüzden bu sorunun neden olacağı hakkında aklıma gelen bir şey yok dıger arkadaslardan yardım ısteyelım :)

Şimdi numarayı silip yeniden yükledim ama yine fayda yok

• eyupsultan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Bir iki ay içinde ( mart-nisan 2018 gibi ) alacağım.
    Malzeme kalitesi çok iyi duruşu da öyle. M<vi renk gelmiyormuş oysa ki en çok satılacak renk o idi.
    Hele birde 360 derece koruyan camlı kılıf bulursak süper olacak. aliexpreste var ama uğraşılmaz onla görüp dokunup öyle almak lazım.
  • nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Bir aydan fazla olmuş, şu sıralar durum nedir ve neden böyle birşey kaynaklandı?
  • enenengin E kullanıcısına yanıt
    Şu an da Bi sıkıntı yok hocam sanırım alışma süreciydi telefondan çok memnunum

• telefonun temasından çok sıkıldım. uygulamaların kendi orjinal icon görüntülerinin olmaması sıkıntı verici. Her temada farklı görünüyor uygulama iconları. Örnek youtube.
    Sizin kullandığınız temalar nedir? Yani sırf bunun için telefondan soğumaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitesKolundakiTesbih

telefonun temasından çok sıkıldım. uygulamaların kendi orjinal icon görüntülerinin olmaması sıkıntı verici. Her temada farklı görünüyor uygulama iconları. Örnek youtube.
    Sizin kullandığınız temalar nedir? Yani sırf bunun için telefondan soğumaya başladım.

Hocam telefonda Temalar isimli bir uygulama var buradan yüzlerce tema indirebilirsiniz. Onun dışında Play Store'dan EMUI arayüzü için yapılmış temalar indirebilirsiniz. Ben son iki gündür Pitch Black isimli temayı kullanıyorum. PLay Store'da mevcut.

https://play.google.com/store/apps/details?id=emui.en.com.pitch_black&hl=tr

• P10 çift hatlı ile aranıza katılmış bulunuyorum sevgili arkadaşlar. İlk işim kavisli koruma camı sipariş vermek oldu. Arka tarafı nasıl koruyacağımi bilemedim ince zarif bir kılıf tavsiye eder misiniz. Yok çizilmez cepte bozuk paraya değmekle mi dersiniz?

Bi de batarya biraz hızlı iniyor gibi. Babama da mi6 aldım bi kaç gün kurcaladim o daha yavaş iniyordu sanki.

Bunun bi ayarı çaresi yok mudur?

• ahmetal2 A kullanıcısına yanıt
    Hala söz konus yavaşlama oluyor mu acaba?
    Bir çözümü oldu mu yada iyileşme.
    Sanırım normalde oluyor ve olağan bir konu bu ?
  • basarank kullanıcısına yanıt
    Kavisli camın linkini atabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Resmi garantili p10 3500 ler seviyesinde olup 1senelik sigortası ise 250-450 arası. Telefonu aldığınız yer ile alakalı kasko ücreti de değişmekte.

Firma - ithalatcı garantili ürünlerde aynı üretim bandından çıkıyor ama resmi garantisi yok, kısacası GARANTİSİ YOKTUR ve o yüzden ucuzdur.
    Benim kullandığım kılıf bu gayet güzel

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-p9-lite-mini-2017-p10-plus-mate-10-lite-zenfone-4-maxkilif-P176899131

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtulsn

Kavisli camın linkini atabilir misiniz?

https://m.n11.com/huawei-p10-tam-kapatan-kavisli-ekran-koruyucu-P210151320

• rawkid2 kullanıcısına yanıt
    temalar bölümümü biliyorum ama oradakiler benim istediklerimi karşılamıyor maalesef.
    Benim için önemli olan uygulama iconlarının orjinalliğinin bozulmaması.
    Bu koruyucuyu uyguladınız mı acaba... Bi resim alabilir miyiz tamamen kapatıyor mu diye

• AliExpress'te gezinirken şu da güzelmiş bu da fena değilmiş diyerek aldığım kılıflar. Toplamda bu kadar kılıf olmuş ve gözüme çok göründü nedense

Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.