Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android geçmişim var, foto da profesyonel beklentim yok eski LG Optimus G telefon (İlk çıkan) bile fotoda bence yeterli hayırlısı haftaya sizlerleyim sıkıntı olmazsa en uyguna teknolojiankara diye bir yerde buldum birde hepsiburadada satıyorlar 1500 civarları yerinden veriyorlarsa oradan alacağım büyük teknoloji marketlerde indirime girer mi ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Lenovo p2 hakkinda dusunceleriniz nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefon niye bu kadar isiniyor

iki dakka kullaniyorum arka kapak kizdirmaya basliyor islemcisi falan mi dandik

bisey yaptigimda yok wp ve chrome kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDeviLofDark kullanıcısına yanıt
    Dolar 4.5 - 5.0 seviyelerine gerilemedikçe ucuzlaması çok zor, ki yakında dolar 8-9 seviyelerine çıkacak diyorla. 2000 üzeri fiyatlara çıkması bile muhtemel bu cihazın.. GG de kart indirimi ile ucuza alabilirsiniz. Ben 1300 e almıştım GG den kart indirimleri ile..
  • Tek kriteriniz batarya ise alabilirsiniz. Onun dışında sizi üzecek bir cihaz.. Xiaomi Redmi 5 veya S2 serisine bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Ağustos 2018; 16:44:10 >
  • lapatid L kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız kullanıyorsanız o sebeple çok hissediyorsunuzdur. Ben telefonu açıp parçalayan biriyim eski sayfalarda fotoları var. cpu ve gpu arabirimi üzerinde macunlu metal plakalar var bu metal plakalar da direk arka kapağa temas ediyor. Isıyı emip hızlı bir şekilde iletiyor yani, yaz aylarında hissetmeniz normal. İnce bir kılıf alın işinizi görecektir. İşlemci ısınması normal seviyelerde çünkü..

https://www.youtube.com/watch?v=t_074w0DgVQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar ekran kilidini her açtığınızda farklı foto çıkıyordu fakat birkaç gündür sabit kaldı fotolar değişmiyor. Ayarlardan magazin kilit açmaya filan baktım birşey bulamadım.nasıl geri düzelecek bilgisi olan var mı?

Edit: Kendiliğinden düzeldi
    Aynı sorunu yaşıyorum şuan. Güncellemeden sonra oldu ve sabit kaldı. Ayarlara bakıyorum o menüyü bulamıyorum.

• hardday kullanıcısına yanıt
    Telefonu yeniden başlattım düzeldi şimdilik bakalım

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Kilitli ekran kısmında aşağından çektiğiniz zaman hesap makinesi flaş vs çıkıyor, orada play yani > simgesi var.

Ona basarsanız Magazin kilit açma aktif olur.

• Lordem kullanıcısına yanıt
    Benim de bir ara dikkatimi çekti bu ne işe yarıyor aceba diye demek ki onu aktif ediyormuş. Tşkler cvp için

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar hafif kırmızı oluyor ayarı varmıdır acaba

• mehmetvarlik M kullanıcısına yanıt
    Yaşayan yok sanırım. Çektiğiniz örnek fotoğrafları atar mısınız? Hem ortam hem portre, açık alan kapalı alan vs. vs.
  • Cihaza ilgi var. Restaurantta garson soruyor birikmiş param var bu cihazı almak istiyorum memnunmusunuz diye.

1750oldu diye üzülmüş. Hafta sonu indirim oluyor takip et cıhaz güzel dedim sevindi.

• cihazı hepsiburada üzerinden aldım. cihaz üzerinde ekran koruyucu var ama darbe emici iyi bir ekran koruyucu lazım tavsiyelerinizi bekliyorum. aynı şekilde elden kaymayacak kaliteli bir kılıf tavsiyelerinizi almak isterim.
    Ram bostayken 2 gb kullanıyor sizde de öylemi? Xiaomi kullanmıştım bir ara o da 3 gb di sadece 1 gb ram kullanıyordu bosta iken.
    birde cihazda güncellemeyi kontrol ettim cihaz güncel dedi önceki mesajlarda yeni güncelleme geldi yazanlar olmuş en son sürüm olduğuna nereden bakıyoruz ? huawei arayüzüne yabancıyım baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 27 Ağustos 2018; 18:46:7 >
  • beyler ben bu cihazı 3 ay oldu kullanıyorum ,hediye olarakta silikon siyah kılıf verdiler.360 derece koruma kılıfı aldım ama baktım toz geçiriyor vede ufak kılcal çizgiler yapıyor silikon kılıfı kullanmaya devam ettim.cihazdan çok çok memnunum.pil performansı olsun kamera performansı olsun çok iyi . yalnız şu son güvenlik yamasını yükledikten sonra yazı fontunu yükleme sekmesi kaldırılmış.nova launcher kullanıyorum,ordan temalar üzerine basılı tutunca yazı tipi sekmesi çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor.hala yükleyebilen varsa şunun yöntemini bir anlatır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox -- 27 Ağustos 2018; 19:2:58 >
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    Ram kullanimina takilmayin hizli erisim icin uyhulamalari ramde hazir bekletiyor sorun degil. Ayarlar sistem hakkinda kisminda surum yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Ağustos 2018; 19:53:17 >
  • wox kullanıcısına yanıt
    Nova Launcher yerine once Emui Launcher'a gecis yapin font degistirin daha sonrasinda tekrar nova'ya donersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Ağustos 2018; 20:0:52 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Dediğini yaptım ama yine aynı, cihaz dilini türkçe de İngilizce'de yaptım ama yinede o sekme çıkmıyor.

• wox kullanıcısına yanıt
    O zaman emui'ı varsayılan uygulama olarak görmemiş olabilir. Launcher, Tema gibi uygulamaların datasını temizleyip tekrar deneyebilirsiniz.. Nova nın varsayılanlarınıda kaldırabilirsiniz varsa eğer.. Bunlar dışında format gibi diğer bir çözümde..

Edit: Nova yukledim deneme amacli onda da cikiyor menu zaten :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Ağustos 2018; 21:24:46 >
  • dün akşam vodafone bayisine gittim. P Smart için görevli Mate 10 Lite önerdi. 24 ay takitli fiyatlar P Smart 75 * 24 ay
    Mate 10 Lite 85 * 24 ay arada 240 TL gibi bir fark var.
    sizce hangisini tercih etmeliyim.
    hafıza ve Ram olarak fark var. kamera da iyi. Epey.com da karşılaştırdım.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.