Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En sonunda format attım düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlam bir kılıf almam gerekiyor cihaz elimden düşecek gibi. tavsiye ettiğiniz bir model var mı ? kapaklı kılıf alsam çok mu kaba olur ?

ekran için de darbe emici bir ekran koruyucu tavsiyesi verecek var mı ?
  • Vatan'da inceledim biraz, ön kamerayı kötü buldum, hem dar açılı hem de beyazları çok patlatıyor.
  • Merhaba. P smart kullanıcısıyım. Android 9 güncellemesi alacak mı p smart?

• Hocam P smartın Ekranı bombeli ekranmı? normal kırılmaz cam taktığımız zaman ekran bombeli olduğu için hava boşluğu kalıyor gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf

Hocam P smartın Ekranı bombeli ekranmı? normal kırılmaz cam taktığımız zaman ekran bombeli olduğu için hava boşluğu kalıyor gitmiyor.
    2.5d denilen kenarlardan kavisli.

• unpop kullanıcısına yanıt
    eski telefonuma göre ön kamera açısı geniş tabi emsallerine göre nasıl bilmiyorum. Sadece beyazları değil diğer renkleri de parlatıyor ama huawei nin diğer modellerine baktım onlarda da aynıydı gerçek görüntüyü vermiyor açıyor renkleri.
  • hardred H kullanıcısına yanıt
    kutudan 8 le çıktığına göre 9 alması gerekir diye düşünüyorum.

şurada bir haber var

https://www.webtekno.com/android-p-guncellemesi-alacak-ya-da-almasi-muhtemel-olan-akilli-telefonlar-h46071.html
  • Cihazı aldım bulunduğum yerdeki son siyah cihazdı 1650 kılıf aldım ama şu swiftkeydeki üstte çıkan tahminleri kapatamadım oto düzeltmeyi kapadım ama bilen var mı iOs sade dümdüz klavye alışkanlığı işte ama türkçe Q klavye olsun eğer başka klavye önerecekseniz lütfen üste basıp özel karakter yapmak sıkıntılı oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheDeviLofDark kullanıcısına yanıt
    Gboard kullanin.

• Verdiginiz paralar cok fazla yorum yapamayacagim o sebeple. Hangisinin ozellikleri daha iyi ise onu aliniz.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    piyasa değerinin 200-250 TL fazlası oluyor. 24 ay vade olduğunu göz önüne alınca normaldir. kredi yada taksitli nakit avans çekildiğinde 12 ayda en az bu kadar fark ödeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Ram kullanimina takilmayin hizli erisim icin uyhulamalari ramde hazir bekletiyor sorun degil. Ayarlar sistem hakkinda kisminda surum yazar.
    mevcut sürüm FIG-LX1 8.0.0.135(C432) yazıyor bende

birde şarj biraz hızlı gidiyor gibi bende ilk kullanımda mı böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 29 Ağustos 2018; 10:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Gboard kullanin.
    Gboard u nasıl yüklediniz.? Play store dan indirince mevcut klavyeyi değiştirme olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

piyasa değerinin 200-250 TL fazlası oluyor. 24 ay vade olduğunu göz önüne alınca normaldir. kredi yada taksitli nakit avans çekildiğinde 12 ayda en az bu kadar fark ödeniyor.
    vatan pc de faizsiz 8 taksit imkanı var.
  • 85 tl ye HUAWEI MATE 10 LITE veriyor ise vodafone çok iyi.
    vodafone vatanın 1749 tl olan p smart fiyatına 50 tl ekleyerek , mate 10 lite da 360 tl düşürerek satıyor.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aynen GBoard yükledim çok güzel klavye

Ayrıca dün gece gördüm vatan 1600'e satmış, bazı Türkcell ve Vodafone'lerde de 1600'müş araştırsın alacak arkadaşlar ben bulunduğum yerde siyah bulamadım bulduklarım gold renge 1600 diyordu 1650'ye siyah aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Aynen GBoard yükledim çok güzel klavye

Ayrıca dün gece gördüm vatan 1600'e satmış, bazı Türkcell ve Vodafone'lerde de 1600'müş araştırsın alacak arkadaşlar ben bulunduğum yerde siyah bulamadım bulduklarım gold renge 1600 diyordu 1650'ye siyah aldım.
    GBoard yükleyince klavye seçimini nasıl yaptınız? bende silik duruyor GBoard seçilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

sağlam bir kılıf almam gerekiyor cihaz elimden düşecek gibi. tavsiye ettiğiniz bir model var mı ? kapaklı kılıf alsam çok mu kaba olur ?

ekran için de darbe emici bir ekran koruyucu tavsiyesi verecek var mı ?
    tavsiye verecek kimse yok mu

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.