Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonda diğer huaweiler gibi kısayollar bulamadım, mesela parmakla ekranda c yazınca kamera açılması w yazınca hava durumu vs. gibi. bu cihazda yokmu bunlar..
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    EMUI arayuzunde yok bildigim kadariyla. Nova Launcher in parali versiyonunu alirsaniz veya internette bulursaniz onda o ozellikler mevcut. Istediginiz her turlu gesture shortcut i ekleyebilirsiniz. Play de gesture shortcut diye aratirsaniz belki ucretsiz uygulamalar vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allroad

Ayrıca chrome kullanırken bazen saçmalıyor. klavye ve chrome. Saçma sapan şeyler yapıyor. Sizde de oldu mu?

örneğin, yazmak için bir kutucuğa basıyorum, kopyala yapıştr yeni sayfada aç gibi seçenekler çıkıyor. kapatıp acınca düzeliyor falan. Ama her zaman olmuyor.

Bu bahsettiğim sıkıntıları yaşayan var mı?
  • allroad A kullanıcısına yanıt
    swiftkey çok iyi değil bence Chromeda yazılar kötüydü bende Samsung internet ve gboard kullanıyorum bir sıkıntım yok

• Arkadaşlar volkan manav youtube incelemsinde hızlı şarj desteği yok diyor doğrumudur?

• Blade3444 B kullanıcısına yanıt
    Cihaz bayagi hizli sarj oluyor, fakat yaninda gelen sarj cihazi 18W degil. 1A 5V normal sarjlar (orn. apple) bunlar desteklemiyor. 2A 5V ve uzeri cihazlar ile telefonlar genelde hizli sarj olurlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 29 Mart 2018; 23:21:45 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    oğlumda mate 10 lite var eşimde ise p9 lite var her iki telefondada bu özellikler var, extra bişey yüklenmedi, çokta önemli değil ama olsa iyi olurdu...
  • telefon wifi açık güç tasarrufu etkin arka plan uygulamaları açık bu şekilde bekleme modunda wifiın iyi çektiği bir yerde

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış biliyorsunuz asıl bu özellikler emuı arayüzünde var yanlız p smartta varmı ona emin değilim.
    benim cihaz da şu şekilde açılıyor isterseniz sizde bir bakın oraya ayarlar-akıllı yardım-hareketle kontrol-parmak hareketleri-çizim açık yaparsanız eklem hareketleri ile bu özelliği kullanabilirsiniz bu arada benim cihazımda huawei ama farklı bir model yine orada bir kaç ayar var ekran görüntüsü yada ekran videosu için eklem hareketleri ile kullanabilirsiniz ama huaweilerde knock on-off yok maalesef yani çift tıklama ile uyandırma yada uyutma sonuncu özelliğin olmadığını soran yadamerak eden arkadaşlar için söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

benim cihaz da şu şekilde açılıyor isterseniz sizde bir bakın oraya ayarlar-akıllı yardım-hareketle kontrol-parmak hareketleri-çizim açık yaparsanız eklem hareketleri ile bu özelliği kullanabilirsiniz bu arada benim cihazımda huawei ama farklı bir model yine orada bir kaç ayar var ekran görüntüsü yada ekran videosu için eklem hareketleri ile kullanabilirsiniz ama huaweilerde knock on-off yok maalesef yani çift tıklama ile uyandırma yada uyutma sonuncu özelliğin olmadığını soran yadamerak eden arkadaşlar için söyledim

Çift tıkla uyandırma var ama uyutma yok sanırım. Beceremedim.

Cokta onemli degilse problem yok. Playde ucretsiz uygulamalar varmis kullanmak isterseniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

bende onu diyorum huaweinin diğer modellerinde var ama p smartta yok, sizdede çift tıklama özelliği yokmuş ama p smartta bu özellik var, çift tıklama ile hem uyanıyor hemde uyutuyor, demekki bu emui arayüzleri modelden modele farklılık gösteriyor o zaman,

• allroad A kullanıcısına yanıt
    çift tıklama ile hem uyandırma hemde uyutma var,
  • 2010 dan beri iphone kullanıyordum dün 6s ekran gitti, geçici olarak bu cihazı aldım. niyetim sene sonunda çıkacak olan ipnone x plus almaktı, rasgele turktelekoma girdim ucuz modellere bakarken bu cihazın tasarımı falan hoşuma gitti 12 taksitle aldım, ilk android deneyimim fakat şunu diyebilirimki adamlar aşmış, huaweinin ucuz modeli böyleyse amiral gemileri nasıldır kimbilir, kullanma tarzı bakımından diğer androidler gibi değil, kısaca androidin iphonesu huawei diyebilirim. kimbilir belkide bi daha iphona geçmem )))
    huaweinin orta sınıf tüm modelleri birbirine cok benziyor, bunda kullanılan işlemci çoğu modellerde kullanılıyor, oğluma mate 10 lite aldım ondada aynı işlemci var ufak tefek farklarla isimleri değişik :)) telefon hakkaten çok seri ve stabil çalışıyor, bir iphone kullanıcısı olarak memnun kaldım.
    P10 plus kullanıyorum ve üst seviye telefonlarında bu özellik yok maalesef yani mate 9 ve 10 da p9 ve 10 çift tıklama ile ilgili işlemler maalesef yok saçma geldi biraz huaweinin bu tutumu

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    katılıyorum, p smart amiral gemi olmamasına rağmen, tasarım olsun özellik olsun gayet güzel olmuş, çift tıklama özelliği sayesinde güç butonuna hiçbir şekilde basma ihtiyacı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

2010 dan beri iphone kullanıyordum dün 6s ekran gitti, geçici olarak bu cihazı aldım. niyetim sene sonunda çıkacak olan ipnone x plus almaktı, rasgele turktelekoma girdim ucuz modellere bakarken bu cihazın tasarımı falan hoşuma gitti 12 taksitle aldım, ilk android deneyimim fakat şunu diyebilirimki adamlar aşmış, huaweinin ucuz modeli böyleyse amiral gemileri nasıldır kimbilir, kullanma tarzı bakımından diğer androidler gibi değil, kısaca androidin iphonesu huawei diyebilirim. kimbilir belkide bi daha iphona geçmem )))
    huaweinin orta sınıf tüm modelleri birbirine cok benziyor, bunda kullanılan işlemci çoğu modellerde kullanılıyor, oğluma mate 10 lite aldım ondada aynı işlemci var ufak tefek farklarla isimleri değişik :)) telefon hakkaten çok seri ve stabil çalışıyor, bir iphone kullanıcısı olarak memnun kaldım.

ne kadara aldınız?
    12 taksıtı faturayımı yansıttılar yoksa kartla fılanmı odedınız?

• geekbench testi bu şekilde

• alan kullanan arkadaslardan yorum beklıyorum.
    kız arakdasıma hedıye olarak alacagım.
    p10 lite ıle p smart arasında kaldım sızce napmalıyım hangısının kamerası pılı daha ıyıdır karsıastırma yaparsak?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.