Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkaplanda surekli asiri guc tuketenler engellenir sadece, onun disinda duzenli araliklarla engeli kaldirip eger isleri varsa yapmalarina izin veriyor android. Sizin tek tek acmaniza gerek yok tum uygulamalari. Arkada calisan bir kontrol mekanizmasi var zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Ağustos 2018; 10:53:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bu aşırı enerji harcamayı nedense Instagram'da yapmıyor. Instagram hep aktif çalışıyor.

• İnşallah son güncelleme ile batarya sorununu çözerler telefondan soğudum iyice wifiyi 1 haftadır hiç kullanmama rağmen pil kullanımında ara ara açık olduğunu görüyorum

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

İnşallah son güncelleme ile batarya sorununu çözerler telefondan soğudum iyice wifiyi 1 haftadır hiç kullanmama rağmen pil kullanımında ara ara açık olduğunu görüyorum

46 saat bekleme, 3 saat ekran ve kalan %24 sarj, eğer telefonu elimden düşürmeden ekran açık bir şekilde uzun süre kullansaydım (bekleme olmaksızın yada ara sıra) 6-7 saat ekran süresi alırdım

dediğiniz gibi pille ilgili bir sıkıntı var

• beklemede bataryayı çözdüler sanırım son güncellemeyle. Ben gece 87de bıraktım 85 olmuş. Ki uçak modunda falan da değil. İnterneti kapatıp bıraktım öyle.
  • Ekran süresine saat olarak nerden bakıyorsunuz? Ben bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Pil kullanımına gir. Orada donanımda ekran var ona tıkla görülür.

• Arkadaşlar bende Huawei P smart kullanıcısıyım. Cihazdan gayet memnunum. Sadece bir noktada takıldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Soruma gelince, kilit ekranındaki saatin konumunu nasıl değiştirebiliriz. Ne kadar aradıysam bulamadım.

• gold_star G kullanıcısına yanıt
    Cunku yok, hayirli olsun cihaziniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gold_star

Arkadaşlar bende Huawei P smart kullanıcısıyım. Cihazdan gayet memnunum. Sadece bir noktada takıldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Soruma gelince, kilit ekranındaki saatin konumunu nasıl değiştirebiliriz. Ne kadar aradıysam bulamadım.
    temalara girip,saati ortada olan tema indirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasaell -- 17 Ağustos 2018; 13:46:43 >
  • son güncellemeden sonra kamera odaklaması dahada kötü oldu gibi sizdede öyle mi ?

• Video çekiminde kaydedilen ses kalitesi hakkında bilgi verebilecek var mı

• Selamlar.

2 aydır kullanıyorum telefonu.

Bazi sıkıntılar mevcut.

1-Mesajlarim genelde gitmiyor. Operatörden mi telefondanmi bilemiyorum.

2-Kamerayi açınca aninda aktif olmuyor. Kilitleniyor gibi 15-20 sn sonra kendine geliyor. Acil fotograf cekimlerinde buyuk sıkıntı yaşıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni aldım telefonu ancak yorumları okudukça gözüm korkuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhabalar,

Microsoft To-Do gibi widget'ları kullanırken güncellememe sorunu yaşıyorsanız ayarlardan o uygulamanın pil yönetiminden "Başlat" kısmından "Otomatik olarak yönetiliyor" seçeneğini kaldırdığınızda sorun ortadan kalkıyor. Bu sorunu çözünce bir rahatlama geldi, çünkü widget'ları hiçbir şekilde kullanamayacağımdan endişeleniyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Selamlar.

2 aydır kullanıyorum telefonu.

Bazi sıkıntılar mevcut.

1-Mesajlarim genelde gitmiyor. Operatörden mi telefondanmi bilemiyorum.

2-Kamerayi açınca aninda aktif olmuyor. Kilitleniyor gibi 15-20 sn sonra kendine geliyor. Acil fotograf cekimlerinde buyuk sıkıntı yaşıyorum.
    mesaj düz mesaj mı yoksa whatsapp gibi uygulamalarda mı ?

kamera bende 2-3 saniyede açılıyor, geç gelme durumu olmuyor fakat odaklama sorunu yaşıyorum, sizin kamerada sorun var, garantiye yollayın bence

• arkadaşlar 1450 liraya alınır mı bu telefon hepsiburadadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: luminous23

arkadaşlar 1450 liraya alınır mı bu telefon hepsiburadadan
    1500 tl ye vatandan aldım iyi bir cihaz.
  • sasaell kullanıcısına yanıt
    Hocam saati ortada olan temayı seçince de kilit ekranındaki saatin yeri değişmiyor.

• Arkadaşlar dün mediamark tan aldım bu telefonu her şeyi iyi hoşta telefon ısınıyor kimsede yazmamış normal nette bile gezsem arka üst hemen hissettiriyor benım bu tel demi sorun vardır acaba? Bu yazıyı yazarken bile cpuz ısı değerlerini atıyorum sizde atarsanız bi karşılaştırma yapalım

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.