Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olur tabi. Kendim çok fotoğraf çekmekten anlayan birisi değilim otomatik modda rastgele çekilmiş profesyonel birisinin elinde daha iyi resimler çıkar. Başa ekleyebilirsiniz tabi alacak arkadaşlara fikir olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten kılıf ve kırılmaz cam satın alan var mı acaba öneri açısından?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbilir2009

Telefonu dün MediaMarkt mağazasında inceledim. Oldukça ince ve zarif, tek ile kullanımı çok kolay. Kamerası da tatmin edici geldi. Kısa bir asphalt 8 denemesi yaptım grafikler oldukça akıllıydı. Ön siyah, arkası mavi renginden sipariş vermiştim fakat dün beyazı gördükten sonra fikrimi değiştirdim.

Hocam bu telefonun beyaz rengi varmı. Nette baktım göremedim.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Ön taraf beyaz arka kasa altın rengi olan modeli mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbilir2009

Ön taraf beyaz arka kasa altın rengi olan modeli mevcut.

Ok. Tşk.
  • andezitt A kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim cevabınız için.

Hayirli olsun, fotograflar cok hos. Yorumlarinizdan cikan sonucla bu telefon alinir. Cok fazla uzerine dusup titizlenmemek gerek, yoksa basina bir is geliyor bu elektronik isinde. Giris seviye fiyatina orta seviye cihaz al kullan mis gibi. Pazartesi teslim alayim bende kutu acilimi seklinde gorseller atarim, cok merak ettim cihazi.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben tavsiye ederim ama teknoloji birazda şans işidir. 4 5 bin verip verim alamayanlar bile olabiliyor bazen. Umarım memnun kalırsın şimdiden güzel günlerde kullan

• Bende dayanamadım şimdi altın renk sipariş verdim bakalım nasıl olacak inşallah sorunsuz elime ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 18 Mart 2018; 18:28:47 >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

• bugun Vatan'da inceledim, kameralar hoşuma gitti, ön kamera bu segmentte çok iyi buldum ama magaza fiyatı 1600 tl fazla su an.
    Sağolun teşekkürler de kendime almadım kurulumunu yapıp kardeşime vereceğim ama kendime almış kadar sevindim.

• unpop kullanıcısına yanıt
    Axess kart varsa gg de 1390 suan. 100 tl chip para ile 1290 a geliyor..

• Arkadaslar az once teslim aldim cihazi, daha once magazada vs. incelememistim, cok hosuma gitti gercekten. Ekranin kasadaki konumlandirilmasi alt ust bosluklarin esit olmasi eldeki tutus hissiyati vs cok hos. Alacaklara tavsiye ederim hazir banka kampanyalari varken. gg deki cepekspress den almanizi oneririm. Cihaz 40 yillik SENGULLER ILETISIM den geliyor.

https://postimg.org/gallery/qgjbf2ks/

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Mart 2018; 11:46:50 >
    Hayırlı olsun güle güle kullanın bişey soracağım kutudan kılıf çıktı mı birde ekranda kırılmaz cam var mı.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Kilif yok, ekranda jelatin takili geliyor. Kilif ve kirilmaz cam icin aliexpressden siparis verdim. Cok secenek var aliexpresste.

• Hayırlı olsun. En çok Mobile Legends oyun performansını merak ediyorum :D Kılıf olarak n11 de mevcut oradan sipariş vereyim diyorum.

Hayırlı olsun kardeşim. İlk gözlemlerin nasıl? İlk kullanım olarak memnun musun? Alacak arkadaşların fikri olur hem.

• Deneyimlerinizi kesinlikle yazın. Konu başına cihazın artı ve eksi yönleri diye belirtiriz. Alacak arkadaşlara da yardımcı olur. Ayrıca eklememi istediğiniz veya tavsiyede bulunacağınız şeyler varsa belirtin lütfen. Cihaz yeni olduğu için ister istemez koyduğum şeyler kısıtlı.

Tamam hocam sağol bende silikon kılıf sipariş ettim kardeşim kapaklı kılıf istemişti şuan ona uygun kılıf bulamadım çıkınca alırım artık. Birde şarj aleti türkiye uyumlu mu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.