Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet anlık oldu sanırım şimdi düzeldi dedi. Birde şarj dolduğu zaman yüzde 100 mü diyor tam şarj olduğunu nasıl anlarız yeşil bildirim ışığı yanıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretutar

Merhabalar birkaç sorum olacaktı kullananlara. Kilit ekranını açarken power tuşuna basmadan direk parmağı okutunca açılıyormu. İkincisi parmak okuyucuda parmağı aşağı çekince bildirim çubuğu iniyormu.

direk parmağı okutunca açılıyor ekranı açmaya gerek yok hocam. aşağı çekincede bildirim paneli açılıyor.
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    biraz geç oldu ama
    ayarlar-sistem-sistem gezintisi-gezinti çubuğu
  • Sorularımı yanıtladığınız için teşekkür ederim arkadaşlar. S4 kullanıyorum 4 senedir değiştirmeyi düşünüyorum. Fiyatı biraz düşsün p smart almayı düşünüyorum. Şarj olayından bıktım. İnşallah bunda şarj sıkıntısı yaşayacağımı düşünmüyorum. İnceleme videolarına baktım gayet iyi cihaz. Saygılar..

• andezitt A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• emretutar E kullanıcısına yanıt
    Şuan s6 kullanıyorum kardeşime aldım inanın s6 dan daha çok hoşuma gitti o kadar yani eğer bi sorun çıkmazsa güzel bir cihaz fiyatına göre de iyi gibi.

• selamlar herkese,

ben de telefon alacağım, turkcell'den. samsung galaxy j7 pro ile huawei p smart arasında kaldım. j7 pro kullananlar çok memnun, şarjı iyi gidiyormuş. huawei'nin şarj olayı nasıldır? güncel bir telefon mu?
    kafam çok karışık olduğundan hangisini alayım bilemedim. yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Bu iki telefonu kıyaslamam bile ben grafik birimi olarak p smart önde. Ekran oranı olarak daha yeni kasa.

• ahmett_cann kullanıcısına yanıt
    kullanima gore 5-8 saat

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

kullanima gore 5-8 saat

çok azmış hocam ya. 15 - 20 saat dayansa şahane olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_cann

quote:

kullanima gore 5-8 saat

ŞAka mı yaptınız , ciddi mi yazdınız 15 - 20 saat diye.
    İki cihaz da birbirine yakın. GPU olarak fark var biraz. Bir de pil anlamında farklı. J7 Pro 3600 mAh.

Ama J7 ile ilgili internette touch ve hang problemlerinden çok şikayet var.
  • 5-8 saat dediği ekran açık kalma süresidir. 20 saat ekran süresi veren bir telefon icat edildiyse söyleyin bende alayım :D Sanırım 20 saat derken dayanma süresinden bahsedilmiş 20 saat bekleme süresini geçersiniz 1 günü rahat çıkarır 8 saat ekran süresi veren cihaz
    Yazdiklarim ekran acik kalma suresi. Bir gunde 8 saat telefonla oynamiyorsaniz, benim gibi 3-4 saat kullaniyorsaniz 2 gun yetiyor zaten.

15-20 icin diyecek sozum yok. Piyasada oyle bir cihaz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_cann

quote:

kullanima gore 5-8 saat

ŞAka mı yaptınız , ciddi mi yazdınız 15 - 20 saat diye.

Şaka değildi, ama diğer arkadaşlar ne keast ettiğimi anlamışlar. pek alışkın olmadığım bir tabirdi "ekran açık kalma süresi". ondan anlaşamadık sizinle.

anladığım kadarıyla ben bu telefonla sabah 8 akşam 8 rahat çıkarırım.

herkese yardımları için çok teşekkür ederim. iyi günler diliyorum herkese.

• P smart modelinin başka bir ismi var mı acaba ?

Malezyadan getirtmeyi düşünüyorum ama başka bir adı varsa boşuna p smart olarak aramayalım.

Hatta aynı modelin başka isimleri olan diğer modelleri bulabileceğim bir kaynak link varsa güzel olur.

Malezya sitelerinden inceliyorum ama pek aşinalık yok mesela nova serisi neye denk geliyor vs ?

• Eksiler:

huawei alt segmentlerdeki video cekimine çok önem vermiyor video 2014 te çıkan lg g3 bile daha iyidir.

kutudan cikan kulaklik yaramaz

swype klavye ile geliyor kullanimi zor alışamadım gboard daha iyi gibi geldi.

Fotoğraf kalitesi dış ortamlarda ideal fakat kapali mekanlarda noise cok oluşuyor

Artılar:

Hizli şarj (SuperCharge)

otg flash bellek dosya aktarma

nfc

Ekran yeni teknoloji parlaklik p9 dan bile daha iyi galiba huawei de samsung stratejisini takip ediyor

Android 8.0 Emui 8.0 (Guncelleme Destegi Gelecek Bir Cihaz

Vatanda kampanya var sigorta ucretsiz yapiliyor

1ay ekran kırılma sigortası ücretsiz Tamir

hoparlör sesi ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ACİDBURN45 -- 25 Mart 2018; 11:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

P smart modelinin başka bir ismi var mı acaba ?

Malezyadan getirtmeyi düşünüyorum ama başka bir adı varsa boşuna p smart olarak aramayalım.

Hatta aynı modelin başka isimleri olan diğer modelleri bulabileceğim bir kaynak link varsa güzel olur.

Malezya sitelerinden inceliyorum ama pek aşinalık yok mesela nova serisi neye denk geliyor vs ?

Enjoy 7s

• Hocam Merhaba! Galiba cihaz oldukça yeni şahsen şuan xiaomi redmi note 4 mediatek kullanıyorum ve ekran süresinin 3 saat olmasından,yazılım kıtlığından, dokunmatiğin sıkıntısından, ön kameranın felaket kötü olmasından çok bıktım. Bütçe olarak 2500 lira falan ayırıp Sony amiral gemisi almayı düşünüyordum fakat dolardan dolayı daha erken almayı uygun buldum daha uygun fiyatlı bir şey arıyorken bunu gördüm. 3gb ram yeterli oluyor mu? Mali t830 vardı sanırım vasat geldi biraz çok yüksek olmayan oyunlarda zorluyor mu? ekran parlaklığı nasıldır xiaomi asla güneş altında göeülmüyordu çünkü ekran süresi(yani SoT) nasıldır? en azından 6-7 saat alabilir miyim günlük kullanımda? kulaklık ses seviyesi nasıl? fazla soru oldu fakat cevaplarsanız sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar, iyi günlerde kullanın. Bu ürün ile ciddi şekilde ilgileniyorum ve her konuya aşinayım ve benim için çok ideal bir cihaz gibi duruyor. Fakat tek şüphe duyduğum nokta pil performansı. Su an 1 buçuk yıl önce aldığım p9 lite modelini kullanıyorum ve tüm gün wifi ile 4-5 saat ekran süresi alıyorum. P Smartin ekranı büyümesine rağmen pil kapasitesi aynı kalmış. Buda p9 lite'dan daha kötü pil ömrü mu var diye bir soru uyandiriyor. Sizde bu konuda durum nasıldır? Kac saat ekran süresi aliyorsunuz, mümkünse ss alıp paylasabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.. :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.